Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

http://forum.dopalamy.com/topic/8746-wspomnienia-z-wakacji-konkurs/

Zdjęcie

Eko Groszek od kolekcjoner.nl

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bodzio123

Bodzio123

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisano 24 lipiec 2012 - 06:40

*
Popularny

Nie znalazłem odpowiedniego tematu, więc zakładam. Jeśli jednak taki już istnieje, proszę o przeniesienie, usunięcie lub cokolwiek :P

Nazwa: Eko Groszek
Od: Kolekcjoner.nl

Wygląd: Biały proch, bez gródek
Ilość: w opakowaniu 0,25g objetościowo gdzieś tyle, co ponad dobra sztuka ryby

Dawkowanie zalecane:
Krecha co 3-4 godziny

Czas działania: Ciężko jest mi to określić
Efekt działania: Zastrzyk energii, euforia, lajtowa faza, dobry humor

Zjazd:
Nie, nie dotrwałem

Opis:
Śniło mi się, że dostałem od kolekcjonera paczkę z wyciągaczami wilgoci, w której ukryty był gratisowy proszek Eko Groszek. Tego samego dnia, sporo wcześniej, kolekcjonowałem Mocnego Miszę i był to (można tak powiedzieć) mój pierwszy konktakt z tego typu mieszankami. O 21:26 skolekcjonowałem pierwszego szczura. Przez kilka minut odczuwałem pieczenie w nosie, jednak nie było straszne, po chwili przeszło jak ręką odjął i poczułem się naprawdę fajnie :) O 21:34 już działało. Zastrzyk energii, dość lajtowy ale bardzo miło się czułem, dobry humor. Co mnie pozytywnie zaskoczyło - nie siada na pikawę. Efekty z grubsza, jak po rybie, w tym chęć rozmowy z kimkolwiek, jednak było przyjemniej niż na rybce. O 22:35 skolekcjonowałem drugiego szczura. Efekty, jak po poprzednim. Gdy główna faza przeszła, nie miałem zejścia, "zwały" ani nic. Poprostu nie chciało mi się spać - czułem się dobrze. Zrobiłem wszystko, co miałem do zrobienia i po trzeciej spaliłem pół oka Mocarza, żeby zasnąć. Tak szybko mi się to nie udało ale w końcu zasnąłem. Przespałem jakieś dwie godziny. Czuję się teraz zmęczony i niewyspany, ale będę miło wspominać ten sen.

Uwagi:
-

Wady i zalety:
+ Nie siada na pikawę
+ Faza lajtowa ale przyjemna
+ Wydajność
+ Zdecydowanie poprawia humor
+ Nie gryzie mocno w nos
+ Samopoczucie lepsze niż po rybie

- Skleja się i ciężko usypać z niego krechy

Podsumowanie:
Było fajnie, zrobiłem przez tą noc masę rzeczy, tylko dziś jestem trochę padnięty :P Ale skolekocjonuję jeszcze szczura i będę żył. Polecam zarówno początkującym jak i zaawansowanym. Naprawdę fajny proszek.

Inne:
To był mój pierwszy sen z produktami kolekcjonerskimi, jednak jestem miło zaskoczony.

NAJWAŻNIEJSZE:
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

#2 domin_2017

domin_2017

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:

Napisano 15 sierpień 2012 - 13:58

No wlasnie twoj 1 raz..... czyli jak pamietam ja juz moge se darowac ten shit

.

#3 OjciecChrzestny

OjciecChrzestny

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisano 16 sierpień 2012 - 20:01

Siema ponownie ludzie, jeszcze dorzuce opinie o tym specyfiku, bo tez o nim mało. Dawka 0,2 na głowe i też raczej rozczarowanie(może ta ilość?)Gdy skończyło sie działanie "Królowej" postanowilismy umilic sobie czas właśnie Eko Groszkiem - jak wcześniej wspominałem 0,2 na glowe i... oczekiwanie "kiedy wkoncu to wejdzie" ładowało sie długo, bo jakies pół godziny, po tym czasie zawiesiliśmy sie na balkonie i gadalismy, gadalismy i gadalismy, palić sie chce strasznie - szlug za szlugiem. Po jakiejs godzinie wszystko opadło, więc szału nie ma, speeda też nie uświadczyłem - stałem w jednym miejscu i ciężko mi sie było oderwać. Podsumowując proszek działa na gadke, sentymentalnie sie rozmawia, ale to jednak nic ciekawego - może za mała dawka, bo nastawienie i otoczenie jak najbardziej wporządku. Aha dodam, że troszke wystrzyły się bodźce zewnętrzne - słoneczko śweciło jakoś tak ladniej, samochody poruszały sie zgrabniej, a nutka w tle wydawała sie być jakaś taka milsza dla ucha.
Ogólna ocena to 4/10, bo toche lepsze od F&F któremu dałem 3/10

#4 Soleo

Soleo

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 5 Postów:
  • LokalizacjaKancelaria Prezydencka

Napisano 28 wrzesień 2012 - 08:22

"- Skleja się i ciężko usypać z niego krechy"

"mephedrone" z kolekcjonera również się skleja jak opisujesz i bomba praktycznie ta sama - przynajmniej dla mnie.

#5 figiel91

figiel91

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 18 Postów:
  • gg:
    6340093

Napisano 14 październik 2012 - 13:14

pol gieta snifem zerowy efekt nie polecam

#6 al4n3k

al4n3k

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisano 18 sierpień 2014 - 19:40

pozwolę sobie lekko odświeżyć temat...wie ktoś na czym jest aktualny sorcik tego cacka? jak jest po tym? testował ktoś ostatnio? ;)

"Człowieka można zabić tylko raz, potem jest nieśmiertelny."

#7 Brainless

Brainless

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 17 Postów:
  • LokalizacjaLG

Napisano 27 sierpień 2014 - 11:05

jutro dojdzie do mnie połóweczka, to napisze m/w co to takiego

#8 al4n3k

al4n3k

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisano wczoraj, 19:07

@Brainless, i co? ;) jak się sprawił eko groszek? Warty dodania do kolekcji? :)

"Człowieka można zabić tylko raz, potem jest nieśmiertelny."