Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zapalniczki konkursowe zostaną wysłane 24.10 - przepraszamy,

ale był poważny problem z dostawcą.

Zdjęcie

HARDCORE by Waikiki Ben (Kolekcjoner)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
64 odpowiedzi w tym temacie

#1 roberto

roberto

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 3 Postów:
-3
Neutralna

Napisano 02 lipiec 2012 - 16:52

Witam, jak w temacie - próbował już ktoś Waikiki ben od kolekcjonera ?

Jestem ogromnym fanem Mocarza i ciekawi mnie jak działa Waikiki - jutro pewnie będzie u mnie więc dam znać :)

Użytkownik ayahuasca edytował ten post 22 lipiec 2012 - 09:50
Usuwam poniższe posty aż do postu pablomoore, żeby trochę oczyścić ten temat. Najpierw recenzja, potem komentarze.

#2 pablo

pablo

Zielarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
487
Kozacka!
  • LokalizacjaKraina Tehace
  • Opening hours:24h

Napisano 22 lipiec 2012 - 08:21

*
Popularny

Nazwa: HARDCORE by Waikiki Ben Załączony plik  IMAGE_026.jpg   35,87 KB   170 Ilość pobrań

Od: Kolekcjoner.

Wygląd: Bardzo drobno zmielony susz, jasno-zielony (przypomina mi Taja orange :) )

Ilość: Susz jest dość ciężki, a więc objętościowo nie wygląda na dużo ( 1g )

Dawkowanie zalecane:
Dla zaawansowanych jedno szkło (choć nawet tyle, dla niektórych może się okazać za dużo) . Natomiast nowicjuszom i początkującym nie polecam tego kadzidła w żadnej dawce, to jest naprawde hardcore :)

Czas działania: Około 1h-1,5h (tutaj wartość może ulec zmianie)

Efekt działania: Wchodzi szybko, bardzo mocno i nagle. Faza po jednym szkle jest naprawde dobra. Napewno są tam jakieś "amki" i inne "mamki" . Napewno euforia jest na bardzo wysokim poziomie, a również psychodela się załącza, i to naprawdę mocna. Dawno nie paliłem takiej mieszanki.

Zjazd:
Na drugi dzień, po wieczornym kopceniu wyczułem dziwne zmęczenie, ale nie takie typowe jak po jaraniu.

Opis:
Nabite szkło, Waikiki Ben i odrobina tytoniu. Wchodzi bardzo szybko i nagle. Faza szybko nabiera efektów. Euforia jest na bardzo dobrym poziomie. Psychodela się włącza dość mocno. Nie tego oczekiwałem akurat w tym momencie, bo chciałem jedynie mocnego cieżkiego upalenia, bez tak mocnej psychodeli. Tutaj również zostawiam sobie "miejsce" na dopisanie czegoś, czego nie zauważyłem wtedy a być może "zobaczę" i poczuję teraz.

Uwagi:
Napewno trzeba uważać z tą mieszanką. Nie jest to typowa mieszanka, którą można się upalić. Tam coś musi być jeszcze. Upierdolić się to bardziej odpowiednie słowo :E

Wady i zalety:

PLUSY :
- Bardzo mocna mieszanka.
- Ekonomiczna.
- Całkiem fajny smak, szczególnie dla fanó
w Taja Orange :)
- Psychodela.
- Długi czas działania.

MINUSY :
- Dla niektórych dużo za mocne.
- Cena mało zachęcająca.
- łatwo się przepalić.

Podsumowanie:
Mieszanka bardzo fajna, nietypowa. Myślę, że słowo Hardcore na opakowaniu dobrze oddaje istote tego kadzidła :)

Inne:
Za chwile kolejne testy tej mieszanki, a więc możliwe że jeszcze tutaj jakiś wpis będzie edytowany :E

NAJWAŻNIEJSZE:
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

Wszystkie moje posty oraz wypowiedzi na forum, to fikcja literacka oraz zapis snów, które utkwiły mi w pamięci. Chronione są prawami autorskimi, a więc zabrania się kopiowania,rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim bez zgody autora.

#3 gada09

gada09

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 5 Postów:
8
Neutralna
  • LokalizacjaPoland
  • gg:
    7181815

Napisano 29 lipiec 2012 - 04:14

*
Popularny

Nazwa: HARDCORE by Waikiki Ben (zakupione w zestawie)

Od: Kolekcjoner.

Wygląd: Średniej wielkości jeżeli chodzi o drobność, odcień zgniłej jasnej zieleni ( pierwszy buch smakuje jak Taja Orange )

Ilość: zakupiony w zestawie ( 10g ), ale ponieważ mieszanka jest całkiem ciężka nie ujrzymy tam niestety całej sztuki ( jak np. przy zwykłym zielonym [1g=7,8 lufek]) a jest ich na sztuke może z 5.

Dawkowanie zalecane:
Zdecydowanie umiar, gdyż mieszanka działa z delikatnym opóźnieniem. Początkującym odradzam, za to doświadczonym myslę, że dwa soczyste buszki byłyby idealne. Potem, co jakieś pół godzinki, po maluszku.. i tak faze można (sprawdziłam) przetrzymać ponad 24 godziny posiadając 2g ;)

Czas działania: Przy początkujących może być różnie. U doświadczonych jeżeli zakładamy, że przyjeliśmy tylko dwie chmurki to po godzince chodzi się do chill outu z czystego zielonego, który trzyma jeszcze jakieś 1,5h. Polecam tak jak pisałam wyżej, co jakiś czas machnąc jedno.

Efekt działania: Polecam palenie z tytoniem mentholowym. Ogólnie bez dodatków działa może 2-3 minuty od momentu ciągnięcia, więc może być to zmylne dla kogoś kto kosztuje się tym pierwszy raz. Szybko wsiada na głowe, ( psychodela zdecydowane 9/10 ), potem jest bardzo przyjemnie ( euforia też 9/10 ), oraz konkrety chilloucik tak spokojnie 10/10. Czyli ogólnie wszystkie stany zwykłej zajebeczki począwszy od najmocniejszej kończąc na delikatnym chilloucie. Od siebie mogę tylko dorzucić, że seks po tym specyfiku jest dużo przyejmniejszy niz po innych ;>

Zjazd: Totalny chillout, bardzo przyjemnie śpi się po tej mieszaneczce. Mozliwe stany zmęczenia, ale takie typowe jak po spaleniu dużej ilości zielonego.

Opis:
Nazwa Hardcore nie wzięła się z nikąd, więc jeszcze raz to napisze - nie polecam początkującym, lub jeżeli już na prawdę się uprze to tylko w obecności kogoś ze stażem. Jazdy mogą być różne i zależą tylko i wyłącznie od ilości zarzywanych oparów.

Uwagi:
Możliwość przedawkowania zaczyna się w granicach 4-5 buszek NAWET U DOŚWIADCZONYCH możliwe nudności oraz wymioty, niekiedy nawet krwią, dlatego trzeba się pilnować, a jak nie siebie to tych co palą to pierwszy raz.

Wady i zalety:

PLUSY :
- szybki czas działania
- nie trzeba tego dużo palić
- psychodela, ale taka na śmiechawkę
- cena
- smak, zapch nie psują efektu
- wysoka dostepność ze względu na wysoką konsumpcję
- możliwość łączenia tej mieszanki z inną ( np. mocarz )
ale takie kombinowanie polecam, ale nigdy za pierwszym razem.

MINUSY :
- cienka granica między idealnym stanem, a przepaścią przedawkowania,
- zwodzące 2-3 minuty reakcji
- wygląd jednej sztuki ( nie pociesza Nas jak jest mało :< )
- przedawkowanie: wymioty ( niekiedy krwią RÓWNIEŻ U DOŚWIADCZONYCH ), ogólne złe samopoczucie.

Podsumowanie:
Odradzam początkującym ryzykowanie na własny koszt, lepiej zacząć od buszka od znajomego. Dla doświadczonych - świetna, ale jeżeli za bardzo boisz się przekraczać tej granicy. Jeżeli nie - mieszanka jest dla Ciebie.

Inne:
I Najważniesze to to żeby nie panikować podczas trwania bani, gdyż to kompletnie nic nie daje tak jak i próbowanie usunięcia tego z siebie na siłe. Nie dasz rady, nawet po wymiotach czujesz się tak samo. Pamiętaj, że zawsze przyjdzie ten chillout z samej końcówki wtedy kiedy Ty tego chcesz.

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!
I love Kuch. <3
but if whole World maybe destroyed in cause of any of psychoactive substances, I will save the World by destroying all of them.

#4 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2012 - 16:26

W piątek powinna dojść pakula, przypomnijcie mi proszę gdybym zapomniał napisać krótki Trip Raport

#5 domin_2017

domin_2017

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:
24
Bardzo dobra!

Napisano 15 sierpień 2012 - 18:37

Moja dziewczyna po tym gownie starcila przytomnosc... dostawala drgawek ... w huj nie polecam to byl najgorszy widok jaki widzialem na swoje oczy... nowicjusze odradzam

.

#6 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 sierpień 2012 - 19:08

Jak wiele spaliła?

#7 Żyleta

Żyleta

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 12 Postów:
8
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:02

Wakaiki jest srogą miesznaka i jak sama nazwa wskazuje nie jest ona dla nowicjuszy "hardcore". Ja bedac wysokim tolerkowcem jedna dzida spalona przeze mnie daje mi mega zadowalajace efekty które utrzymują sie przez okolo 1,5 godziny (dodam ze jak za pierwszym razem paliłem wakaiki z BONGA trzymało mnie 3 godziny ponad ale faza była na granicy bad tripa). Mieszanka ma bardzo fajnie zmielony podkład i zapach coś ala Tajfun Orange , jedym to pasuje drugim nie , mi obecnie bardzo to odpowiada.
Profil działania jest nieco inny bardziej psychodeliczny, upierdalający. Oczy czerwone jak u borsuka. Gastro daje sie we znaki. Mieszanka zdecydowanie nie dla nowicjuszy a i tolerkowcy powinni z lekka uwazać. Moc 8/10 Chill 9/10 Psychodela 8/10 Wpływ fizyczny na organizm : dosyć spory , długo na zejsciu czujemy sie ocięzali mogą wystapić przypadki gdzie bedzie bolała głowa. Ogolnie mieszanka z potencjałem , polecam!
To był tylko sen nic wiecej.

#8 domin_2017

domin_2017

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:
24
Bardzo dobra!

Napisano 15 sierpień 2012 - 21:27

2 buchy i ja zmiotlo...

.

#9 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 19 sierpień 2012 - 09:55

Paliłem wczoraj, zajebisty towar. Byłem wraz z kumplami w lesie, normalnie siadaliśmy na ziemi i jazda, nie było się z czym pierdolić.

Po 2 machach już czujesz, że weszło, ja na początku spaliłem zdaje się 3 machy, fajnie odrealnia, śmiechawa totalna, niezły stan. Nie miałem za mocno.

Potem po jakiejś godzinie zapaliliśmy Mocarza, nastawiałem się na jeszcze mocniejszą bombę, a tu takie typowe AMowe przyjebanie, nie było śmiechu, w sumie więcej takiej poważnej, czasem smutnej rozkminy, aczkolwiek też dobra rzecz, warta uwagi.

Po kolejnej godzinie znów zapaliliśmy Waikiki, spaliłem z 4 machy, nie sądziłem że będę tego żałować.

Psychodela osiągnęła jeden z najwyższych poziomów, jakie w życiu udało mi się osiągnąć. Chwilami chciało się rzygać, nie wiadomo co ze sobą chciało się począć, łeb w dół i czekanie, aż bania minie. Naprawdę potęga, jak ktoś mało palił w życiu, to po tym nie da sobie rady, panika murowana.

Kumple trochę przewrażliwieni na punkcie dopalaczy, boją się, by szmaty złapały nas w ich obecności. Mówię o tym, bowiem gdy byłem na pełnej bani, przejeżdżało chyba jakieś pogotowie, oni się zaraz zerwali, myśleli że to 997, ja za nimi nie wiedząc co jest grane, wszystko jebli za drzewo, całe palenie i lufki, ja rzuciłem gaz (normalnie bym tego nie zrobił, ale po tym...) . Chwilowo jakbym otrzeźwiał, adrenalina jest jednak mocniejsza od Waikiki Bena %-)

Lepiej było mi jakieś 3 minuty, potem znów zaczęła się chora jazda. Co zamknąłem oczy to mi się jakieś ryjówy załączały, muzyka electro w tle, trzęsłem się jak pojebany...

Oceniając Bena:

Smak 9/10 - nic złego w nim nie wyczułem, przyjemny.

Moc: za 1 razem 9/10 - super wkręta , po spaleniu Mocarza 12-13/10 - nprawdę coś przezajebiście mocnego, nie ma żartów

Czas działania : nie pamiętam, ale grubo ponad godzinę

Minusów ta maczanka nie ma, po prostu trzeba umieć palić.

#10 master0

master0

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 221 Postów:
4
Neutralna

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:30

^ wiec pewnie ja nie umiem jej palic bo kiedys dostalem w gratisie i odrazu wiadro zamknalem i poszedlem do pracy jak nigdy nic

#11 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:
1136
Kozacka!

Napisano 20 sierpień 2012 - 15:48

Liczy się też czas trzymania w płucach bo są jedni co wypuszczają dosłownie po sekundzie od zaciągnięcia a są tacy co trzymają te powiedzmy 5-10 sekund.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#12 mieszacz

mieszacz

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
56
Kozacka!

Napisano 20 sierpień 2012 - 16:31

Na mnie też raz ta maczanka po dwóch buchach podziałała okrutnie a jak zeszło to czułem się jakbym przebiegł maraton a później po wiadrach było przeciętnie i stwierdziłem że szkoda na nią pieniędzy

#13 eXe

eXe

Egzekutor

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 Postów:
335
Kozacka!

Napisano 20 sierpień 2012 - 23:41

Nie czaje jak mozna byc zarejestrowanym na forum gdzie jest specjalny temat poswiecony tej maczanie i potem pisac, ze bylo za grubo/na granicy bt. Skoro wszyscy pisza, ze jest zajebiscie mocne to sie zaczyna probowac od malego/sredniego bucha, a nie od razu po 2-4... Kurwa nic sie ludzie nie ucza na wlasnych bledach, a potem gadaja, ze za mocne gowno. Wiadomo, ze mocne maczany sa robione na am 2201, ktore jest strasznie latwo przedawkowac, a mimo wszystko i tak widze znajduja sie tacy, ktorzy maja ostroznosc w glebokim powazaniu, a potem narzekaja. Motorniczy dobrze gada - trzeba umiec palic albo wybierac slabsze kanna :)
Let's do some drugs together !

Wszystkie moje wypowiedzi sa jedynie wymyslem mojej wyobrazni, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia Dx

#14 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 21 sierpień 2012 - 01:02

Widać ludzie uczyć się muszą jak ja : na własnych bad tripach ;)

#15 pablo

pablo

Zielarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
487
Kozacka!
  • LokalizacjaKraina Tehace
  • Opening hours:24h

Napisano 21 sierpień 2012 - 08:00

^ wiec pewnie ja nie umiem jej palic bo kiedys dostalem w gratisie i odrazu wiadro zamknalem i poszedlem do pracy jak nigdy nic

Hehehehe, to na pewno nie mógł być Hardcore by Waikiki Ben :D mnie na sporej tolerce jedna lufa upierdala co nie miara, że o wiadrze to już nie wspomne :)

...Może to był Kosior przesypany do opakowania po Waikiki Benie? Tu po Twoim opisie, jeśli chodzi o efeky działania, wszystko by się zgadzało :E
Wszystkie moje posty oraz wypowiedzi na forum, to fikcja literacka oraz zapis snów, które utkwiły mi w pamięci. Chronione są prawami autorskimi, a więc zabrania się kopiowania,rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim bez zgody autora.

#16 dexter

dexter

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 411 Postów:
136
Kozacka!

Napisano 21 sierpień 2012 - 21:34

Co do dziewczyny kolegi to powiem tak: nie robic paniki, odczekać, dać cos do picia najlepiej słodkiego. Pewnie siedzi w tym ta sama kanna co w maczankach od hh. Też miałem takie akcje po The King i chyba Back to school, akcje z drgawkami, wzywaniem pogotowia itp. Na izbie przyjęć wypiłem glukozę, podziękowałem, wypisałem się i wziąłem taksę do domu. Ważne, żeby nie mieszać z alkoholem i nie ładować dwóch luf pod rząd. Najlepiej spalić maszka i odczekać chwilę na reakcję. Dodam, że tolerkę mam średnią, nie chodzę do gimnazjum (mam 30 lat) i wcześniej stestowałem większość maczanek ze stacjonarek i nigdy nie miałem krzywych akcji, miksowałem, przepijałem i nic. Według mnie to jakaś UR-144 lub coś w tym guście. Na Amkach czy JWH działało bardziej lajtowo, bez psychodeli.

#17 Serafin

Serafin

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 139 Postów:
20
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaIn Hell

Napisano 08 październik 2012 - 18:44

A Ja myślę, że to taki miks różnych mocnych kanna typu MAM i UR144. Nie wykluczone, że też JWH. Palenie ma moc i miażdży większość maczan. Polecam zmieszać z jakimś dobrym podkładem w proporcji 1:1. Nie koniecznie tak aromatycznym jak Damiana, ale marshmallow czy mullein będzie się nadawal.

d73e02bff181.jpg

#18 mieszacz

mieszacz

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 450 Postów:
56
Kozacka!

Napisano 08 październik 2012 - 20:14

W tym napewno siedzi coś dziwnego bo dwa buchy żadnej innej maczanki niewymęczyły tak mojego organizmu. Do końca dnia byłem totalnie bez sił a pozatym bardzo wchodzi na serce

#19 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1437 Postów:
363
Kozacka!

Napisano 09 październik 2012 - 20:17

*
Popularny

Już w ogóle nie mogę tych maczanek palić. Faktycznie idzie przeżyć coś fajnego, ale z naturą (nawet słabszą) jest znacznie milej.

#20 pla

pla

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
-1
Neutralna

Napisano 10 październik 2012 - 20:56

kiepska mieszanka moim zdaniem. nie warta tych pieniedzy