Skocz do zawartości

Zdjęcie

No bad trip

88 replies to this topic

#41 pablo

pablo

Zielarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
  • LokalizacjaKraina Tehace
  • Opening hours:24h

Napisano 14 wrzesień 2012 - 07:28

Szkoda klawiatury na tak jałową dyskusję...

Kosiora wyjarałem z wiadra, praktycznie w 5-10min cały worek (1g) i nie uświadczyłem nic, poza zamułką i lekkim bólem głowy, który trwał około 15-20min. Więc jak można zachwalać to kadzidło?

Dla mnie temat zakończony. Ktoś tu na pewno ściemnia... :) a kto? To już niech sobie ocenią inni użytkownicy forum :)

edit 21.09.2012. : Nie paliłem nic przez dwa dni. Dosłownie NIC. Po tej krótkiej przerwie, spaliłem lufę NBT i o dziwo zajebałem się okrutnie na kilkanaście minut :) tak więc jak ktoś mówi, że to kadzidło nie działa, zwyczajnie musi kłamać :)

Użytkownik pablomoore edytował ten post 21 wrzesień 2012 - 14:12

Wszystkie moje posty oraz wypowiedzi na forum, to fikcja literacka oraz zapis snów, które utkwiły mi w pamięci. Chronione są prawami autorskimi, a więc zabrania się kopiowania,rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim bez zgody autora.

#42 ostry2000

ostry2000

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisano 03 październik 2012 - 16:26

dzisiaj zamówiłem tę oto mieszaneczkę, ze względu na opinie i tzw chillout zamówiłem 5g, ja lubię się lekko ubakać, tzn. lekkie zachwiania, miłe tripy i dobry ciekawy chill jak MJ, czekam już z niecierpliwością. opiszę sen, jak przyjdzie :D

#43 Kolorowy

Kolorowy

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 23 Postów:
  • gg:
    43131010

Napisano 11 październik 2012 - 21:20

Przez berło słabo klepie, najlepiej wiaderka z czyściocha...nawet potrafi wyczesać.

#44 dexter

dexter

Weekendowy entuzjasta władka

• Members
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisano 11 październik 2012 - 21:47

Jak już ktoś zauważył wcześniej, jak się robi maratony z The Kingiem lub Old Schoolem to NBT nie klepnie, ale kilka dni przerwy i klepie dość fajnie. Mi np. odpowiada i nie zdarza mi się przepalić (patrz drgawki) jak w przypadku The King. Ostatnio po 3 dniach z Fake # i AK47 to mnie dobra MJ nie klepnęła.

#45 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 815 Postów:
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 12 październik 2012 - 11:04

Ja od trzech dni mixuje no bad trip z fuck the kingiem i old schoolem i zauwazylem halucynogenne dzialanie po nbt a najmocniejsza bania zdecydowanie po kingu :E
Dołączona grafika

#46 inspektorgg

inspektorgg

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 16 październik 2012 - 13:36

po dłuższym prześledzeniu tego forum dowiedzialem sie ze wszystkie maczanki od hh sa robione na tym gownianym AM, dlatego wydają mi sie za mocne. To moje pierwsze zamowienie z tego sklepu i ostatnie. Wczesniejsze maczanki z innych sklepów powodowaly fajna lagodna fazke z mozliwoscia dopalania. Raczej to co mi zostalo wyladuje w kiblu no chyba ze uda mi sie tak pomieszac to kanna aby bylo slabsze.

#47 pablo

pablo

Zielarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:

Napisano 17 październik 2012 - 07:55

Jednak nie tak dokładnie przeglądasz forum kolego :) . Otóż w tym sklepie jest mieszanka która nie jest na "am", mianowicie - Green ,który powoduje delikatną fazę, bardziej gandziową bez typowego "aemkowego" mocnego i nagłego wejścia.

Jeśli szukasz słabej mieszanki przy której można dopalać, to Kosior będzie dla Ciebie idealny. Choć tak jak powiedziałem wcześniej, przetestuj Greena od Mr.Greena , zupełnie inna faza niż pozostałe mieszanki :)
Wszystkie moje posty oraz wypowiedzi na forum, to fikcja literacka oraz zapis snów, które utkwiły mi w pamięci. Chronione są prawami autorskimi, a więc zabrania się kopiowania,rozpowszechniania i udostępniania osobom trzecim bez zgody autora.

#48 ostry2000

ostry2000

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisano 17 październik 2012 - 12:31

pale już trochę czasu (tydzień) NBT od HH i wg. mnie daje świetną fazę, lekko podobną do MJ, ale to przy jednym buchu. Sam spalam jedną lufę i mam tripy jak cholera. Wczoraj zamówiłem 12gram tego ekstraktu bo tak mi się podoba. Jak dla mnie to lepsza faza od MJ, i to jest mój zamiennik, bardzo tani i przyjemny dla człowieka haha! Tyle. siema

#49 Kolorowy

Kolorowy

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 23 Postów:
  • gg:
    43131010

Napisano 24 październik 2012 - 12:40

Po wyrobionej tolerce - 5-10 minut euforii i 30 minut takiej dziwnej (pustej) psycho fazy która nie prowadzi do niczego...dziwne myśli, schizy, pustka fazy i ten smak blee ;d przy paleniu mnie krzywi na max jak po tantum :) ale nie wiem, może ja tak mam tylko ;p Nie pisze że nie kopie bo ma nawet powera. c:

#50 paranoid18

paranoid18

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 28 Postów:

Napisano 24 październik 2012 - 14:08

Takie same sny juz mam jak kolega wyżej, i masakryczna chęc dopalenia

#51 ostry2000

ostry2000

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisano 24 październik 2012 - 17:38

ja sie przesiadam z NBT na OLD SCHOOL-a mocniej kopie, i ogolem lepsza bania. a do nbt juz troche tolerka sie zrobila.

#52 słonecznik

słonecznik

Narzeczony Marysi

• Members
  • PipPipPip
  • 144 Postów:

Napisano 29 październik 2012 - 21:17

ogólnie z paleniem łatwo jest przesadzać,bardzo łatwo.Nie jaramy gdy mamy coś do roboty,lepiej nie liczyć że jakoś to będzie.Ja w swojej historii straciłem z 2 czy 3 roboty przez palenie.Epickie to było jak do roboty łaziłem z torbą 10g BTS,i co 20 min buch.Ludzie patrzą?a hu mnie to obchodzi :wsciekly: .Kurde z czym jak z czym ale ,,ćpać,, trzeba umieć(chyba wiadomo).A jest to swego rodzaju sztuka.Ja się już jej trochę nauczyłem.I taka myśl,refleksja moja,zresztą nie jakaś kosmiczna-kiedy jest ci dobrze to rób wszystko by nie brać,stracisz swój stan umysłu.A kiedy jest ci źle to możesz ryzykować.

NBT działa-jakoś jutro po 2 tyg przerwy całkowitej schowam do szuflady,napiszę opinię nr. xxx

#53 BiboyMC

BiboyMC

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 41 Postów:

Napisano 29 październik 2012 - 21:49

Dokładnie tak jak pisze słonecznik , delikatny offtop ale sprawa warta uwagi. Ja straciłem robotę nie raz własnie przez palenie i to prace dobrze płatne ktore miałem za granicą i również jestem zdania ze ćpac trzeba umiec bo to jest sztuka. Nalezy robić to z glową , niektóre "cwaniaki" tak jak robiłes to wczesniej słonecznik ze ludzie patrza ale huj pale jest bardzo błędne bo gdzie nie jestes jeszcze jak to jest praca i jest wiele ludzi "kabli" utworzą sobie historie że cpasz nie pracujesz itp i pozniej masz problemy. Potknałem sie przez to nie raz i na prawde nie warto. Nie róbmy z siebie degeneratów którzy muszą zapalić , wciągnac czy dac sobie w zyłe bo równie dobrze mozemy to zrobic po wykonaniu obowiązków w pracy szkole czy tam w domu i o wiele lepszy jest wtedy S&S nastawienie i w ogole jest lepiej. Jesli chodzi o BT i prace to mozna zapalić o 6 rano jesli mamy na 7 aby wpadlo gastro zjesc sniadanie i w drodze do roboty akurat bedzie puszczac i dosyc normalnym sie idzie do pracy :E ale nie polecam ;)

#54 Kolorowy

Kolorowy

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 23 Postów:
  • gg:
    43131010

Napisano 31 październik 2012 - 14:01

Na NBT do pracy?! :D to grubo macie...ja bym chyba się skręcił w robocie ;p jak się tego dopala co 20 minut tak w kółko i kółko to łatwo się przepalić, a efekty przepalenia są nieprzyjemne. :o

#55 Sebastos

Sebastos

Kolekcjoner opakowań

• Members
  • PipPip
  • 55 Postów:

Napisano 31 październik 2012 - 14:19

Nie ma opcji żeby po zjaraniu robić coś intensywnego .Co najwyżej w domu ewentualnie nastawić pranie i zrobic sobie przerwę żeby powiesić :)
Najlepiej popalać po pracy wieczorkami dla relaksu ja tak robię .I oczywiście przerwa wskazana dla fazy .Kiedyś w trakcie urlopu przez 6 dni paliłem rano wieczór we dnie w nocy :)Otępienie osłupienie bełkot i coraz mniejszy smak do jedzenia .
Tak więc polecam przerwa i oczywiście trzeba się zaciągnąć buchem na pewno kopnie panie MIESZACZ:)

#56 ostry2000

ostry2000

Podglądacz

• Members
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisano 31 październik 2012 - 22:23

ja sie ostatnio tym przepalilem, to czulem ze umieram, zamkniete oczy mialem, glowe do tylu odwrocona, i widzialem takie cos jakby pieklo z góry (coś ala taka grota z lawą od góry) , miałem tak z 10 minut? pózniej zeszlo mi to, i nie czulem jak oddycham i serce mi nie bilo, ale widzialem tylko jeden obraz (wydaje mi sie ze tak mozna widziec po smierci) ostatnia sekunda zycia i na tym twoja wizja oczu przestaje widziec, ja widzialem ale nie moglem nic mowic, ruszac sie ani nic, po jakichs 30 minutach po zapaleniu (wczesniej pare razy dopalalem, rozniej a to the king, old school, back to school) TAK WIĘC PRZESTRZEGAM !!! NIE MIESZAJCIE MIESZANEK Z HH. na mnie to tak podzialalo, nie zamierzam rzucic palenia, jestem na detoxie 3 dzien nie pale maczanek :)

#57 pablo

pablo

Zielarz

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:

Napisano 01 listopad 2012 - 11:14

Zależy jaka praca po NBT ;) ... Na budowę jako "fizol" to bym się na pewno nie wybrał, w kopalni też by pewnie za miło nie było :P

#58 master0

master0

• Members
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 08 listopad 2012 - 16:51

koledzy takie pytanko:
biore 25g NBT i zawsze wsypuje wszystko to powiedzmy "szklanki" no i sobie pale i pale i pale i jak juz jest koncowka to na samym dole zbiera sie z tego calego worka taki jakby piasek czy co kolwiek to jest? zauwazyliscie to ?

#59 dexter

dexter

• Members
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisano 08 listopad 2012 - 16:55

Może kanna nie do końca rozpuszczona?

#60 master0

master0

• Members
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 08 listopad 2012 - 17:14

hmm sam niewiem, na taka wielka pake tego czegos jest z 2-3gramy... miałem wczesniej fote tego ale gdzies ja zgubiłem :/ ziomek z tego wiadro zamknal to az mu sie slabo zrobilo ale faza byla %-) ja boje sie tego tykać jakos %-)

Dodaj odpowiedź