Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

http://forum.dopalamy.com/topic/8746-wspomnienia-z-wakacji-konkurs/

Zdjęcie

Królowa (Kolekcjoner.nl)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 asot

asot

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 578 Postów:
  • LokalizacjaIntangible

Napisano 27 kwiecień 2012 - 12:49

Nazwa: Królowa
Od: Kolekcjoner

Wygląd: Biały sypki proszek,kilka delikatnie kruszących się gródek
Ilość: 0,3g

Dawkowanie zalecane: Jako że miałem tego tylko 0,3 to zarzuciłem "sniff" na dwa razy :) w odstępie 20 minutowym

Czas działania: 1,5-2 godziny

Efekt działania: Speed 5/10 Empatia 8/10 Euforia 7/10

Zjazd: Gdy "Królowa" schodziła zarzuciłem "rock'n'roll" a potem "eth-cat" więc tutaj nie mogę się wypowiedziec:)

Opis: Lokalizacje - Dom z kumplami po ketonach, później plener,słoneczna pogoda ,pozytywne nastawienie :) 2 tygodniowy odpoczynek od ketonów:)

Uwagi:
Brak

Wady i zalety:
Wada to chyba tylko jedna - 2 godziny działania to trochę przy krótko ale to może tylko moja ocena,a po za tym to same plusy:)

Podsumowanie:
Bardzo spodobało mi się działanie "Królowej" szczególnie dlatego że euforyzowała fajnie,wkrótce zamówię jeszcze raz :) myślę że mogę polecic :)

Inne:
ZAJE8ISTY SMAK I SŁODKAWY SPŁYW

NAJWAŻNIEJSZE: To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na Ciebie.
Dla Ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

#2 soundcraft

soundcraft

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 21 Postów:
  • gg:
    2435784

Napisano 07 maj 2012 - 22:21

miałem w piątek dwa opakowania po 0,3: królowa i rock`n`roll od kolekcjonera. Nie wiedziałem za bardzo jak się z tym obchodzić, jakoś koło 19 wieczorem w ciągu 15 minut zjadłem i wciągnąłem całą królową (na przemian nos i ryj) i po 20 minutach wydawało mi się, że "coś tam wchodzi". Nawet mi się wydawało, że robi się przyjemnie. Ale wiecie, jaka jest filozofia ćpuna: jak się nie ma pewności, czy weszło, to znaczy, że na pewno nie weszło, hehe. Może jakbym jebnął na raz dwie takie królowe to by coś było, a tak minęła godzina i zniecierpliwiony zjadłem i wciągnąłem prawie na raz całego rock`n`rolla. Generalnie to nie wyszedłem poza uczucie oczekiwania na główne pierdolnięcie, zero popierduchy, bardzo mi się miło muzy słuchało a po paru godzinach poszedłem spać. Jakbym wyjebał w to kasę to bym się wkurwił, na szczęście to były gratisy. Obie sole zadziałały trochę euforycznie, skoro zasnąłem to jak widać zero speedu. Rano miałem jakiś taki wkurw niedookreślony ale na szczęście jazz mnie uspokoił. I tak, zaliczyłem zaplanowany ćpuński piątek efektem totalnego niedoćpania. :zle:

Jak to możliwe, że niegdysiejszy potentant prawdziwych rozpierdalatorów (pierwszy funky, gumijagoda), zaczął wystawiać na rynek NIE DZIAŁAJĄCE lub słabo działające produkty? Testowałem z nowych Piko, Królową, Rock`n`Roll i wszystko przyniosło mega rozczarowanie.

#3 antoniukszu

antoniukszu

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 66 Postów:

Napisano 15 sierpień 2012 - 12:55

Zdeycdowanie odradzam .
DOstałem w gratisie.I Zawsze dostaje jak prosze o Funyego .

To że dają w gratisie gdzie kosztuje(30zl) a funky (25zł) Mowi samo za siebie.

#4 domin_2017

domin_2017

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:

Napisano 15 sierpień 2012 - 13:45

no funky 25 a to niby 30 i daja to za 30 ? ewidentnie narobili gowna i nie maja co z tym zrobic ... ale no coz ciesz sie ze dostales wgl ;D

.

#5 OjciecChrzestny

OjciecChrzestny

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisano 16 sierpień 2012 - 11:58

Witam Kolekcjonerów, mało tutaj o Królowej napisane, więc dodamy z ziomusiem coś od siebie, bo właśnie odwiedzila nas... Z niecierpliwością czekaliśmy na paczuszke i bylo warto... Zamówiony został Queen Pack, oczwiście z gratisem, ale o tym bedzie potem (gdyż gratis zjedzony, ale nie wiadomo do końca co to było - nie podpisana niespodziewajka :) Zacznijmy od początku... Godzina 12:30 zarzucony specyfik... Spływ lekko żrący, ogólnie niezbyt przyjemny, ale ujdzie. Dawka 0,3 na dwóch, więc lajtowo - Jesteśmy okazjonalnymi kolekcjonerami. Spływ oceniam na 4/10 gdyż żrący i nie przyjemny, ale w porównaniu do gratisa dużo lepszy :) Wchodzi całkiem całkiem, luźne rozmowy, tematy się kleją, rączki troche trzęsą, na zmiane troche ciepła i zimna, pobudzenie jakieś tam czuć - ale to nie jest "to" na początku ziomuś poczuł sie troche cięzko w głowie, ale po chwili wczuł sie w klimat i jest gitara! Polecamy na posiedzenie w zaufanym dobrym gronie, czekamy co będzie dalej :) Pozdrowniena dla kolekjonerów, czekajcie na dalsze recenzje innych produktów.

Speed - 4/10
Empatia - 7/10
Euforia - 5,5/10

Wady i zalety:

Wadą napewno był spływ, który wcale nie był słodki i przyjemny, ale raczej drażniąco rozgrzewający :)

Zaletą jest dobra nawijka, rozmowy sie kleją i ogólnie jest przyjemnie

Nie da rady edytować, więc wale posta pod postem - Po przyjęciu sniffa ziomuś poczul sie cięzko na głowie i troche słabo, mial mgłe przed oczami i już myślałem, że bedzie miał złą masę, bo mówił, że lipa i że juz nic nie zarzuca... chwile sie pomęczył - ja odwróciłem głowe po pilota, szukalem go z 10 sekund... Po 10 sekundach spojrzałem na koleszke i... jakbym widział inną osobe niż przed chwilą :D zaciesz na twarzy i szura stópkami po dywanie mówiąc, że jakie to zajebiste uczucie i żebym zdejmowął skarpetki i sobie po dywanie pojeździł :D Wczensiej zapomniałem dodać o zaburzeniu czasu... coś tam kliknąłem w kompie, spojrzałem na TV, uplyneło jak 10 minut, a mineła ponad godzina...
Ogólnie Królowa w miare pozytywnie, ale wypada blado przy Kokolino Eksliusiv, za to dużo lepiej od EkoGroszka i Fresh&funky. Może sie kiedyś jeszcze skusze.

#6 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1383 Postów:
  • LokalizacjaZACHÓD
  • Opening hours:xx

Napisano 16 sierpień 2012 - 21:14

polecam na 2razy i jest pieknie. Polecam
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#7 Nycomed

Nycomed

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 307 Postów:

Napisano 17 sierpień 2012 - 13:25

Dla mnie lipa , żre w nos jak cholera , ohydny spływ , nieogar przez 30 min i nic wiecej , dawka - mały szczurek a potem całe opakowanie an raz , nie wiem czy to kwestia tolerki ale funky działa i jest zajebisty a to chyba najsłabsza sól z kolekcjonera , dostałem ją w gratisie i na mnie słąbo działa więc jej nie bede zamawiał , zresztą 30 zl za 0,3 to bede miał 2g kota od kolekcjonera którym moim skromnym zdaniem jest bardzo dobry <3
Wszystkie moje słowa na forum to fikcja literacka.

#8 reds

reds

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 20 Postów:

Napisano 30 sierpień 2012 - 20:24

dobrze przeczyszcza zatoki to jedyny plus przy naprawde sporej dawce pojawia sie delikatny banan na twarzy ogólnie 2/10

#9 QuidProQuo

QuidProQuo

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 101 Postów:

Napisano 19 czerwiec 2013 - 03:12

Od poniedziałku utrzymuję Królową na orbicie działania, a ona utrzymuje mnie :3

Spływ masakryczny. Cała zawartość się klei. Porządnie skreślić się nie da!

Za tą cenę nie jest najlepszym wyborem, ale przy następnym zamówieniu znajdzie się na liście ;]