Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zdjęcie

Fresh&Funky (Kolekcjoner.nl)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ayahuasca

ayahuasca

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 528 Postów:
354
Kozacka!
  • LokalizacjaGdzieś na północny-wschód od południowego-zachodu

Napisano 09 marzec 2012 - 09:15

*
Popularny

Śniłam ostatnio o Fresh&Funky, a że nie mogę znaleźć tematu na ten temat (poza opcją 10g i poza jednym tematem zamkniętym) - zakładam taki.

Ilość: 0,2g
Cóż to jest: biały proszek, prawdopodobnie substancja czynna kotopochodna, plus do tego jakiś wypełniacz - może kreatyna lub kofeina. Zapach chemiczny (na pewno nie jest to zapach bufa), spływ straszny - kwaśno-gorzki i drażniący.

Działanie
: Sen o tej soli nazwałabym takim nijakim, "niemrawym"... Śniło mi się, ze skolekcjonowałam 100mg soli (dawka dla mnie w sam raz) i tak jak napisałam - nijak. Ani jakieś szczególne pobudzenie (choć jakieś tam było), praktycznie zerowa euforia, minimalna empatia.

Plusem jest pobudzenie - fizyczne i psychiczne. Lekko zwiększona empatia.
Minusem jest spływ i to, że można łatwo złapać "zwiechę". No i może to, ze bardzo hamuje apetyt, co u mnie jest niewskazane.

P.S.Zejścia brak. Administracja o godzinie 18:00, o 24:00 zasnęłam bez problemu.

Moja ocena to 4/10, choć i tak ta sól wyszła lepiej, niż Exclusive Kokolino, którą nazwałabym "EKSKLUZYWNYM LENIEM" - ale o tym później :okulary:

#2 krysztalek007

krysztalek007

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 102 Postów:
-19
Zła!

Napisano 13 marzec 2012 - 16:15

miałem teraz małą drzemkę i śniło mi sie Fresh&Funky 10g luzem, pierwsza ścieżka nic ;(
druga i tez nic.. pamiętam ze w śnie tez bardzo drażniło mnie gardło, a wymioty były tak realistyczne ze sie obudziłem..

NIE POLECAM! bardzo sie zawiodłem ;(

#3 Radius555

Radius555

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
29
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 18 marzec 2012 - 21:28

Ja to brałem i się wkurwiłem, strasznie lipne i do tego nie spałem całą noc a na domiar złego Mocarz mnie nie klepną (po Kamikadze i Gumie klepał niszcząc speeda i normalnie poszedłem spać). Ostatnio mam problemy z serduchem nie wiem czy nie od tego, wziołem 0,1g na dwa razy z braków efektów :\

#4 krysztalek007

krysztalek007

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 102 Postów:
-19
Zła!

Napisano 18 marzec 2012 - 21:46

miałem Fresh&Funky podzielone we wtorek na 10 worków!
W czwartek się skończył!

W sobote wysypałem z worków resztki było tego moze 30mg dodam ze było wysuszone bardzo!
Weszło lepiej niz koło 200mg swierzego!
Poczułem SPEEDA! Nie pobudzenie jak przy całym 10g ale wszedł mi CIEKAWY speed na dobre 40 minut!

Moze warto przy zakupie 10g podzielić na hmm 30 worków i zostawić do wyschnięcia!

Co powiećie na to.?

#5 mariuszek

mariuszek

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
0
Neutralna

Napisano 19 marzec 2012 - 23:09

Zależy co kto lubi, to jest bardziej lajtowe wg mnie. Typowego spida po tym nie ma ale nie ma też zejścia co jest bardzo na plus. Można na upartego jeść i spać, chociaż się nie chce to jak się jest zmęczonym to się zaśnie. Do pracy i do nauki idealne. Koncentracja wyostrzona na maxa, łatwo zebrać myśli, czułem się 10 razy mądrzejszy, wszystko idzie łatwo i przyjemnie, całkiem długo trzyma. Wada jest taka, że małe ilości nie robią, ja to wciągałem i mieszałem z kolą i piłem dopiero mnie robiło. 10g zeszło w ten sposób dosyć szybko. Podobne do funky z tym, że znacznie łagodniejsze. Wie ktoś może co w tym siedzi? Wg mnie całkiem niezłe ale jak ktoś lubi typowego speeda to mu się nie spodoba, euforii ani żadnych wizji po tym nie ma.

#6 NAJTWARDZIEJ

NAJTWARDZIEJ

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 71 Postów:
7
Neutralna

Napisano 02 maj 2012 - 16:31

powiem tak: sam F&F w dawce około 0,5-08g IV-nieźle ale bez szału. lecz mix Eth-Cat+Fresh & Funky+a-PVP IV - gruuuuubo ;]

#7 NAJTWARDZIEJ

NAJTWARDZIEJ

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 71 Postów:
7
Neutralna

Napisano 04 maj 2012 - 15:13

niestety nie mogłem edytować więc "walę" nową odpowiedź: odnośnie mojej powyższej oceny F&F nalezy tez zaznaczyć, iż był to własnie "świeży" F&F a nie "wysuszony". 3 dni temu skosztowałem suchego i wydawał się lepszy jednak byłem przy tym pod wpywem (dodam, że nie słabym) alkoholu więc moja ocena równiez może nie byc w 100-u % wiarygodna. mimo wszystko biorąc pod uwage wypowiedź kryształka007 oraz moją ocenę (a także wypowiedź mojego znajomego Piotra, której z braku czasu już nie przytoczę) wnioskuję, że wysuszona wersja F&F jest zdecydowanie lepsza.
dodam jeszcze własną (i wreszcie rzetelną) recenzję, gdy, przy najbliższej okazji będę mógł znów przebadać owy produkt (a raczej nową wersje owego produktu - ci, którzy pamiętają starą wersje Fresh & Funky, wiedza o czym gadam).
Pozdrawiam!

#8 Pif_paf

Pif_paf

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 225 Postów:
88
Kozacka!
  • LokalizacjaIn the middle of nowhere

Napisano 08 lipiec 2012 - 14:56

W piątek otrzymałem 0,5g owego specyfiku w gratisie /dziękówa :tulimy: /
Co ciekawe kolor już nie biały!

Sniff ~125mg efekt niemalże zerowy. Na pewno zacząłem się jeszcze bardziej pocić /zwariuje przez te upały :wsciekly: /
Po prawie godzinie dołożyłem kolejne 125 no i cóż, niepotrzebnie gdyż nic się nie zmieniło coś jak gdyby chciało a nie mogło.
Ta ilość natomiast skutecznie zapchała mi(naprawdę nie małą :E ) kichawe. Spływ jest okropny myślałem że mi dziurę w gardle wypali.
Resztę spróbuję oralnie jak tolerke trochę zbije (czyli chuj wie kiedy)

Najważniejsze- ostatnie 2 dni ostro "kociłem" więc tolerancja krzyżowa miała na pewno nie mały wpływ na działanie a raczej jego brak.

Dodam zdjęcie niestety robione pilotem do jacuzzi :lol: więc sorry za jakość %-)

Załączone pliki

#9 domin_2017

domin_2017

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:
24
Bardzo dobra!

Napisano 15 sierpień 2012 - 12:43

FF jest dobry jak jest suchy uwierzcie mi ze zrobile tak jak mowil krysztalek podzielilem to na kilka workow i polozylem na grzejniku.... posypalem tego kumplowi(stary nosojebca) i mowil ze w huj jest dobre i ze lepsze od fety i tak on sam te 10 g ode mnie kupil po sztuce ale kupil :P

.

#10 antoniukszu

antoniukszu

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 66 Postów:
4
Neutralna

Napisano 15 sierpień 2012 - 12:48

Dla mnie Jedna z słabszych soli.
ALe każdy lubi co innego.
Przy Funkym (pakowanym nie w polsce) wypada strasznie blado.

#11 Pif_paf

Pif_paf

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 225 Postów:
88
Kozacka!

Napisano 15 sierpień 2012 - 13:44

(dawno,dawno temu... :lol: )Po tygodniu przerwy od czegokolwiek postanowiłem spróbować to F&F oralnie.
Niestety nie suszyłem :angry: a mogłem!
Kolejny błąd to rozpuściłem pozostałe 0,25g w piwie :fp: więc mogła zajść jakaś interakcja z alko (strasznie się piwko spieniło).
W każdym bądź razie po wypiciu tegoż napoju pojawiła się minimalna poprawa nastroju taka ledwo ledwo.
A po około 2 godzinach zdecydowane pogorszenie samopoczucia i lekka zamotka, a że to była sobota trzeba było zapić %-)

Wniosek:
1 Sól zdecydowanie nie dla mnie (brak działania)
2 Możliwa interakcja bądź nawet rozpad w alkoholu (przy podaniu oral sugerował bym bombkę lub rozpuścić w wodzie)

#12 domin_2017

domin_2017

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:
24
Bardzo dobra!

Napisano 15 sierpień 2012 - 13:48

Wysusz najlepiej na grzejniku albo gdzies lekko otworz worek i poloz na grzejniku... gawarantuje ci ze po wysuszeniu jak bedzie taki sypki i w grudach to sam zasmakujesz chcoc jak dla mnie to i tak nic bo juz troche mam za soba :P

.

#13 Pif_paf

Pif_paf

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 225 Postów:
88
Kozacka!

Napisano 15 sierpień 2012 - 14:12

Tak zrobię jeśli znowu dostanę to w gratisie, bo zamawiać F&F nie mam zamiaru :pfe:
A twój sort tez miał taki bladobrązowy kolor

BTW ktoś z modów mógł by to zdjęcie z 8 postu zmniejszyć może było by wyraźniejsze ;)

#14 domin_2017

domin_2017

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 293 Postów:
24
Bardzo dobra!

Napisano 15 sierpień 2012 - 14:18

tak identyczny kolor jaki opisujesz identyczny ze zdjecia tam ktore masz...

.

#15 OjciecChrzestny

OjciecChrzestny

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 6 Postów:
0
Neutralna

Napisano 16 sierpień 2012 - 19:47

Siema ludzie, dzisiaj zrobiłem sobie z koleszkami dzień ćpyka - zagościł także F&F, ale cóż - jak dla mnie rozczarowanie
dawka około 0,3 na głowe, spływ gorzki i piekący, ale jakos ujdzie. Po takiej dawce efekt prawie zerowy - wbilismy sie w kanape i poruszylismy kilka tematów, troche rozjaśniło umysl, ale zdecydowanie nie powala, tak ode mnie to raczej nie poelcam. Może większe dawki coś zdziałają, ale 0,3 to zdecydowanie za mało. Co prawda może tak zadziałało na mnie, bo koleszka mówił, że czuje euforie, która gdzieś tam sie w nim czai, oczy miał niczym sowa, ale na mnie i na innym koleszce (ktory testowal pierwszy raz w zyciu cokolwiek do nosowo) wrażenia nie zrobiło. Moja ocena 3/10 ze względu "że coś poczułem"

#16 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1463 Postów:
366
Kozacka!
  • LokalizacjaZACHÓD
  • Opening hours:xx

Napisano 16 sierpień 2012 - 20:33

F&F lekki nie ogar bol glowy lekka chec do pracy ale samotnej i brak gadany a general to 6.00 i ani mysli wstac na 12;)
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#17 reds

reds

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 22 Postów:
5
Neutralna

Napisano 30 sierpień 2012 - 20:32

jak dla mnie lipa wielka szkoda pisac

Od ayahuasca: napisz coś więcej, bo "szkoda pisać" to trochę za mało.

#18 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1463 Postów:
366
Kozacka!
  • LokalizacjaZACHÓD

Napisano 31 sierpień 2012 - 08:09

Ja mam teraz F&F na testach (promo 10) skusiła mnie cena. Ale jakosc poleciała na minus i to dosyc duzo... Ale mozna było sie tego spodziewac za taka cene...
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#19 SuperJ

SuperJ

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 67 Postów:
32
Bardzo dobra!

Napisano 31 sierpień 2012 - 09:45

FF jest dobry jak jest suchy uwierzcie mi ze zrobile tak jak mowil krysztalek podzielilem to na kilka workow i polozylem na grzejniku.... posypalem tego kumplowi(stary nosojebca) i mowil ze w huj jest dobre i ze lepsze od fety i tak on sam te 10 g ode mnie kupil po sztuce ale kupil :P

Pisałeś to 15 sierpnia... Włączasz ogrzewanie w domu latem?
Marihuana: narkotyk, który zabił... NIKOGO. I umieśćmy to w przedziale czasowym... NIGDY. Jest nielegalny!!!

#20 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1463 Postów:
366
Kozacka!
  • LokalizacjaZACHÓD

Napisano 31 sierpień 2012 - 10:20

ja akurat to szuszyłem. I poza tym ze zrobiło sie bardziej sypkie i odrazu uderzało po gardle to zadnej róznicy nie było..