Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zapalniczki konkursowe zostaną wysłane 24.10 - przepraszamy,

ale był poważny problem z dostawcą.

Zdjęcie

Badania

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 THCMaly

THCMaly

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 3 Postów:
0
Neutralna

Napisano 08 marzec 2012 - 22:23

Siema ;p , jest sprawa bo wszyscy gadają że dopy nie są wykrywalne w zwykłych badaniach , bo mam palić dopalacze 2 dni przed badaniem u neurologa i trochę się zamartwiam czy nie wykryję mi tego , proszę o szybką odpowiedz. aa zapomniałbym i głownie będę palił dopalacz "Mocarz"

#2 nessaya839

nessaya839

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 304 Postów:
166
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 00:54

Jeśli pytasz o standardowe badania neurologiczne, typu paluszkiem do noska lub pukanie młotkiem w kolanko itp. to odpowiedź brzmi - nie. Diagnostyka obrazowa, również nic nie wykaże ( w sensie substancji ) natomiast wątpię żeby nagle wyjął "magiczny super test" i kazał Ci nasikać na papierek. No ale skoro tak Cię to martwi, to może po prostu, nie wiem jak to ująć...NIE PAL?!

Ze specjalną dedykacją dla Ciebie ode mnie ;)

"Im mniej ludzie myślą, tym więcej mówią."

Monteskiusz

Paradise is not a place, it's a state of consciousness.

#3 THCMaly

THCMaly

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 3 Postów:
0
Neutralna

Napisano 09 marzec 2012 - 01:32

Chodzi o badanie krwi

#4 nessaya839

nessaya839

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 304 Postów:
166
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 02:13

Neurolog będzie Ci krew badał? :) Mniejsza... Posłuchaj, teoretycznie nawet gdybyś był nosicielem wirusa HIV i poddałbyś się badaniu krwi, (morfologia) to badanie Ci tego wirusa nie wykaże. Nie wiem co tam siedzi w tym "Mocarzu" i wiedzieć nie chce, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, ale moje zdanie jest takie, że jeśli już masz skierowanie do neurologa(to taki lekarz od OUN -Ośrodkowego Układu Nerwowego) i będziesz miał "jakieś" badania, to może warto byłoby zrobić je na czysto...nie sądzisz?

#5 ayahuasca

ayahuasca

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 528 Postów:
354
Kozacka!
  • LokalizacjaGdzieś na północny-wschód od południowego-zachodu

Napisano 09 marzec 2012 - 08:54

Zwykła morfologia nic nie wykryje. Nie wiem natomiast, po co neurolog robiłby badania krwi - skoro masz skierowanie do neurologa i tylko do niego, krwi raczej nie będzie on badał.

P.S. Jak wyżej, sen przed badaniami to zuo.

#6 garik

garik

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 429 Postów:
82
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 09:45

Chodzi o badanie krwi

Musi zrobić pod kątem obecności THC żeby coś wyszło, a po h5j ma takie robić? :tulimy:

NIE BÓJ ŻABY :galy:
Nałóg – zakorzeniona dysfunkcja sprawności woli ... więcej

#7 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
616
Kozacka!
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 09 marzec 2012 - 09:55

Aby wyszło co koliwiek "narkotycznego" mowiac brzydko we krwi badania muszą być robione pod kątem thc amfy i innych. Ale to jak mowie lekarz musi zelecic aby takie badanie na toksykologie krwi było zrbione .
Kanciarz, nie moderator %-)

#8 THCMaly

THCMaly

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 3 Postów:
0
Neutralna

Napisano 09 marzec 2012 - 12:22

tak zle wam to wyjasniłem , bo jeszcze w tym samym miejscu będę miał badanie krwi no i to tak ująłem , mam nadzieje że nic nie wykaże ;p dzięki za pomoc.

#9 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:
1136
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 12:34

jeśli zwykła morfologia to nie może nic wykazać.
Zreszta ktoś już pisał w innym temacie ,że robił sobie test na dragi po jakiś dopach i mu nic nie wykazało.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#10 eXe

eXe

Egzekutor

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 Postów:
335
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 21:31

A inni znowu pisali, ze po maczankach wykazalo. Mowa oczywiscie o tych pro testach na mocz. To jak to w koncu jest? :E
Let's do some drugs together !

Wszystkie moje wypowiedzi sa jedynie wymyslem mojej wyobrazni, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia Dx

#11 leser

leser

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 84 Postów:
18
Dobra!

Napisano 09 marzec 2012 - 21:36

Całkiem niedawno odkryto, że AM-2201 wydziela jakiś nowy enzym, który jest wykrywalny we krwi, co oznacza, że przynajmniej w wypadku tego kanna są w powijakach, jeśli chodzi o wykrywalność.
Dołączona grafika

#12 nessaya839

nessaya839

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 304 Postów:
166
Kozacka!

Napisano 09 marzec 2012 - 22:07

A inni znowu pisali, ze po maczankach wykazalo. Mowa oczywiscie o tych pro testach na mocz. To jak to w koncu jest? :E

exe ale co wykazało? Oczywiście że z krwi i moczu można wykryć niemalże wszystko, natomiast muszą to być badania przeprowadzone pod odpowiednim kątem. Morfologia jest badaniem podstawowym i dopiero gdy zauważalne są nieprawidłowości w wynikach ,to na jej podstawie zlecany jest rozmaz krwi, który służy wykrywaniu wszelkich infekcji wirusowych, bakteryjnych oraz nowotworów.
Tyle z mojej wiedzy teoretycznej, ale od praktyki ona zapewne niewiele się różni, ponieważ byłam w sytuacji, gdzie pod wpływem silnych środków ( cenzura ) robiłam badania i nie wykazały one nic. Wierzcie mi, że są ludzie naprawdę chorzy, którzy regularnie badają sobie krew, a mimo to nie mają postawionej diagnozy,ale to już dyskusja na zupełnie inny temat...
Natomiast nie ulega wątpliwości, co powtórzę po raz kolejny, że podczas badań powinno się zachować abstynencje minimum na 3 dni przed, nie z obawy że może coś wykryje,tylko dla samej świadomości że wynik nie wyszedł zafałszowany...

#13 Greenboy

Greenboy

Schizofrenik

• überModerator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1668 Postów:
833
Kozacka!

Napisano 10 marzec 2012 - 09:33

Odsyłam do dwóch ciekawych tematów:
http://forum.dopalam...3-wykrywalnosc/
http://forum.dopalam...dy-narkotestow/