Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE:

http://forum.dopalamy.com/topic/8746-wspomnienia-z-wakacji-konkurs/

Zdjęcie

Czerwona plamka na skórze

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Esteope

Esteope

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 66 Postów:
  • gg:
    ******* <zdrap sobie

Napisano 15 luty 2012 - 14:15

Od ponad tygodnia zauważyłem na swojej ręce czerwona plamkę, występuje ona na mojej lewej ręce trochę w dół od środkowego palca.Nie wiem od czego to mam, wiec pytam was, z czego to się wzięło ? jakie są skutki tego ? czym to może być spowodowane ?

#2 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 14:20

Odsyłam do dermatologa, zmiany skórne mogą, aczkolwiek nie muszą być niebezpieczne.

#3 yehi

yehi

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 20 Postów:
  • Opening hours:nontoper

Napisano 15 luty 2012 - 14:21

motorniczy wybacz ale ręce opadają

#4 Ema Ziom Jestem Z tOnd

Ema Ziom Jestem Z tOnd

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 336 Postów:

Napisano 15 luty 2012 - 14:25

Zła higiena dłoni bardzo często prowadzi do zmian skórnych, ziomecvzkiz wiekiem trzeba używać kremów łykać kreatyny, bo takie jedzenie nam i życie gwarantuje niespodzianki, albo alergia lub początki kurzajki, normalna sprawa, a miales kiedys odciski

#5 th3rmo

th3rmo

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 49 Postów:
  • LokalizacjaCzech Republic
  • gg:
    5831627

Napisano 15 luty 2012 - 14:34

mam to samo na prawej od paru lat nic powaznego,
ale mozesz tez tak miec od Crocodila :D
jutro nie bedziesz mial ręki :P

#6 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 14:37

Nie strasz chłopaka :tulimy:

Zgłoś się do lekarza rodzinnego, jeśli tam plamka zacznie zmieniać kształt/kolor , zacznie rosnąć, ropieć, bądź wytworzą się na niej inne zmiany.

On dalej Cię odeśle gdzie trzeba

#7 yehi

yehi

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 20 Postów:
  • Opening hours:nontoper

Napisano 15 luty 2012 - 14:39

Nie strasz chłopaka :tulimy:

Zgłoś się do lekarza rodzinnego, jeśli tam plamka zacznie zmieniać kształt/kolor , zacznie rosnąć, ropieć, bądź wytworzą się na niej inne zmiany.

On dalej Cię odeśle gdzie trzeba

jśli zacznie ropieć i rosnąć to należy przegryżć i wyssać chama :ok:

#8 ayahuasca

ayahuasca

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 528 Postów:
  • LokalizacjaGdzieś na północny-wschód od południowego-zachodu

Napisano 15 luty 2012 - 15:15

Może to stygmat?

Tak poważnie to ciężko coś więcej powiedzieć bez dodatkowych informacji.

#9 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 15:17

Daj foto, będzie łatwiej.

P.s. Pachnie fiołkami jak krwawi? :lol:

#10 ayahuasca

ayahuasca

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 528 Postów:
  • LokalizacjaGdzieś na północny-wschód od południowego-zachodu

Napisano 15 luty 2012 - 15:20

@ Motorniczy:

Fiołki już chyba są zastrzeżone dla kogoś innego. Byłoby to złamanie praw autorskich :biggreen:

#11 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 15:22

:mellow: Dla kogo? :P

Wiem, nie kumaty jestem ;d

#12 Esteope

Esteope

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 66 Postów:
  • gg:
    ******* <zdrap sobie

Napisano 15 luty 2012 - 15:32

Daj foto, będzie łatwiej.

P.s. Pachnie fiołkami jak krwawi? :lol:

Jak narazie to nie krwawi i niczym nie pachnie

Zła higiena dłoni bardzo często prowadzi do zmian skórnych, ziomecvzkiz wiekiem trzeba używać kremów łykać kreatyny, bo takie jedzenie nam i życie gwarantuje niespodzianki, albo alergia lub początki kurzajki, normalna sprawa, a miales kiedys odciski

Biore prysznic 2-3 razy dziennie, wiec brak higieny wykluczone, kreatyn żadnych nie stosuje, a kremuje się czasami :tulimy:

Niżej podaje link do zdjęcia mej dłoni %-)

http://www.fotosik.p...2ba002ce70.html

PS. W rzeczywistości wygląda to 2x bardziej

#13 naznaczony

naznaczony

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • gg:
    2922215

Napisano 15 luty 2012 - 18:07

Od ponad tygodnia zauważyłem na swojej ręce czerwona plamkę, występuje ona na mojej lewej ręce trochę w dół od środkowego palca.Nie wiem od czego to mam, wiec pytam was, z czego to się wzięło ? jakie są skutki tego ? czym to może być spowodowane ?

Zadajesz takie pytania na forum dla gimbusiarni? Pojebało cię człowieku? Bezwzględnie zapierdalaj do lekarza a potem do psychologia - niech ci IQ zmierzy. Może jesteś idiotą.

#14 Ema Ziom Jestem Z tOnd

Ema Ziom Jestem Z tOnd

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 336 Postów:

Napisano 15 luty 2012 - 18:21

*
Popularny

mam sen i już ci odpowiadam, ciężka czeka ciebie dola wojownika, zostałeś naznaczony, rozszyfrowałem to bo też należę ziomeczku do tego zajebistego bractwa

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Widzisz podobieństwo więc teraz będzie tak, dam ci jako doświadczony z wyższym kurwa levelem wtajemniczenia, tajemniczy wojownik z tajemniczego bractwa, kilka bardzo przydatnych ale jakże tajemniczych wskazówek.

Na początku nie sraj ogniem, czuj się wyróżniony, poczuj wewnętrzną siłę i spokój, następnie weź zajebisty wdech, niech przejdzie od samych nozdrzy, po twoje stopy, czujesz to? :okulary:

Jeśli pierwszy etap masz za sobą, to czekają ciebie w dalszym ciągu równie tajemnicze i niespodziewane wyzwania, czy im sprostasz, zależy to tylko od twojej tolerancji otacdzającego cię wrogiego świata, lecz w dłoniach masz miecz, jesteś wojownikiem ninja, pierdol wszystko i idź zajeb komuś z półobrotu, czujesz tą moc?

Kolejna równie ważna rada, nigdy nie odwracaj się za siebie podczas medytacji w samotności, bo ktoś może ci przywalić, to dobra rada, w tym akurat nie mam doświadczenia, nigdy nie uprawiałem jogi, ale zawsze był pewien duchowy trans, niczym Alladyn zapierdalający na latającym równie tajemniczym dywanie

Część wskazówek odkryjesz sam, jednak nikt ci więcej dobrych nie udzieli, teraz wszyscy utrzymają po tej informacji tajemnice w tajemnicy, by były tajemne dla innych watejmniczonych

Lecz nie bój się, wierzymy w ciebie niczym w naszego przywódcę narodu

Dołączona grafika

ufff kurwa, dsobrze że to był tylko sen, oby następny był lepszy ziomeczki

#15 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 15 luty 2012 - 18:45

Esteope, nie panikuj :tulimy: to może być zwykłe podrażnienie skóry, ew. jakaś alergia, nie ma co się martwić na zapas :okulary:

#16 Green_Island

Green_Island

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 195 Postów:
  • LokalizacjaUrząd m. st.

Napisano 15 luty 2012 - 18:53

To może być nawet uczulenie na zimno, ale bardziej wygląda na jakieś otarcie - rękawiczki, wełniany sweter. Uczulenie na środki piorące? Na cytrusy? Jakiś pasożyt w łóżku/kocu?
Problem, który nie jest nasz... - nie jest nasz.

ZBT Dołączona grafika

Wszystko co wyżej napisałem zostało mi przekazane w Syjonie przez Ducha Świętego... Ewentualne zbieżności z rzeczywistością są przypadkowe...

#17 Ema Ziom Jestem Z tOnd

Ema Ziom Jestem Z tOnd

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 336 Postów:

Napisano 15 luty 2012 - 19:05

Nie słuchaj ich, miałem drugi sen, równie tajemniczy co ten z tajemnicami w części pierwszej pamiętaj wielkie oko patrzy i wszystko widzi

Dołączona grafika

Nie, poddawaj się, również na początku wątpiłem w moją wielką moc, ale każdy sen trwający równie krótko od poprzedniego, uświadamiał mi, że jako wtajemniczony wojownik do równie tajemniczego bracta muszę walczyć, ziomeczku nie obawiaj się

Widzę, że obawiasz się dalszego wtajemniczenia w te tajemne bractwo a więc kolejna z pierwszych i zajebistych rad od ziomeczka który wie jaką posiada wewnętrzną duchową moc, czuję ją, czyli

Dołączona grafika

nie pierdol że nie wiedziałeś, przecież to teraz nawet przy komunii dają opłatek do ust, abyś rosnął w duchową siłę

sen był krótszy ale równie piękny, ja wciąż w ciebie wierze, poważnie,

olej wszystko i wszystkich i dalszych tajemnych odpowiedzi równie tajemniczych od tych tajemnic co już ci w tajemnicy wyjawiłem szukaj w najmniej oczekiwanych miejscach

Dołączona grafika

do reszty, nie lękajcie się, i w was wierzę

Dołączona grafika

#18 groszek

groszek

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 143 Postów:

Napisano 15 luty 2012 - 19:40

Wystarczy oglądając kolorowe pisemka zmienić reke na prawą i bedzie dobrze. %-)

#19 Fiesta

Fiesta

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1422 Postów:

Napisano 16 luty 2012 - 16:00

Proponuje już przestać żartować. Już koniec, od teraz koncentrujemy się na problemie.
.
A do autora tematu- twoje pytanie NAWET NA TYM FORUM jest uzasadnione i mądre, bo wśród wielu ludzi zawsze znajdzie się ktoś, kto coś wie na dany temat. Jednak w razie pogłębiania się tej zmiany, NATYCHMIAST BIEGNIJ do NAJBLIŻSZEGO lekarza, np. rodzinnego, czy na pobliskim dyżurze. Lekarzowi wystarczy jeden rzut oka i natychmiast określi, jaki to charakter zmiany. Nawet nie musisz czekać w kolejce w przychodni, tylko pierwszemu napotkamemu lekarzowi pokaz to, a natychmiast dostaniesz odpowiedź. U mnie lekarz powiedział- wszystko w porządku, to nic złego (mikroskopijne znamie u nasady nosa).
.
A teraz opisz to coś DOKŁADNIE- naprawdę jak najbardziej precyzyjnie. Ja nie widzę twojego zdjęcia, więc napisz- gdzie dokładnie w jakim miejscu to jest? Od jakiego czas? Ważne jest też, jak to się zmieniało w czasie? -tzn zmiany wielkości, barwy, przekrwienia? Czy to coś jest tylko w naskórku, czy głębiej? Czy głębiej pod tym czymś jest coś? Coś twardego? Czy jest jakaś opuchlizna itp? Czy są jakieś wysięki? -wodnite, wodnito- czerwone, krew, ropa? Inne spostrzeżenia? Daj nam jak najwiecej informacji.
.
To może być reakcja na zimno, może to być uderzenie czy zadrapanie, o którym nie pamiętamy, może to być zmiana alergiczna, może to być pękniete naczyńko krwionośne, może to być też coś całkiem innego. Nie zaszkodzi zmywać spirytusem, wodą utleniną, a maść najlepsza jest z cortykosterydem, jak hydrocortison, dexametason itp. Jak nie ma na tym czymś infekcji, to wystarczy sam kortykosteryd, a gdy pojawią się oznaki infekcji, to trzeba dodać coś niszczącego bakterie. Wtedy może być oxcort (steryd z antybiotykiem) albo Lorinden C (super steryd z dodatkiem silnego środka, co niszczy bakterie i grzyby na bazie jodu). W ogole warto w domu mieć zawsze dwie maści na różne sprawy- Lorinden A, gdy na skórze na ma oznak infekcji, oraz Lorinden C, gdy naskórek jest otarty, gdy jest rana, gdy jest infekcja, lub gdy jest możliwość infekcji, bo tam jest dodatek tego silnego środka przeciw bakteriom i grzybom na bazie jodu

#20 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 26 kwiecień 2013 - 10:34

Mam podobny problem. Na klatce piersiowej, na mostku pojawiło się znamie. Jest koloru czerwonego z lekkim przyciemnieniem. Co gorsza pojawiło się i drugie. Boję się jak cholera, żeby to tylko nie był rak skóry choć w poniedziałek uzyskam odpowiedź od lekarza (chyba, że debile z roboty będą mi kazali przyjść).

Użytkownik PsychodelicLover edytował ten post 26 kwiecień 2013 - 18:35