Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

SZTYWNY MISZA z Kolekcjoner.nl

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pszo

Pszo

Weekendowy entuzjasta władka

• Pedzio
  • PipPipPipPip
  • 241 Postów:

Napisano 04 listopad 2010 - 18:27

Mieszanka całkiem przyjemna. Pachniała dosyć ładnie , nie była strasznie mocna , jakaś faza była ... ale słabiutka. Oceniam ja na 2
Jeżeli ponownie nastanie czas... w którym strona działać nie będzie.... zapraszam na awaryjny czat Dx http://xat.com/Dopalamycom

#2 D4rk

D4rk

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 41 Postów:

Napisano 26 grudzień 2011 - 12:03

Witam!

Jestem z kolekcjonera. Prosze o szczere opinie naszego produktu.Dziekuje.Wesolych Swiat.

Pozdrawiam

#3 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 26 grudzień 2011 - 12:57

Witam!

Jestem z kolekcjonera.
Pozdrawiam

Ameryka została odkryta! :tulimy:
Kanciarz, nie moderator %-)

#4 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 26 grudzień 2011 - 13:56

Nowy Sztywny Misza to dokładnie ten co za stacjonarek krótka bańka ale taka psychodeliczna :D

#5 lubieczechy

lubieczechy

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:

Napisano 26 grudzień 2011 - 15:40

jak krótka ile trwa bania tego nowego sztywnego miszy prosze o dokładne okreslenie

dalej taka przyjemna:)

#6 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 26 grudzień 2011 - 17:04

Radziu mowi dobrze lać mu, sztywny działa bardzo podobnie jak za stacjonarek 20 min działania w sumie ale za to jakiego, psychodela widoczna i to nawet na wyskoim poziomie, gdyby sztywny działał tyćke dłuzej chociaż to 40 min nie odbiegał by duzo od kolegi mocarza :biggreen: Krótko ale solidnie. A tak poza tym od kiedy na sztywnym i mocarzu widnieja szyldy amsterdam shop te mieszanki są jakieś mocniejsze a przynajmniej sztywny na pewno!! Darek mieszanki to wy akurat macie dobre i nie trzeba tu nic sciemniać.
I tutaj do pana Darka- od pól roku czasu oferta ziólek nie powieksza sie w ogole a przydało by sie coś nowego bo wszystko nawet dobre rzeczy kiedyś sie nudzą, i przepalają dlatego taka mała uwaga byscie urozmaicili swoja oferte.

#7 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 26 grudzień 2011 - 18:34

Nie przesadzajmy z tym, że jest jak mocarz ale bardzo podobny. Te widoki na ścianie zostaną na zawsze w mojej pamięci :D A co do panów z kolekcjonera to mogli by na przykład spróbować wskrzesić Konkreta na innym składzie ale na tym samym działaniu jak to w przypadku Miszy. Panowie proszę :D

#8 SexualnaCzekolada

SexualnaCzekolada

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 29 Postów:
  • Telefon:Sony Ericsson K800i
  • LokalizacjaKoszalin/Szczecinek
  • gg:
    7502381

Napisano 27 grudzień 2011 - 16:12

O ile pamiętam Misza nie grzeszył mocą już za czasów stacjonarek , ale była to przyjemna mieszanka. Mam sentyment do mieszanki o treściwej nazwie "Odlot" - Urlop w Mielnie 2010
4-ACO-DMT, 4-HO-MET, 4MMC, Amfetamina, DXM, Amanita muscaria, THC, Kodeina, Clonazepamum, Tetrazepam, Kofeina, GBL, AM-2201

#9 Guest_wupet_*

Guest_wupet_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2012 - 11:50

Można to do czegoś porównać ze snoopa lub od Pingwina?

#10 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 05 luty 2012 - 12:02

Ja bym porównał do Alfa reggae od pingwina, szybkie wejście peak okolo 25 min prawie bez zjazdu. Jest ok . Od snopa? Mysle że snoop nie ma tak "mocnych" mieszanek :E

#11 Guest_wupet_*

Guest_wupet_*
  • Gość

Napisano 05 luty 2012 - 14:19

Ooo, po alfa reggae miałem ładną kreskówkę także powinno być git :)

#12 sauceer

sauceer

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 14 Postów:
  • gg:
    -------

Napisano 05 luty 2012 - 14:24

co do sentymentów , to "Konkret" Jastrzębia Góra 2010 .
niestety wszystko co opisuje na forum to nieprawda,zmyslenia i tylko moje fantazje i sny na różny temat !!!

#13 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 05 luty 2012 - 14:58

Konkret - niebo
Sztywny misza - ziemia

Jak można porównywać zupełnie dwie inne mieszanki. POwtarzałem to i jeszcze raz powótrze jako wielbiciel i koneser Konkreta. Nie ma i nie było i nie bedzie czegoś takiego jak konkret! Dziekuje.

#14 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 08 luty 2012 - 00:12

Mocarz jest z banią identyczny może ciut lepszy od Konkreta ale nie ma przy tym szybkiego bicia serca czy tego huku we łbie. Co do miszy 4 miech i misza z moacarzem u mnie :)

#15 darqinshadow

darqinshadow

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 251 Postów:
  • LokalizacjaUnderworld
  • Opening hours:25h
  • gg:
    37129200

Napisano 08 marzec 2012 - 13:41

podklad, miszy oraz mocarza to prawoślaz, mieszanki nie mają jakiś specyfików na zapach czy coś, więc pachną poprostu prawoślazem. co do mocy.. jak dla mnie, dobra maczanka, milo i szybko wchodzi, trzyma ok 40 min,(1-2 male buszki.. wiecej to juz spora przada, nawet jak dla mnie polecam do mieszania z mocarzem, wtedy dzieja sie ciekawe rzeczy.

daje jej 3+/5

"TAKICH DWÓCH JAK NAS TRZECH TO NIE MA ANI JEDNEGO"
Kubuś Puchatek

ZOBACZ http://howhigheuropa.manifo.com

Dołączona grafikaDołączona grafika

#16 asot

asot

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 578 Postów:
  • LokalizacjaIntangible

Napisano 23 kwiecień 2012 - 14:49

Konkret był wyje8isty!!!Szkoda że już go nie ma...
Miałem zaszczyt spalic 3 laczki z z dzisiejszej michy i powiem Wam że praktycznie ta sama co z przed lat a dokładnie za czasów Stacjonarek:)

#17 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 kwiecień 2012 - 18:10

Szkoda, że nie jest znane kanna siedzące w Konkrecie, gdyby podano można sie bawić w chemika a tak cuż pozostają wspomnienia :(

#18 Bodzio123

Bodzio123

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisano 23 lipiec 2012 - 18:16

Wszedłem w ten temat w poszukiwaniu dobrej recenzji wyciągacza wilgoci Sztywny Misza, jednak jej nie znalazłem. Dziś jednak śniło mi się, że skolekcjonowałem tą mieszankę. Postanowiłem więc opisać Wam mój sen.

Nazwa: Sztywny Misza
Od: Kolekcjoner.nl (Amsterdam)

Wygląd: Niczym pokruszone liście MJ
Ilość: 1g to cały worek

Dawkowanie zalecane:
Dla początkujących, jak ja, 2 oka

Czas działania: ~30 minut
Efekt działania: Psychodela, faza jak po MJ ale mocniejsza i bardziej lajtowa (nie czuć takiej ciężkości na bani)

Zjazd:
Do totalnego odmulenia potrzebowałem około godziny

Opis:
Można powiedzieć, że był to pierwszy wyciągacz wilgoci, jaki kolekcjonowałem (kiedyś śniło mi się, że kolekcjonowałem mieszankę niewiadomego pochodzenia). Skolekcjonowałem trochę ponad oko. Mieszanka jak na mój gust całkiem wydajna. Faza wzięła niemal odrazu. Czułem się, jak na MJ, ale o wiele mocniej, przez pewien czas bardzo psychodelicznie. Nie czułem też ciężkości na bani występującego po spaleniu dużej ilości MJ. Od początku leciał Grubson w tle. Patrząc na muchy na oknie, wydawało mi się, że to konie biegające po niebieskiej wodnej łące. Ogólnie bardzo dużo śmiechu, chillu, bardzo miło będę wspominał ten sen ;)

Uwagi:
-

Wady i zalety:
+ Chill
+ Raczej brak możliwości badtripa
+ Moc
+ Niezbyt dobijająca zamuła

- Czas działania

Podsumowanie:
Bardzo mi się podobało, jednak jestem początkującym kolekcjonerem. Od roku miewam za to sny o MJ :P Moim zdaniem dobra mieszanka dla początkujących, a po skolekcjonowaniu większej ilości, zaawansowani kolekcjonerzy również powinni być zadowoleni.

Inne:
Zamówiłem w piątek, dostałem w poniedziałek - pobraniówka. Jak dla mnie bardzo szybko :)

NAJWAŻNIEJSZE:
To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie.
Dla ciebie może okazać się za mocne!
Pamiętaj o tym!

#19 Guest_Motorniczy_*

Guest_Motorniczy_*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2012 - 16:04

Ja się nie rozpiszę aż tak, jak kolega, powiem jednak tyle :

Super sprawa, pomimo zerowej tolerki u mnie jestem w stanie obiektywnie to ocenić (kumpel przejarany też to oglądał, mówił, że dobre w ryj) .

Trzymało mnie to dobre 35 minut, zamulenie zeszło po godzinie. Siada na oczy, czerwone są one po tym jak cholera. Dodam też, że godzina czasu trwała baaaaaaaaaardzo długo, 100x lepsze od Kosiora.

W smaku też ok, uważam to kadzidło za kawał dobrej roboty.

P.S. Dla panów wyżej, radzę się zaznajomić z pojęciem psychodela, dla mnie rogal na twarzy i śmiech od ucha do ucha, to psychodela raczej nie jest...

#20 Kratos

Kratos

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisano 14 październik 2012 - 18:55

Jak dla mnie to calkiem cos nowego niz wczesniej , Ostatnimi czasy a dokladniej ok. miesiac temu bylem na imprezie nad morzem i kumpel mial w klaserze "sztywnego misze" , przypomnialem sobie ze 2-3 lata temu kosztowal go moj kwiatek i przyjmuje do swiadomosci ze to slabe , szklo podzielilo sie na pol , minely jakies 3 minuty i nagle "BUM" mega bomba , kwiatek zanurzyl sie w myslach na jakies 20-30min .... Nie wiem jakim sposobem jak kiedys potrafil sam 1 szklo walnac i nie bylo tak zle .... na nastepny dzien mialem uczucie (mega kaca alkoholowego) , kiedys tak nie bylo .... mozliwe ze powodem jest czestotliwosc. ostatnie kolejkcjonowanie bylo 2-3 lata temu :) JAK DLA MNIE CALKIEM COS NOWEGO .