Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zapalniczki konkursowe zostaną wysłane 24.10 - przepraszamy,

ale był poważny problem z dostawcą.

Zdjęcie

Obnizanie císnienia, uspokajanie serca-najlepiej bez recepty. Wasze sprawdzone sposoby.

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 igga

igga

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 64 Postów:
4
Neutralna

Napisano 12 grudzień 2011 - 11:26

Zalozylam ten temat bo mam problem. Jeden mily pan powiedzial mi dzis ze po stymulantach nie wolno brac beta-blokerow. Ja bralam, zyje,ale to za powazny temat by ryzykowac. Czym uspokoic serducho? Co z zielem konwalii? Pewnie to za slabe. Validol dziala 15 minut. Aviomarin malo ekonomiczny...ale dziala. Na dusznosci/zmeczona pikawe mnie pomagalo wachanie badz popijanie kropli mietowych. Sprawdze walerianowe. W ostatecznosci mozna zaaplikowac sobie w ... copek pyralgin. Ktos skomentuje moja desperacje? :-P

#2 Asinus

Asinus

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 385 Postów:
207
Kozacka!
  • gg:
    6731564

Napisano 12 grudzień 2011 - 17:58

Melisa,
apap noc,
kodeina.

Ponoć jeszcze czosnek. Kilka razy w desperacji jadłem żeby uspokoić serce po przesadzeniu z maczankami, ale nie wiem czy efekt nie był bardziej placebo.

#3 Mejkpeace

Mejkpeace

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 169 Postów:
51
Kozacka!
  • LokalizacjaVoid Islands
  • Opening hours:9-10

Napisano 12 grudzień 2011 - 18:27

Pyralgin slabiuchno dziala uspakajajaco, poza tym w normalnych krajach jest juz dawno wycofany z obrotu ze wzgledu na swoja toksycznosc. Apapy noc i antidole z paracetamolem - max 3-4 tabletki, bo tak samo, parecetamol jest cholernie toksyczne dla watroby i dawki >3,5 g na dzien to max!. Idz do apteki i kup se krople nasercowe, nervosol itp., albo piguly typu HOVA,  (w mojej opini ledne z najmocniejszych ziolowych na uspokojenie), albo inne ziolowe z duza zawartością substancji czynnych. Bez recki nie ma zbytniego wyboru w uspakajaczach :E wiec lepiej nie przesadzac ze stymulantami jak nie ma sie benzo pod reka :E

#4 Peacenlove

Peacenlove

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 7 Postów:
4
Neutralna

Napisano 12 grudzień 2011 - 18:31

Ja po tyg. ciagu wladimira jebałem co 30 min napar z 2 torebek melisy i 2 torebek rumianku do tego magnez z b6, potas i cale opakowanie tabletek ziolowych na uspokojenie do tego doszly z 2 tabletki nasenne i tak przez 4 dni potem ustało ;P
Wszystkio co pisze to tylko i wyłącznie fikcja literacka :D

#5 vip

vip

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 210 Postów:
19
Dobra!

Napisano 12 grudzień 2011 - 18:53

Ja akurat zawsze jem czosnek i moim zdaniem pomaga :E

:E

#6 Unforg1vable

Unforg1vable

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 75 Postów:
6
Neutralna

Napisano 12 grudzień 2011 - 19:41

Koda i tyle w temacie :E
I o to chodzi, trzeba kolekcjonować mocne wrażenia.

#7 Guest_flash_*

Guest_flash_*
  • Gość

Napisano 12 grudzień 2011 - 19:58

Tak zwłaszcza na duszności :D Kodeina spłyca oddech, a nawet może go zahamować. Poza tym rzeczywiście obniża ciśnienie tętnicze i uspakaja.

#8 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2154 Postów:
902
Kozacka!
  • LokalizacjaPolska
  • Opening hours:25h/8
  • gg:

Napisano 12 grudzień 2011 - 20:32

Z tym bardziej dostępnych - ktoś już wspomniał HOVA - są bardzo dobre. Dzięki zawartości chmielu szybko usypiają (a bez recepty!). Z kropli na serducho polecam Milocardin ( http://www.doz.pl/le...2344-Milocardin ). A z tego co na receptę... jak zawsze, Pramolan. Bo każdy lekarz wypisze reckę na to, bez najmniejszych problemów. A po co się faszerować benzo, kiedy mamy coś zdrowszego i tak samo skutecznego? ;)
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson

#9 fromi

fromi

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 93 Postów:
22
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 grudzień 2011 - 22:03

Promolan bardzo dobry bo sam stosuje,tylko działa strasznie nasennie.Z jednej strony to wada z drugiej zaleta.

#10 Fiesta

Fiesta

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1422 Postów:
420
Kozacka!

Napisano 12 grudzień 2011 - 22:09

Ja miałem długi czas kłopoty z sercem po lekach przeciw astmatycznych, przez co serce waliło mi jak młot Stosowałem wtedy NEOCARDIN, bo jest to nieliczny lek nasercowy bez recepty, co nie zawiera kofeiny. A z leków na receptę, to brałem Talusin. Brałem też Aspargin, bo ma on jakoś między innymi wpływ na serce.

#11 igga

igga

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 64 Postów:
4
Neutralna

Napisano 12 grudzień 2011 - 22:22

Sprawdze jutro wasze porady. Wolalabym sie nie faszerowac za bardzo. Kupie milocardin.

#12 Fiesta

Fiesta

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1422 Postów:
420
Kozacka!

Napisano 13 grudzień 2011 - 02:07

Nie wiem jak teraz, ale dawniej nieomal wszystkie leki nasercowe sprzedawane bez recepty, to miały w składzie kofeine, czy kardiamid, co przecież w naszym przypadku zażycie tego było by samobójstwem. Dlatego stosowałem tylko ten Neocardin. Natomiast lek Talusin przepisał mi lekarz, jest to on bardzo łagodny i skuteczny, robiony z cebuli morskiej czy coś podobnego. Lekarz napewno przepisze bez oporu. Objawy jakie miałem, to silne poty, wręcz byłem cały mokry w dzień i w nocy, a szczególnie po lekkim wysiłku. Serce waliło szybko i mocno jak cholera, dlatego nie mogłem spać na lewym boku, bo wtedy cały czas czułem jak serce mi wali. Lekiem z wyboru był by chyba Propranolol (pisownia właściwą?), ale ze względu na astmę (lek ten silnie skurcza oskrzela!), to nie mogłem tego brać. Propranolol zwalnia pracę serca, ale czy to nie jest właśnie beta bloker, o którym ktoś tutaj pisał, że w waszym przypadku nie wolno go podawać???
.
A teraz UWAGA. Może być to nieważne, ale może to być bomba! Przy heroinie i innych opiatach, to też występują silne poty, oraz szybkie walenie serca, jest to chyba na skutek niewydolności krążenia. Otóż przypadkowo odkryłem fenomenalne zjawisko, że lek Cinnarizinum (później sprawdze dokładną pisownię), to likwiduje w ogromnej mierze wszystkie te objawy niewydolnosci krążenia, w tym straszne i szybkie bicie serca, oraz wielkie i straszne poty. Lek ten zażywa się po dwie tabletki RAZ NA KILKANASCIE DNI!!!. Ja zażywam raz na kilka tygodni dwie tabletki... Ale uwaga- to pomaga przy dolegliwościach związanych z nałogiem opiatowym, więc u Was chyba nie zadziała :( Ale spróbować możecie- ale była by to bomba wrazie gdyby i Wam to pomagało! Ta cinnarizina jest rewelacyjnym lekiem przy chorobie lokomocyjnej, też antyhistaminowym itp.

#13 Ruff

Ruff

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1340 Postów:
240
Kozacka!
  • LokalizacjaPod Balkonem
  • Opening hours:Daje rowa 24h na dobe

Napisano 13 grudzień 2011 - 03:46

Beta-blokery nowej generacji (III) są akurat ok , ale te starsze więcej szkód narobią niż pomogą :)
tabletki HOVA ujdą , krople walerioanowe też ale pół butelki albo cała na raz :tulimy: mniejsze ilości nic nie zadziałają :brawo:
Ruff ma HIV
Teraz Ty tesz masz HIF

#14 fromi

fromi

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 93 Postów:
22
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2011 - 10:42

Jeszcze pytanie do tych co bawią się maczankami, któraś z nich nie uspokaja? Czy tylko prawilna mj?

#15 Guest_kolo120_*

Guest_kolo120_*
  • Gość

Napisano 13 grudzień 2011 - 13:19

Jeszcze pytanie do tych co bawią się maczankami, któraś z nich nie uspokaja? Czy tylko prawilna mj?

maczanka na jwh-307 chilloutuje usypia i uspokaja.

#16 fromi

fromi

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 93 Postów:
22
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 grudzień 2011 - 16:43

no i mamy nastepny produkt na uspokojenie musze spróbować.

#17 eXe

eXe

Egzekutor

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 834 Postów:
335
Kozacka!

Napisano 14 grudzień 2011 - 20:10

Mnie tam syntetyki nie uspokajaja. O ile mj moge sobie przyjarac nawet przed snem i spokojnie sobie usne, to rc kanna juz nie. Zawsze mniej lub bardziej przyspieszona akcja serca, metlik w glowie etc.
Let's do some drugs together !

Wszystkie moje wypowiedzi sa jedynie wymyslem mojej wyobrazni, nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia Dx

#18 Tenihairu

Tenihairu

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 583 Postów:
585
Kozacka!
  • Lokalizacja7 Heaven
  • Opening hours:48h/24h

Napisano 14 grudzień 2011 - 20:18

nie ma takiej opcji aby syntetyk zmniejszał ciśnienie , może jedynie spowodować senność/wyczerpanie ale to odbywa się na podłożu psychicznym

Dołączona grafika

#19 ReprE

ReprE

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 7 Postów:
-4
Neutralna

Napisano 14 grudzień 2011 - 20:26

CZEKOLADA.

#20 Dziwadełko

Dziwadełko

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 220 Postów:
48
Bardzo dobra!

Napisano 14 grudzień 2011 - 20:52

Medytacja i ćwiczenia oddechem. ^^
Wszystko zmyślam... Niczego nie polecam...

Wszystkie dzieła sztuki mojego autorstwa, rękopisy jak i publikacje elektroniczne w internecie są chronione prawem autoskim (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631). Kopiowanie, cytowanie, wykorzystywanie bez wiedzy i zgody autora w rozumieniu pow. ustawy, w szczególności w powieściach fantastycznych, sci-fi, postępowaniach i protokołach zabronione.

Sarkazm to taki gatunek humoru, którego nie uprawia się chichocząc jak jakaś gimnastyczka, Szeregowy...