Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

Kolekcjoner.nl - wątek główny

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
2066 odpowiedzi w tym temacie

#1281 Ko-Ko

Ko-Ko

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1367 Postów:
  • LokalizacjaZACHÓD
  • Opening hours:xx

Napisano 07 czerwiec 2013 - 15:40

Panowie a moj kumpel juz 2 razy dostał za chude zamówienie albo brakuje palenia albo prochu.. Ma tak ktoś z was?
Wszystko co tutaj pisze to są to tylko opisy moich snów i nic z tego co jest opisane nigdy nie miało miejsca prosze nie traktowac tego poważnie oraz w żadbym wypadku sie ty nie sugerowac.. oraz nie ponosze opdpowiedzialonsc za wypisywane przezemnie rzeczy poniewarz jest to tylko fikcja literacka !!!! ....

#1282 Radius555

Radius555

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 07 czerwiec 2013 - 21:03

Ja już tam nie robie zakupów i nie zamierzam. Z Mocarzem polecieli w chuja, Waikiki dają komiczną ilość a teraz sole i RC to dupa wołowa. Są inne fajne sklepy. Nawiasem ich Chujnia też mi nie przypasowała.

#1283 Joe

Joe

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 374 Postów:

Napisano 07 czerwiec 2013 - 21:09

He to niezła taktyka z ich strony, walą w chuja wszystkich bo pewnie szykuję się "coś" albo są poprostu pazerni :) I dlatego istnienie ten komunikat że mają problem z pocztą email i nie dostają wiadomości :) A dziwne bo mi odpisywali :)

#1284 plopek

plopek

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisano 08 czerwiec 2013 - 02:37

Tak jak obiecywałem, w piątek (wczoraj) śniłem o testowaniu 3MMC Crystal i Projekt X. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Było to moje pierwsze spotkanie z tego typu substancjami (no, nie licząc amphibi, które bardzo słabo na mnie działały). Było to pierwsze zamówienie od Kolka, wiec jego jakość mogła być lepsza niż normalnych. No ale bez teorii spiskowych : >

Mieliśmy w planie wypad na dość spora imprezę. Jednak okazało się, ze domówka niestety nie wypaliła. Znajomi trochę się zdenerwowali, jednak ja wiedziałem, ze będzie ciekawie mimo wszytko. : D

Kolo godziny we śnie 20.30 wrzuciliśmy około 150 mg oral 3MMC(ja + kolega). Po pierwszych 40 minutach czuliśmy tylko ciepło, ciężko się chodziło. Postanowiliśmy wiec dorzucić resztę. Okazało się to dobrym pomysłem. Już po około 15 minutach od tego momentu zaczęliśmy czuć blogi chillout. Udaliśmy się nad rzekę i patrząc w niebo słuchaliśmy ulubionych piosenek. Euforia ogromna ale do tego pełen spokój, niczym się nie przejmowałem. Naprawdę przerosło to moje oczekiwania. Po 2 godzinach lekko zaczęło schodzi, wiec udaliśmy się do miasta. Spotkaliśmy tam znajomych i muszę powiedzieć, ze kontakt z innymi układał się doskonale. Wspaniała empatia. Ponadto lekkość w kontaktach (rozmowa z dwoma nowo poznanymi dziewczynami kleiła się, jakbyśmy znali się już wiele lat). Czułem trzeźwość myślenia. Ogólnie było naprawdę pięknie! W pewnych momentach czułem jakby bicie serca i uczucie charakterystyczne dla takiego "podniecenia" tylko i wyłącznie od słuchania muzyki!

Jednak po pewnym czasie zauważyliśmy, że już dość mocno zeszło. Na ogień poszedł wiec Projekt X. Śniliśmy, że wrzucamy polowe samarki na 2. Po 20 minutach wydawało mi się, ze niewiele się zmieniło. Jednak gdy tylko wstaliśmy okazało się, ze mam więcej energii. O ile na 3mmc raczej zmuła, leżałem i oglądałem niebo :E to tym razem leciutki speed. Ale nie był on w ogóle nieprzyjemny, wręcz nieodczuwalny. Po prostu zero zmęczenia, jakoś tak bardziej rześko. Myślę jednak, że trochę za mała dawka. Jakbym dorzucił jeszcze troszkę zapewne byłoby ciekawiej. Oczywiście senność na zerowym poziomie obecnie. Jednak kolega, z którym brałem strasznie zamulił po tej substancji i teraz prawdopodobnie śpi ;o. Ale mogło to być wywołane ogólnym zmęczeniem, które odczuwał już wcześniej.

Na pewno jeszcze kiedyś spróbuje tych produktów. Mam nadzieje, ze przy kolejnych zamówieniach ich jakość będzie podobna. Pozdrawiam!

PAMIĘTAJCIE - ZEROWA TOLERKA!

#1285 KelThuzzaR

KelThuzzaR

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisano 09 czerwiec 2013 - 13:09

Przesyłka została wysłana dzień po zamówieniu ( zamawiałem wieczorem ) i dotarła dzień po wysłaniu.
Zamówienie zostało podwojone tak jak powinno ( powyżej 150 zł )a był nawet gratis.
I właśnie miałbym pytanie co do tego gratisu. Jest to 0,5g Bromomethcathinone.
Czy ktoś mógłby mi cos powiedzieć o tej substancji?
Jakiego działania się spodziewać i jaka dawka?

#1286 piatka

piatka

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
  • gg:
    174794

Napisano 10 czerwiec 2013 - 15:23

Ja tam złego słowa nie moge powiedzieć na temat sklepu zawsze wsyzstko i sprawnie paczka dochodzi max do 2 dni.Ostatnio 10 g pen przyszło w bardzo dobrej jakości :).Bez gratisu moze ale podwojona jagoda

#1287 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 czerwiec 2013 - 17:24

Pentedron dobrej jakości? Chyba kuźwa po miechach nie kupowania u nich nic, coś wkońcu się znów zamówi.

#1288 Moonglum

Moonglum

Uzależniony od Dopalamy

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1363 Postów:

Napisano 11 czerwiec 2013 - 20:51

Moim zdaniem palonko mają na przyzwoitym poziomie (waikiki i chujnia). Jednak z prochami coś jest nie tak.

#1289 Radius555

Radius555

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 346 Postów:
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 czerwiec 2013 - 21:29

To niech to poprawią byle szybko, dam im ostatnią szanse na Cherry i Funky przy wypłacie. Jak będą do dupy nigdy już nie wejde na ich strone!

#1290 adimlody

adimlody

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 156 Postów:

Napisano 12 czerwiec 2013 - 09:34

Witam :) Dziś załoga zakoczyła mnie takowym gratisem. Na opakowaniu napisane było "papierek lakmusowy". Z tego co pamiętam z chemii to papierek lakmusowy tak nie wygląda ^^ Jest to kartonik nasączony jakaś substancją. Może tam byc wszystko i nic jak się domyślam? Ktoś dostał cos podobnego i podejrzewa jaka substancja tam siedzi? Pozdrawiam. Ps. Na opakowaniu brak stosownej informacjii. Dołączona grafika

#1291 kurczak861

kurczak861

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 157 Postów:

Napisano 12 czerwiec 2013 - 15:25

jak dzisiaj dostałes to kiedy zamawiałeś? bo u mnie jak zwykle paki brak, zamówienie złożone w pn. po południu i jak zwykle bedzie szło 2 dni masakra co z tą pocztą?

#1292 nitro

nitro

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 47 Postów:

Napisano 12 czerwiec 2013 - 17:15

Zamówienie złożone w sobotę za pobraniem - wczoraj awizo w skrzynce także bez zarzutu.

#1293 kurczak861

kurczak861

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 157 Postów:

Napisano 12 czerwiec 2013 - 18:07

a to looozik ja jutro pake dostane to napisze jaki gratis. Ostatnio cały czas w gratisie "chujnia 0,5 g) przy zamówieniu 5g mocarza, a tak przedtem o co poprosiłem to dostałem teraz licze na fantazje sklepu :D

#1294 zolwik na spidzie

zolwik na spidzie

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 934 Postów:
  • Lokalizacjana zakręcie swoich mysli

Napisano 13 czerwiec 2013 - 10:55

Witam.Kolego Adimłody nie moge Ci zagwarantowac na 100%,ale wydaje mi sie ze ten papierek to ktorys z Nbomow9(25I,25B itd)Jezeli tak to fajna jest to sprawa.Zrobilem dwa dni temu nie zbyt duze zamowienie,dostalem przedwczoraj meila zwrotnego o wysylce wiec czekałem wczoraj na paczke.Ale sie nie doczekalem bo wysłali wczoraj i dzis juz mam.Wiec bierzcie to tez pod uwage szczegolnie to kieruje do osob na cisnieniu.Skusilem sie na to ich cale 3mmc(niby crystal :mellow: )i powiem szczerze ze jest zenione konkretnie ale jakos daje rade,bo mialem spore obiekcje po przeczytaniu wczesniejszych opinii o tym wynalazku,ale wcale nie jest tak zle.Zapalare dostalem w prezencie
A gdybym był żółwiem, a gdybym był żółwiem
Bardzo powoli i spokojnie bym żył
Świat bym oglądał jak zwolniony film

Nie patrzyłbym na zegarek,
nie liczył straconych chwil
Nie sprawdzałbym, czy mam talent
Nie mierzył wciąż swoich sił

A gdybym był żółwiem, ach, gdybym nim był.

#1295 Kitelek

Kitelek

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisano 17 czerwiec 2013 - 14:01

Witam ponownie. Poprzednia przygoda z zamowieniem zakonczyla sie dobrze(chociaz 0 gratisow przy zamowieniu pow. 200zl troche mnie zdziwil).
Szykuje sie na kolejne zakupy, jednak zastanawia mnie fakt kuriera zamiast poczty. Czy ktos juz goscil tego kuriera i moglby sie podzielic informacjami(co to za kurier, czy szybko jedzie)?
A moze ta informacja jest juz stara i mozna korzystac z poczty?

#1296 mieszacz

mieszacz

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 450 Postów:

Napisano 17 czerwiec 2013 - 16:07

Mnie tym zaskoczyli. W piątek czekałem na pocztę, a tu przyjeżdża kurier. Wysłali dzień wcześniej.

Mnie tym zaskoczyli. W piątek czekałem na pocztę bo nią zamawiałem, a przywiózł kurier. Ale co z tą pocztą? Czyżby jakieś problemy.

#1297 zolwik na spidzie

zolwik na spidzie

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 934 Postów:
  • Lokalizacjana zakręcie swoich mysli

Napisano 18 czerwiec 2013 - 15:53

Zamowienie złozone wczoraj dzis juz bylo u mnie.Zamawialem jak zwykle za pobraniem poczta i z lekka mnie zdziwienie wzieło jak zawitał do mnie kurier.To nawet chyba dobrze bo w cenie poczty mamy szybsza dostawe :biggreen:
Bardzo powoli i spokojnie bym żył
Świat bym oglądał jak zwolniony film

Nie patrzyłbym na zegarek,
nie liczył straconych chwil
Nie sprawdzałbym, czy mam talent
Nie mierzył wciąż swoich sił

A gdybym był żółwiem, ach, gdybym nim był.

#1298 QuidProQuo

QuidProQuo

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 101 Postów:

Napisano 19 czerwiec 2013 - 02:56

Drugie zamówienie u Kolka i gratisy się sypały! Oprócz standardowo podwojonych soli, dodatkowo w gratisie zapalniczka oraz po 0,5: alfa-PVP, analog pentedronu, analog 4MEC. No kierwa! Podliczając według cen ze strony to gratis przekroczył 200zł! Zapomniałbym o tajemniczym papierku lakmusowym. Jak na razie na testach Królowa i od poniedziałku trzymam się lepiej niż dobrze ;]

#1299 Kitelek

Kitelek

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisano 19 czerwiec 2013 - 10:09

Zolwik, a o ktoreg godzinie do Ciebie zawital? Naprawde nie chcialbym sie z nim minac:D

#1300 Anime

Anime

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 174 Postów:

Napisano 20 czerwiec 2013 - 16:28

Nie wysyłają już kurierem, pobraniowa priorytetowa znowu idzie pocztą polską (zamówienie złożone w środe rano - dzisiaj nic nie przyszło, czyli norma trzeba 2 dni czekać)
"Jak długo jeszcze wytrzymamy? Zastanawiało mnie to. Ile czasu minie, zanim jeden z nas zacznie wyć i bełkotać na tego chłopca? Co on sobie wtedy pomyśli? Właśnie ta samotna pustynia była ostatnim znanym domem rodziny Mansona; czy chłopak będzie miał z tym faktem jakieś makabryczne skojarzenia, gdy mój adwokat zacznie wrzeszczeć o nietoperzach i ogromnych płaszczkach pikujących na samochód? Jeśli tak, cóż, będziemy musieli obciąć mu łeb i pochować go gdzieś, bo nie trzeba mówić, że nie możemy go puścić wolno. Doniesie na nas jakiemuś zdziczałemu, nazistowskiemu wymiarowi sprawiedliwości, a oni wytropią nas jak psy. Jezu, czy ja to powiedziałem? Czy tylko pomyślałem? Mówiłem? Słyszeli mnie?"