Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

Kolekcjoner.nl - wątek główny

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
2059 odpowiedzi w tym temacie

#81 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:

Napisano 03 marzec 2011 - 12:41

Każda paczka z kolekcjonera była u mnie zaklejona taśmą ale nie stwierdziłem ingerencji poczty polskiej bo klej na kopercie był normalny i nie była otwierana - poprostu doklejona taśma.

Tak samo z niektórych innych sklepów są pozaklejane koperty ale widać ,ze to sklep zakleja a nie poczta - podejrzewam ,ze chodzi w tym o to ,ze zwykle zamkniecie koperty to co językiem liżemy można dość łatwo otworzyć bez zostawiania śladów np: nad czajnikiem. A kiedy masz taśme klejącą to już nie możne tego w ten sposob otworzyć i pozniej zakleić używając kleju (ktorego mają sporo na poczcie) tak aby tego nie dało się zauważyc tylko po takim otwarciu z taśmą klejącą trzeba przepakować do 2giej koperty i to już ewidentnie byłoby widać.

Przesyłki z beehigh.eu poza taśmą klejącą posiadają 'znaczniki' naklejone dodatkowo na taśme klejącą w postaci białej naklejki z 6 kółkami (4 na rogach i 2 w środku tak ,ze cżęśc kółka jest na kopercie a część na naklejce - tak jak się znaczki podbija na kopertach. I koperty nie da sie otworzyć aby nie zepsuć znaczników.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#82 the69x

the69x

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisano 03 marzec 2011 - 12:59

jestem na90% pewien ze poczta, pierwsza dostałem w ogole otwarta koperte wrzucona w przezroczysty worek, z napisem koperta źle zamknieta i pieczatka poczty :P w dzisiejsza przesylka poklejona tasma, tasma osteplowana przez poczte. Polskie przesylki docieraja normalnie, te z czech dziwinie poklejone :P

#83 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • 2887 Postów:

Napisano 03 marzec 2011 - 13:17

Widać ,ze ciebie nie lubią na poczcie :E
Dołączona grafika

3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

#84 master0

master0

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 04 marzec 2011 - 14:43

dobra dzisiaj mam zamiar zamówić Bake 3g za 60zł wiec w przesyłce mam oczekiwać 6g Baki? dobrze mysle?

#85 garik

garik

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 429 Postów:

Napisano 04 marzec 2011 - 14:55

jeśli promocja 1+1 jest aktualna to dostaniesz 6g Dołączona grafika pytaj w sklepie Dołączona grafika
Nałóg – zakorzeniona dysfunkcja sprawności woli ... więcej

#86 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • 2887 Postów:

Napisano 04 marzec 2011 - 15:48

dobra dzisiaj mam zamiar zamówić Bake 3g za 60zł wiec w przesyłce mam oczekiwać 6g Baki? dobrze mysle?

tak oczekuj 2x 3g czyli 6g.
Dołączona grafika

#87 master0

master0

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 04 marzec 2011 - 15:51

git majomez :-D

#88 Skunk

Skunk

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 80 Postów:
  • Telefon:888900222
  • LokalizacjaNot available
  • Opening hours:24h

Napisano 04 marzec 2011 - 17:16

Właśnie złożyłem zamówienie na EXCLUSIVE dostane jedno gratis i wszystko wyszło 28 zł :) Gdzie jest tak tanio :) Jeszcze czekam na paczkę z GwSw plus jeden gratis i z upalaczy na pop-eye 2 X :) Zaopatrzyłem się :) I mieszanki z euforii :)

#89 zgm

zgm

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisano 04 marzec 2011 - 23:13

Od Kolekcjonera zamawiałem tylko kilka razy, promocja "Podwajamy zamówienia" gwarantuje niskie ceny i głównie dlatego zdecydowałem się na skorzystanie z oferty tego sklepu (pierwsze zamówienie w Kolekcjonerze zrobiłem, bo Pingwin miał urlop).
Kontakt bardzo dobry, niezależnie od pory dnia (czy nawet nocy). Reply otrzymywałem nawet, gdy informacje były dla mnie niezbyt pozytywne - to mi się podoba, wolę otrzymać jakąkolwiek odpowiedź niż nie otrzymać jej wcale. Nie lubię po prostu, gdy sklep unika trudnych pytań.
Przesyłka zapakowana solidnie, nie ma możliwości podejrzenia pod światło. Na kopercie jako nadawca nie widnieje "kolekcjoner.nl", więc przypału nie ma. U mnie za każdym razem poczta dostarczała przesyłkę w ciągu 2 dni roboczych.

Ostatnie zamówienie mam ze stycznia, kiedy to nie było już możliwości płacenia przez PayPal, stąd jest ono niezrealizowane. Teraz mają już polskie konto, jednak mam dylemat czy finalizować transakcję. Z jednej strony nie lubię mieć niedokończonych spraw, zwłaszcza płatności, z drugiej... no kurde, Hasacze mnie urzekły ;)
Zobaczymy. Zamówienie nieduże, a i voucher tam wykorzystałem więc trochę szkoda by było. Oczywiście tak długi brak płatności został uzgodniony z Kolekcjonerem, bo - jak wspomniałem - kontakt ze sklepem jest w porządku.

Reasumując, sklep mogę polecić, problemów nie miałem żadnych.
Wszystkie powyższe słowa są w szyku przypadkowym, nawet jeśli tworzą sensowne zdanie - nie mogą nim być, ponieważ konto obsługiwane jest przez zmutowanego chomika-alkoholika. Powaga.

#90 master0

master0

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 08 marzec 2011 - 10:33

wlasnie zlozylem zamowienie:) wie ktos ile idzie przelew do nich?

#91 marcello

marcello

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 31 Postów:

Napisano 08 marzec 2011 - 11:23

znajomy przelał w poniedziaalek, we wtorek dostali i wysłali, paczka była w piątek rano

#92 zgm

zgm

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisano 08 marzec 2011 - 12:50

wlasnie zlozylem zamowienie:) wie ktos ile idzie przelew do nich?

Tyle, ile do innych polskich banków ;)
Zależy z jakiego banku płaciłeś. Najłatwiej porównać godziny sesji Elixir albo skorzystać z gotowego narzędzia: http://www.kiedyprzelew.pl/
Wszystkie powyższe słowa są w szyku przypadkowym, nawet jeśli tworzą sensowne zdanie - nie mogą nim być, ponieważ konto obsługiwane jest przez zmutowanego chomika-alkoholika. Powaga.

#93 maly_zed

maly_zed

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 264 Postów:
  • LokalizacjaCapitol City
  • Opening hours:24 hours

Napisano 08 marzec 2011 - 16:51

Jak miesiąc temu od nich kupowałem, to przelew (swift) szedł do banku w CZ. Może coś się zmieniła, ale wtedy w niedziele zamawiałem i płaciłem, a w piątek miałem temat.
"Te słowa muszą zabić, zatrzymać serce Z chromowanej stali Colt Peacemaker Dam dziś ci zagrać w rosyjska ruletkę Na nieświadomce z pełnym bębenkiem To jakbym podał cyjanek bez żalu W powietrzu zapach gorzkich migdałów Orzeł czy reszka, czuć chłód metalu I tylko ja znam trzecią stronę medalu"

Autor: Pih

#94 zgm

zgm

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 276 Postów:

Napisano 08 marzec 2011 - 18:15

@up jak ja zamawiałem, to rzeczywiście było czeskie konto + jeszcze PayPal nie robił cyrków. Od jakiegoś jednak czasu Kolekcjoner udostępnia polskie konto, stąd czas operacyjny jest krótszy niż w przypadku przelewów SWIFT. I bez ogromnej prowizji.

#95 maly_zed

maly_zed

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 264 Postów:
  • LokalizacjaCapitol City
  • Opening hours:24 hours

Napisano 08 marzec 2011 - 19:14

Fajna sprawa, że dają polskie konto. Przy przelewach swift do czech szczególnie czas był stosunkowo długi. Jeśli chodzi o przelewy zagraniczne, polecam mbank. Za swifta nie pobrali ode mnie opłaty. Za sepa - 5 pln, czyli do przyjęcia.
"Te słowa muszą zabić, zatrzymać serce Z chromowanej stali Colt Peacemaker Dam dziś ci zagrać w rosyjska ruletkę Na nieświadomce z pełnym bębenkiem To jakbym podał cyjanek bez żalu W powietrzu zapach gorzkich migdałów Orzeł czy reszka, czuć chłód metalu I tylko ja znam trzecią stronę medalu"

Autor: Pih

#96 master0

master0

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 10 marzec 2011 - 12:49

dzisiaj o 11 dostałem info, ze paczka została wysłana, myślicie, ze dojdzie na jutro czy raczej kiepsko? bo w soboty to raczej juz nie doreczaja chyba co? a na weekend by sie paczuszka przydała bardzo :-D

#97 Joe

Joe

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 374 Postów:

Napisano 10 marzec 2011 - 13:55

dzisiaj o 11 dostałem info, ze paczka została wysłana, myślicie, ze dojdzie na jutro czy raczej kiepsko? bo w soboty to raczej juz nie doreczaja chyba co? a na weekend by sie paczuszka przydała bardzo :-D

Niestety ale nie ma szans kolego :) Paczki z Czech idą dwa dni minimum. Skoro dziś dopiero wysłali to spodziewaj się na poniedziałek. Chociaż powiem Ci że ciut nadziei jest bo mi się już z 3-5 razy zdarzyło że dostałem paczkę w sobotę :) Niestety to było za czasu gdy wszystkie sklepy działały w PL

#98 marcello

marcello

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 31 Postów:

Napisano 10 marzec 2011 - 14:27

nie ma szans - koledze wysłali we wtorek, doszło w piątek rano.

#99 barol77

barol77

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisano 10 marzec 2011 - 17:02

Witam, interesuje się shopami w Cieszynie.
Czy skład Exclusiva jest oparty dalej na mefiku ? czy jakieś inne zamienniki?
Zdziwilem sie jak zauwazylem 30zł za 0,5 :) dlatego pytam bo szykowało by sie cos grubego w weekend.

#100 master0

master0

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 217 Postów:

Napisano 11 marzec 2011 - 14:06

jest jakas strona gdzie mozna sprawdzic gdzie aktualnie paczka sie znajduje?