Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Dostałeś/aś bana na CHAT?

http://forum.dopalamy.com/forum/112-odwo%C5%82ania-od-bana-na-chat/

Zdjęcie

Euforia-shop - wątek główny

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
1123 odpowiedzi w tym temacie

#821 Nailbomb

Nailbomb

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 13 Postów:
1
Neutralna
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 30 czerwiec 2011 - 18:38

Paczka doszła we poniedziałek, wysłana w czwartek.ale dopiero się o tym dowiedziałem jak doszła.scorpion+ gratis drugi taki sam.ogólnie kontakt ze sklepem jest znikomy.

Paczka doszła we poniedziałek, wysłana w czwartek.ale dopiero się o tym dowiedziałem jak doszła.scorpion+ gratis drugi taki sam.ogólnie kontakt ze sklepem jest znikomy.

#822 jajo

jajo

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 25 Postów:
0
Neutralna
  • LokalizacjaFALUBAZ

Napisano 03 lipiec 2011 - 00:13

ale zombie to najlepsza mieszanka jaka kolekcjonowałem :D a bylo ich wiele. warto ryzykować szczególnie jak sie nie zamawia na siebie :D

#823 Biszkopt

Biszkopt

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 1 Postów:
0
Neutralna

Napisano 18 lipiec 2011 - 16:41

... marzę o rozczesaniu włosów, próbowałam już kilku grzebieni ale żaden nie jest tak dobry jak ten oryginalny czeszący grzebień. Jakiś namiar gdzie mogłabym go dostać? Czy Zombie choć trochę przypomina grzebień? Dzizas, brakuje mi go.

#824 Dooms

Dooms

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaSomwhere in Poland
  • Opening hours:24h/7 :)

Napisano 20 lipiec 2011 - 12:34

Biszkopcik, o ile pamietam czeszacy grzebien byl w dzialaniu przypominający Bobby Sence ze smarta. Zombi natomiast drogi kolego odrywa cię od rzeczywistości na około 2godzin ;) Więc proszę kolekcjonować z głową, bo już mała ilość bez tolerki (pół lufki) potrafi zmiażdżyć nie jednego twardziela ;)

Kiedyś przesadziłem z mieszanką, zrobiłem 0,6 i 1 szlug i paliliśmy we trzech. Faza przytłaczająca i chilloutowa. Ogólnie straszny rozjeb w dynce, wszystko trwało... 4godziny i później jakieś 1h zjazdu.
Drugi raz zdarzyło mi się aby mieszanka trzymała około 5-6 godzin, wcześniej podobne doświadczenie miałem z Voodoo.. faza bite 6h na końcu sen.. :) Ogólnie polecam, ale hardcore wiec uwazaj ;)
Kilka słów na temat LSD, dla wielu ambrozją Bogów:

"..po prostu wsadź cały wszechświat do działa, wyceluj w mózg, STRZELAJ!" .

Doświadczenie z: THC, h@sh, grzybki, lsd, meta, feta, mefedron, bufedron, kurczaki, mitseezy, bardzo duża ilość dopoupalaczy.. :)
Ale to co piszę to oczywiście czcze gadanie, wszystko przecież jest wytworem mojej wyobraźni, jestem istnym bajkopisarzem :-D

#825 haker922

haker922

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 280 Postów:
4
Neutralna

Napisano 20 lipiec 2011 - 13:06

jak tam euforia ? odpisuje na czas ? i realuzuje zamowienia ? jak dziala scorpion z soli ?

#826 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 21 lipiec 2011 - 21:50

euforia odpisuje na maila, trzeba pytac kiedy wysylaja, bo paka idzie raz w tygodniu i jedynie kurierem. Ostatnio wysyłali w czwartek. Moja paka poszła, w pon bedzie na miejscu.
Pozdrawiam :D

Doświadczenie z: THC, h@sh, grzybki, lsd, meta, feta, mefedron, bufedron, kurczaki, mitseezy, bardzo duża ilość dopoupalaczy.. :)
Ale to co piszę to oczywiście czcze gadanie, wszystko przecież jest wytworem mojej wyobraźni, jestem istnym bajkopisarzem :-D

#827 Guest_wupet_*

Guest_wupet_*
  • Gość

Napisano 25 lipiec 2011 - 19:03

Jak tam teraz zakupy w tym sklepie? Warto? Cena 55zł za 3g Zombie wydaje się kusząca.

#828 garik

garik

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 429 Postów:
82
Kozacka!

Napisano 26 lipiec 2011 - 09:22

Od kilku miesięcy dostawa na poziomie tydzień-dwa, mieszany kontakt + przedpłata, warto? :cwany:

Jak ktoś lubi sadomaso to polecam :tulimy:
Nałóg – zakorzeniona dysfunkcja sprawności woli ... więcej

#829 inter86

inter86

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 5 Postów:
0
Neutralna

Napisano 08 sierpień 2011 - 06:46

Gdybym wiedział , że są takie cyrki z tym sklepem , to bym sobie odpuścił. Zrobiłem przelew 1.08 , w czwartek 4.08 na stronie wskoczył status 'wysłane' , dziś jest 8.08 i paczki nadal nie ma. Jestem cierpliwym człowiekiem , ale już powoli mnie to zaczyna wkurw..ć

#830 inter86

inter86

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 5 Postów:
0
Neutralna

Napisano 08 sierpień 2011 - 12:20

Zwracam honor , właśnie dotarła przesyłka.

#831 Guest_wupet_*

Guest_wupet_*
  • Gość

Napisano 08 sierpień 2011 - 12:51

To i tak mało czekałeś, chyba zdecyduję się na próbę z tego sklepu.

#832 Lubie Kwas

Lubie Kwas

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 223 Postów:
62
Kozacka!
  • Opening hours:jak wstane

Napisano 08 sierpień 2011 - 13:00

Od kilku miesięcy dostawa na poziomie tydzień-dwa, mieszany kontakt + przedpłata, warto? :cwany:

Jak ktoś lubi sadomaso to polecam :tulimy:

Gdybym wiedział , że są takie cyrki z tym sklepem , to bym sobie odpuścił. Zrobiłem przelew 1.08 , w czwartek 4.08 na stronie wskoczył status 'wysłane' , dziś jest 8.08 i paczki nadal nie ma. Jestem cierpliwym człowiekiem , ale już powoli mnie to zaczyna wkurw..ć

:D faktycznie nikt nic nie wiedział

ktos tam jeszcze kupuje?!

#833 LooC88

LooC88

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 30 Postów:
18
Dobra!

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:08

Pisałem już o tym gdzie indziej apropos Poczty Polskiej:

"Poczta Polska to jeszcze jeden wielki komunistyczny syf. Jak ostatnio zamawiałem paczke u konkurencji, to listonosz nie zostawil awizo, ciul wie skad poszla decyzja o natychmiastowym zwrocie poleconego priorytetu, a adresu nadawcy nie bylo z celow bezpieczenstwa. List zaginal, nikt nie wie gdzie jest, 150 zl w d... A jak napisalem skarge to jeszcze odpowiedzi nie dostalem po 2 tygodniach. Kolekcjonerom z północnej Polski odradzam zamawianie pocztą, lepiej dorzucić do kuriera i oddychać spokojnie. :) Pzdr"

Prosiłem Euforie o numer nadania po wysłaniu paczki. Nic nie odpisali. Po sytuacji z pomyłką poczty umywają ręce, towaru drugi raz nie wysyłają, kasy nie zwracają. Na Poczcie mi powiedzieli żeby odnaleźć zagubioną przesyłkę, to nadawca musi zgłosić reklamację, Euforia ma to w d*pie. Odradzam zakupy. Za duże ryzyko.

Skorpion to też nielegal?

#834 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 10 sierpień 2011 - 15:53

Ja zamawiam od kilku miesięcy. płacę w poneidziałek a za tydzien mam pakę. Nigdy nie zdarzyło mi się czekać dłużej.
Róbta jak chceta. Tym razem biore od pingwinka :) Elo :)

#835 vilson16

vilson16

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 2 Postów:
0
Neutralna

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:12

wysylaja oni jeszcze paczki jezeli wplacilo sie 15zl za przesylke? kasa byla wplacona 09.08 do tej pory zero odezwu, zero zmiany statusu..

juz sie moge pozegnac ze dostane paczke ?

#836 inkubator

inkubator

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 167 Postów:
55
Kozacka!

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:15

Dojdzie. A teraz oni mają urlop. Pisze na stronie.

#837 vilson16

vilson16

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 2 Postów:
0
Neutralna

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:05

no jednak wszystko okey, wczoraj prZesylka doszla, zero zmian w asortymencie :P
scorpion fajnie porobil :D
tylko jak juz ktos ma duza tolerke to nie warto juz tych dopalaczy palic od nch, gold,zombie juz nie robi jak na poczatku .

ale fakt faktem, moze nie sa profiesionalna firma juz ale jak bylo tak jest tylko mniej czasu na to zuzywaja a my i tak mamy to co mielismy, przydalo by sie wiecej produktow u nich,chociaz od miesiac jest wywieszka ze nowa kolekcja a dlaje nic.

buszka i shive (te pierwsze) jak by dali :D

#838 PaleFemale

PaleFemale

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 4 Postów:
0
Neutralna

Napisano 29 sierpień 2011 - 20:12

Wysłałem do nich maila wczoraj, odpisali dzisiaj około południa. Sklep jest aktywny. Złożyłem zamówienie, na dniach opisze jak zostało zrealizowane ;)

#839 BlindGuardian

BlindGuardian

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 259 Postów:
54
Kozacka!

Napisano 29 sierpień 2011 - 22:47

Złożyłem zamówienie, na dniach opisze jak zostało zrealizowane ;)

To akurat wiemy od razu. Wystarczy poczytać posty wyżej.
Na forum wchodzę i opisuję swoje marzenia senne.

#840 garik

garik

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 429 Postów:
82
Kozacka!

Napisano 30 sierpień 2011 - 07:52

Wysłałem do nich maila wczoraj, odpisali dzisiaj około południa. Sklep jest aktywny. Złożyłem zamówienie, na dniach opisze jak zostało zrealizowane ;)

Chyba na tygodniach jak się nic nie zmieniło :D ale jak to powiadają lepiej późno niż wcale.
Życzę spokojnego czekania :ok:
Nałóg – zakorzeniona dysfunkcja sprawności woli ... więcej