Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Weź udział w konkursie!

Do wygrania konsola XBOX 360 + FIFA 15 oraz GOTÓWKA

Link: http://forum.dopalamy.com/topic/9070-konkurs-zdj%C4%99cie-kolekcjonerskie/

Zdjęcie

MPH, metylfenidat

• Zamknięty Temat jest zamknięty
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mucha

Mucha

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:
125
Kozacka!
  • Telefon:Zastrzeżony
  • LokalizacjaMAZOWSZE
  • Opening hours:24h

Napisano 30 wrzesień 2010 - 01:56

Metylfenidat - MPH - lek o działaniu stymulującym z grupy fenetylamin sprzedawany w USA pod nazwą handlową Ritalin. Używany jest w leczeniu ADHD i narkolepsji oraz przy wyprowadzaniu z narkozy. Na polski rynek został wprowadzony w czerwcu 2004 roku.
Dołączona grafika

nazwa chemiczna : metylo a-fenylo-2-pipery-dylaceton

wzór sumaryczny : C14 H19NO2

grupa związków chemicznych : pochodne fenyloetyloaminy

wykaz środków odurzających : II-P
http://forum.dopalam...sychotropowych/

DZIAŁANIE
Metylfenidat działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy. Paradoksalnie wykazuje on działanie uspokajające na dzieci chore na ADHD, pomaga im się skoncentrować na nauce i innych zajęciach. Dla dorosłych chorych na ADHD MPH pomaga skupić się na zajęciach i zorganizować życie. Sposób w jaki metylfenidat ma pomagać ludziom z ADHD nie jest do końca znany. Prawdopodobnie ADHD jest powodowane przez wahania poziomu dopaminy w mózgu, a MPH jest inhibitorem zwrotnego wychwytu dopaminy co oznacza że zwiększa poziom tego neuroprzekaźnika w połączeniach synaptycznych. Jedna z najnowszych hipotez zakłada jednak, że hamowanie zwrotnego wychwytu dopaminy, a tym samym zatrzymywanie tej substancji w przestrzeni synaptycznej, powoduje jednoczesne hamowanie dalszego wydzielania dopaminy do synapsy, a więc de facto poziom dopaminy ulec może obniżeniu, co tłumaczyłoby uspokajające działanie MPH w terapii ADHD. Najnowsze doniesienia mówią, że chroniczne podawanie MPH obniża ilość receptorów dopaminowych m.in. w prążkowiu i jądrze półleżącym. Wykazano również, iż MPH wpływa na poziom noradrenaliny w centralnym układzie nerwowym.
Metylfenidat z powodu swoich odurzających właściwości bywa nadużywany. Palony i wciągany do nosa działa narkotycznie i powoduje high zbliżony do amfetaminy i kokainy i może uzalezniać psychicznie. MPH zażywany doustnie nie uzależnia. Sprzedawany jest w tabletkach po 5-20 mg. Znane jest kilka przypadków śmiertelnego przedawkowania leku.

W polsce dostępny pod nazwą : Concerta
Postać leku: 18 mg lub 36 mg x 30 tabl. o przedłużonym uwalnianiu
http://www.drogapozd...7.CONCERTA.html

Miał już ktoś z was doczynienia z tym lekiem ?
"Skręcony z liści marihuany
Uskrzydlony igłą, która nie boli
Sklejony swoimi halucynacjami
Leże zakratowany w sobie

Pogrążony w nieistnieniu
Zachwycam się oszustwem
Błyszczącym bełkotem
Pływającym w głębokiej pustce
I znikam powoli
Jak każda żywa myśl
W stuwatowym pokoju
Pustego śmiechu

Znikam jak syntetycznie
Zniszczony mózg
Zakołysany na śmierć
Słodyczą narkotyków
...zakołysany"

#2 Matt

Matt

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 560 Postów:
98
Kozacka!
  • gg:
    37*****

Napisano 27 styczeń 2011 - 04:25

brak info czy lek dostępny jest na białą czy różową receptę i brak jakiegokolwiek dawkowania?
Wikipedia to samo nam powie.
Know Your Body
Know Your Source
Know Your Substance
Dołączona grafika

#3 Cichy Bob

Cichy Bob

Undying

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1782 Postów:
480
Kozacka!
  • LokalizacjaGdzieś w Galaktyce Wspomnień
  • Opening hours:Od rana do rana
  • gg:
    -

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:48

Na różową reckę. Bob miał kiedyś ofertę spróbowania tego, nie spróbował (z racji różnych powodów). Działanie podobno jest baaaaaaardzo ciekawe :)
Ilu ludzi podniosłoby rękę, że znało mnie - że znało takich setkę..

Doświadczenie:[
Spoiler

#4 Matt

Matt

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 560 Postów:
98
Kozacka!
  • gg:
    37*****

Napisano 27 styczeń 2011 - 11:49

na różową czyli praktycznie nie do zdobycia dla nas szaraczków... Jeżeli byś miał jeszcze kiedyś to w łapkach i nie chciał próbować z różnych powodów to znasz adres ;)
Know Your Body
Know Your Source
Know Your Substance
Dołączona grafika

#5 drmengele

drmengele

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 244 Postów:
22
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaOne Kilo House

Napisano 27 styczeń 2011 - 12:24

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że działanie jest porównywalne z małymi dawkami metamfetaminy (nie amfetaminy). Jak ktoś mi powie że po małych dawkach metamfetaminy ma speeda i biega po ścianach to niech lepiej nic nie pisze albo zmieni dilera.

#6 BabyShambles

BabyShambles

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 119 Postów:
6
Neutralna
  • LokalizacjaMarlborough, Wiltshire, UK
  • Opening hours:24 hours per day
  • gg:
    11673254

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:09

Mam praktycznie nieograniczony dostęp do tego leku, już łącznie wciągnąłem nosem 3 opakowania Medikinetu CR 10 mg i 2 opakowania Medikinetu 10 mg. Niebawem będę miał też nowe opakowania. Faza dziwna, ale grunt że napierdala %-)
Zdecydowanie najlepszy jest pierwszy sniff. Łatwo nabawić się urojeń i psychoz, po ciągu na trzech opakowaniach ciągle słyszałem kroki zbliżającej się matki do pokoju, i do teraz został mi tik - drgająca prawa powieka. Nie po to zażywam towar farmaceutycznej jakości, żeby nabawić się takich następstw...

Tutaj mój post z forum HR dotyczący MPH:

Posiadałem trzy opakowania leku Medikinet 10 mg CR. W kapsułkach były mikro granulki, praktycznie nie da się ich rozgnieść.
Tak się jakoś złożyło, że wszystko wciągnąłem nosem w 2 dni (900 mg) %-D
Standardowa dawka jaką zażywałem to 50-100 mg.
A planowałem tylko przetestować jednorazową dawkę 50 mg, a resztę puścić w świat za odpowiednią opłatą.
Substancja dziwna, stymulacja jest znikoma. Dominuje dziwny efekt psychiczny, coś jak metkat z nutką psychodelii.
Nie siada mocno na serce, szczękościsku brak i człowiek nie poci się jak świnia. Można spokojnie zasnąć po kilku godzinach, a bezsenność towarzyszyła mi i po metkacie, i po mefedronie i po 2C-E nie wspominając o innych substancjach. Spokojnie można wmuszać w siebie jedzenie i płyny.
Zejścia są zauważalne i dość mocne (ale ja jako opiatowiec nienawidzę żadnych zejść po stymulantach, osoba która na loozie przechodzi przez zjazd po mefedronie nawet nie zauważy zjazdu z metylofenidatu) - ogólnie z tym jest dziwna sprawa. Siła zjazdów zmniejszała się bowiem w moim przypadku z ilością wciągniętego prochu - a zazwyczaj jest odwrotnie. Może to też dlatego, że w trakcie ciągu bardzo często brałem witaminy z minerałami, jadłem i piłem.
Na fazie obejrzałem np. wszystkie trzy części Władcy Pierścieni w wersji reżyserskiej bez ziewnięcia co zawsze było moim marzeniem :gun:. Z niczym tego nie miksowałem, po wciągnięciu ostatnich kresek wypiłem pół butelki syropu z małą ilością etanolu.
Teraz z perspektywy czasu uważam, że substancja jest dość mało szkodliwa. Mefedron by mnie pewnie na miesiąc wyłączył z życia po takiej akcji. Po MPH nawet specjalnie nie musiałem odchorowywać. Jakby ktoś chciał się bardziej zaznajomić z tymi tabletkami to mogę rozważyć ten temat.

Alprazolam, Clonazepam, Clorazepate, Diazepam, Midazolam, Opium, Poppy tea, Codeine, Tramadol, Buprenorphine, Dextrometorphan, Benzydamine, Methoxetamine, Methylphenidate, Methcathinone, Mephedrone, Butylone, 4-Acetoxy-DIPT, 2C-E, Baclofen, Buspirone, Paroxetine, Sertraline, Moclobemide, Promethazine, Hydroxyzine, Haloperidol, Ziprasidone, Marijuana, Herbal blends (Magic Dragon, Natures Organic, Greengo, Taifun, Melange, I Love Wid), JWH-122, JWH-210, Alcohol, Nicotine, Yerba mate, Kanna, Damiana, Bay-Bean, Marshmallow, Zolpidem, Zopiclone

"Jeżeli uważasz, że kodeina jest bardziej euforyczna od SSRI to mnie dziwisz" - Epic Fail by TheQ

"Acodinu nie ćpam żeby się naćpać" - Epic Fail by Matt

Dołączona grafika

#7 drmengele

drmengele

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 244 Postów:
22
Bardzo dobra!

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:17

Mam praktycznie nieograniczony dostęp do tego leku, już łącznie wciągnąłem nosem 3 opakowania Medikinetu CR 10 mg i 2 opakowania Medikinetu 10 mg. Niebawem będę miał też nowe opakowania. Faza dziwna, ale grunt że napierdala %-)
Zdecydowanie najlepszy jest pierwszy sniff. Łatwo nabawić się urojeń i psychoz, po ciągu na trzech opakowaniach ciągle słyszałem kroki zbliżającej się matki do pokoju, i do teraz został mi tik - drgająca prawa powieka. Nie po to zażywam towar farmaceutycznej jakości, żeby nabawić się takich następstw...

To Pan nie wiedział że wszystkie pochodne amfy to większy lub mniejszy syf.... czystość ma wpływ na wątrobe/nerki ale nie dyńkę. Takie same skutki uboczne ma sibutramina i wszystkie inne... kwestia czasu i organizmu. SYF.

Chemioterapia leczy raka i jest "cudowna" i co z tego jak później jesteś wrakiem przez miesiąc a organizm dostanie takiego kopa że do końca życia jesteś tykającą bombą, możesz umrzeć na wylew za 10 lat bo żyły to kruche jak u dziadka.... ale raka wyleczyło.

#8 BabyShambles

BabyShambles

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 119 Postów:
6
Neutralna
  • gg:
    11673254

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:23

Nie no, w porównaniu z amfą czy nawet mefedronem to uważam że MPH to witaminki.
W amfie i innych narkotykach kupionych na ulicy nigdy nie wiadomo co tak naprawdę siedzi. Więc to oczywiste, że gdy ładujesz wraz z nią strychninę z inną chemią przenikającą barierę krew-mózg, to nie ryje to tylko wątroby.

Alprazolam, Clonazepam, Clorazepate, Diazepam, Midazolam, Opium, Poppy tea, Codeine, Tramadol, Buprenorphine, Dextrometorphan, Benzydamine, Methoxetamine, Methylphenidate, Methcathinone, Mephedrone, Butylone, 4-Acetoxy-DIPT, 2C-E, Baclofen, Buspirone, Paroxetine, Sertraline, Moclobemide, Promethazine, Hydroxyzine, Haloperidol, Ziprasidone, Marijuana, Herbal blends (Magic Dragon, Natures Organic, Greengo, Taifun, Melange, I Love Wid), JWH-122, JWH-210, Alcohol, Nicotine, Yerba mate, Kanna, Damiana, Bay-Bean, Marshmallow, Zolpidem, Zopiclone

"Jeżeli uważasz, że kodeina jest bardziej euforyczna od SSRI to mnie dziwisz" - Epic Fail by TheQ

Dołączona grafika

#9 drmengele

drmengele

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 244 Postów:
22
Bardzo dobra!

Napisano 31 styczeń 2011 - 22:27

Nie no, w porównaniu z amfą czy nawet mefedronem to uważam że MPH to witaminki.
W amfie i innych narkotykach kupionych na ulicy nigdy nie wiadomo co tak naprawdę siedzi. Więc to oczywiste, że gdy ładujesz wraz z nią strychninę z inną chemią przenikającą barierę krew-mózg, to nie ryje to tylko wątroby.

I tak i nie, poćpaj sobie miesiąc amfę 95% "prosto od kolegi z farmacji"... też cię powygina. Z tego co wiem powoli wycofują się z leczenia ADHD ritalinem.... nie bez powodu. Meridie wycofali nie bez powodu... itd.

#10 BabyShambles

BabyShambles

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 119 Postów:
6
Neutralna
  • gg:
    11673254

Napisano 01 luty 2011 - 21:55

Właśnie spaliłem dwie folie po 20 mg MPH za pomocą tej metody:
Palenie metylofenidatu

Jakby ktoś kiedyś miał metylfenidat to polecam ją przetestować.
Ja zaraz przymierzam się do spalenia finałowej trzydziestki.

Dołączona grafika

#11 Lucjan88

Lucjan88

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 815 Postów:
168
Kozacka!
  • Lokalizacjacentrum

Napisano 05 lipiec 2011 - 18:54

BabyShambles ten typ to jebany oszust wywalil mnie na szmalec :/ nie czytajcie co pierdoli w postach bo to zwykla pizda i cpun :/
Dołączona grafika

#12 Lifelover

Lifelover

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
326
Kozacka!

Napisano 05 lipiec 2011 - 19:12

cpun

Na tym forum?? :blink: To niemożliwe.
jebać życie

#13 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:
1136
Kozacka!

Napisano 05 lipiec 2011 - 20:22

Jezu o tym babyśmieciu już było sporo. Chuj, szuja i oszust. Pytam sie: Po chuj odgrzewac kotleta?
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#14 Wojtek111

Wojtek111

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 7 Postów:
2
Neutralna

Napisano 20 grudzień 2011 - 12:38

Wracając do metylofenidatu, ma ktoś jakieś źródło tego ?:D z tego co się orientuje w Pakistanie można zamawiać...

#15 Paramedic

Paramedic

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 10 Postów:
1
Neutralna

Napisano 09 styczeń 2012 - 04:14

Ja ze swojej strony nie polecam. Miałem przepisany Medikinet CR 30mg na ADHD(które okazało się jednak afektywna dwubiegunową;/)
Granulki z kapsułek rozwalone w moździeżu-sniff. Lekkie pobudzenie chęć rozmowy ale p**rdoli sie od rzeczy, ru**ać można godzinami i nic. Problemy ze snem, zwała okropna, taka pustka emocjonalna plus niewyspanie-jednym słowem masakra.
Podsumowując-nie warto.

#16 naznaczony

naznaczony

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 9 Postów:
2
Neutralna
  • gg:
    2922215

Napisano 15 luty 2012 - 12:54

Wracając do metylofenidatu, ma ktoś jakieś źródło tego ?:D z tego co się orientuje w Pakistanie można zamawiać...

Można zamówić na silkroad.onion ale nie dasz rady bo jesteś za tępy.

#17 Green_Planet

Green_Planet

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 166 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 13 maj 2012 - 13:58

To jak to jest w końcu warto czy nie?

Przyśniło mi się dziś opakowanie Medikinet 5 mg za 3 złote :cwany: . Jak tak czytam to by wychodziło ze całe 20szt. muszę wpierdolić? Jak to jest w tabletkach to tam jeszcze w składzie pisze że to chlorowodorek czy jakoś tak. Oraz hmm laktoza? Da radę to sniffnąć?
Chociaż 20 tabletek to cały worek proszku pewnie z tego wyjdzie. Czy jest sens zarzucić mniej a potem dorzucić w razie czego gdybym się zdecydował jednak na oral? Jaka jest sensowna dawka minimalna?

Jak jest z terminem przydatności? Bo ten z mojego snu miał do czerwca tego roku więc już na granicy terminu. Czy to nie zawadzi na mocy działania?

ps - ile czasowo wchodzi? :D
Wszystkie moje wypowiedzi są zmyślone przez szwagra kolegi naszego sąsiada piętro niżej. Pozdrowienia dla pana Bożydara.

- Opowiedz mi o Rzeczpospolitej.
- To najdziwniejsze państwo ze wszystkich, jakie widziałem - "republika feudalna". Tworzą je trzy wielkie narody: Polacy, Litwini i Rusini pochodzenia ukraińskiego. Prawie całe możnowładztwo jest polskiego pochodzenia. Króla wybiera sejm, który podejmuje też wszystkie ważne decyzje. Jednak kochająca wolności polska szlachta przez cały czas pozostaje skłócona, doprowadzając do przegranych w walkach. Jeśli się nie opamięta i nie zjednoczy się, wkrótce zostanie podbita przez sąsiadów, gdzie na tronach zasiadają samowładczy królowie.
-----------------------------------Jacque de Clermont----------------------------------

#18 Soniak

Soniak

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 29 Postów:
1
Neutralna
  • gg:
    8109439

Napisano 17 wrzesień 2012 - 16:14

PRzysnilo mi sie ze przyszlo do mnie 4 x 32 i 4 x 18 mg Concerty ? Nie wiadomo skad nie wiadomo z czego ale pojawily sie w moich rekach wiec chcialem prztestowac je na moim szczurku . wazy on 1OO kg Tylko czy mu wpierprzyc wszystkie na raz oral czy po kolei ?

#19 testerr

testerr

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 413 Postów:
157
Kozacka!

Napisano 18 wrzesień 2012 - 09:45

nie wiem jak i ile, ale zapewne powiedza Ci tutaj forumowi spece - niemniej ciekawi mnie porownanie EPH z Concertą. :)
Król Jest Tylko Jeden — już ty wiesz co... :)

#20 SSN-571

SSN-571

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 60 Postów:
6
Neutralna
  • Telefon:-
  • LokalizacjaSerpentyny Otwartej przestrzni
  • gg:
    997