Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Weź udział w konkursie!

Do wygrania konsola XBOX 360 + FIFA 15

Link: http://forum.dopalamy.com/topic/9070-konkurs-zdj%C4%99cie-kolekcjonerskie/

Zdjęcie

Voodoo (Smartszop)

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
69 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Voodoo (Smartszop) (22 użytkowników oddało głos)

Jak oceniasz mieszankę?

1. 1, słabizna (4 głosów [18.18%])

Procent z głosów: 18.18%

2. 2 (1 głosów [4.55%])

Procent z głosów: 4.55%

3. 3 (2 głosów [9.09%])

Procent z głosów: 9.09%

4. 4 (2 głosów [9.09%])

Procent z głosów: 9.09%

5. Głosowano 5, super! (13 głosów [59.09%])

Procent z głosów: 59.09%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 haker922

haker922

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 280 Postów:
4
Neutralna

Napisano 22 luty 2011 - 16:45

jak wkoncu z tym voodoo ?normalana jest to mieszaknka czy jak gs dziala itp ..czy upierdala jak smart shiva np ?

#42 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaSomwhere in Poland
  • Opening hours:24h/7 :)

Napisano 24 luty 2011 - 10:11

Dobra teraz recka... na poczatku już chce powiedzieć że jestem załamany i niesamowicie skołatany sytuacją która przytrafiła mi się we wtrorek między godziną 13.00 - a środą godziną 13.00 . oo tak.. 24h "zabawy" przy 10pudełkach voodoo(0.25) !!

Opis mieszanki: (zdjęcia nie wstawie nie psoiadam na czas dotychczasowy aparatu ani komórki z aparatem i kablem usb) . Wyglad jak STRAE voodoo, ale to jedynie pozory, strasznie kruche, objetościowo wypada dobrze.

Opis działania: Było nas 5 ! Byliśmy nastawieni że Voodoo jak za czasów działającego sklepu będzie charatało myślami, słońce zamieni się w wielki uśmiech, psychodela będzie ogarniała cały świat, euforia rozstawi nas po lesie z szerokim bananem na ryju.. właśnie na planowaniach się skończyło. Znając dawną MOC Voodoo skręciłem 1 bata z 0,25 poszło. Palimy tzw. "po buchu" zaciagamy jednego malutkiego i idzie dalej i trzymasz póki nie wróci do ciebie bacik (Palenie w ten sposób MJ wykorzystuje jej 100% kanny, po kilku kolejkach wydaje ci się że spaliłes dobre dwa baty - polecam) Więc po pierwszych dokładnie 30sekundach już czułem dreszcze na nóżkach, byłem święto przekonany że to to, w koncu w fazie sklepowej dokładnie tak samo wchodziło stare voodoo. Czekałem... czekałem.. czekałem.. nic. Chłopaki od razu skapneli się że to nie to samo voodoo, ale przekonałem ich że nie palilismy nic dobre pół roku i przez palenie mj mogła nam się tolerka dopier wyrabiać na ten produkt. Dobra, skecamy kolejnego.. nie mineło jakieś 3 min i nagle JEB. Duży natłok słó, gadane i gadane i chodzone i gadane.. czułem się jak po przysłowiowej FECIE ! (kurwa) .
Pomyślałem wtedy... tamto Voodoo tez spidowało więc może wyrobię szybciej tolerkę na kanne spalając drugiego. Poszło w ruch... kolejny bat z 0.25. No i okazało się że faza z tego bata podwoiła fazę z pierwszego razu.. Nogi aż same włączały się do ruchu, natłok myśli był tak ogromny że w pewnym momencie gadaliśmy na różne tematy siedząc w samochodzie i skapneliśmy się dopiero po jakiś 5 minutach że gadamy do siebie. Cała nasza 5 mówiła i mówiła i mówiła i po 30 minutach cisza. Wtedy własnie doszło do mnie.. nie dochodziło wtedy do mnie że to nie to Voodoo. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że to co oni tam włożyli niesamowicie działa na orgaznim. Dlaczego niesamowicie?
Przykład: jeżeli ktoś kiedyś tażał się w koksie przez rulonik, wie dobrze że jedna dawka i już chcesz więcej... kolejna i już więcej..
Ahh.. dokłądnie to smao z VOODOO. 10 paczuszek voodoo posżło na raz dwa ! Jak pstryknięcie palcem. Po pierwszym blacie zapalilismy by wyrobić tolerke, po drugim zapalilismy by przedłużyć fazę, dopiero po 4 skapneliśmy się że TO GÓWNO jest maczane nie dość że w speedującym shicie to jeszcze orgaznim ąz chwyta za serducho, bije w wątrobę i wygina żyły BŁAGAJĄC cie o kolejną dawkę. Po 30 minutach pierwsza myśl jaka ci przyszła to więcej więcej więcej. Nie wiem o jakim stężeniu to było, co tam wpakowali, ale chęc dopalania jest tak silna, że skoro lubisz palić nawet się nie zastanowisz tylko kręcisz kolejnego. Dobra, teraz to przez co aż płakałem :/ SPEED.. kurwa jak ja niecierpie być naspeedowany. Voodoo jedynie co robi to speeduje, kurwa mac no zero.. nic.. kompletnie nic euforii, nawet uśmiech nie pojawił mi się na ryju, nawet nie chciało mi się śmiać! No byłem jak po fecie, centralnie. Silne pobudzenie, gadatliwość, chęć biegania... i teraz pytanie do skepu: GDZIE NA LITOŚĆ BOSKĄ PODZIAŁA SIĘ PSYCHODELA, GDZIE TEN NIEOGRANICZONY I NAGŁY NAPAD ŚMIECHU.. GDZIE TO KOCHANE VOODOO KTÓRE MIOTŁO NAWET NAJTWARDSZEGO ZAWODNIKA.
Żeby chociaż troszkę się pośmiac wciągliśmy koło 02.00 z kumplami KOKO, oj.. w mint jest wuforia.. i to spora nie powiem ! I tylko tyle, silne uderzenie smichów chihów przez 40 min.. a później już ten cholerny stan speedujący voodoo !

Ocena: Nie dam jej oceny, nienawidze speedujących rzeczy. Jedne co różni ją od HARDKURA to to, że podczas dopalania faza sie utrzymuję, a bezsenność przedłuża. Jak zabrałem się za voodoo o 13.00 skonczylem kolejnego dnia o 11.00, od 12.00 leżałem w łóżku.. o 22.00 faza vezsenności puściła, jeszcze 30 minut aż w końcu usnąłem. ;/ ;/ ;/

Ilość w gramaturze: 8/10

PS:
Powiedzcie mi.. po co speedujecie mieszankę? Na chorobe podkładacie sobie belki pod nogi. Smartszopki, każdy czekał na wasz powrót, wszyscy jak zobaczyli Voodoo na stronce.. w tym ja.. to już zbierałem hajsik aby coś kupić. Nie pwoiem bo wysyłka i paczka wielkości monitora tak jak gratisy były MASAKRYCZNE ! ZA TO NOTA 10/10 dla sklepu.
Ale jeżeli chodzi o Voodoo, daje sobie łeb, rękę odciąć, TO NIE TO VOODOO SPRZED PÓŁ ROKU ! po co je speedujecie, przez to że namoczyliście mieszankę, speed jest tak silny, że nie występuje żadna euforia, ani nawet słowa o psychodeli powiedzeic nie mozńa!
Coś czuje że stworzyłiscie coś na podstawie voodoo i dołożyliscie jakieś dzienwe chemie.. i poszliscie z hurtem, a my jako rzetelni klienci jestesmy testerami.

LUDOMIR - to nie to voodoo.

Kurwa.. nadal mam szczękościsk, Bobby jak zrobicie z Voodoo stare Voodoo daj znać.. wtedy zamówie. póki co załamka.
ELO!
Kilka słów na temat LSD, dla wielu ambrozją Bogów:

"..po prostu wsadź cały wszechświat do działa, wyceluj w mózg, STRZELAJ!" .

Doświadczenie z: THC, h@sh, grzybki, lsd, meta, feta, mefedron, bufedron, kurczaki, mitseezy, bardzo duża ilość dopoupalaczy.. :)
Ale to co piszę to oczywiście czcze gadanie, wszystko przecież jest wytworem mojej wyobraźni, jestem istnym bajkopisarzem :-D

#43 2Pac

2Pac

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 750 Postów:
135
Kozacka!

Napisano 24 luty 2011 - 10:32

Więc bobby okłamał ludzi informacją o tym że jest to stare VooDoo i nie są zmienione substancje aktywne.
Palimy zioło jakby to było czymś normalnym, więc nawet dzieci chcą spróbować...
"Historia zawsze się powtarza i nigdy nie przestanie"

#44 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 24 luty 2011 - 10:36

No cóż.. ja tyle nawalałem mieszanek ze smartszopu, że ciężko by mi było cokolwiek wkręcić.. chyba że naprawde mam już niepokolei w głowie.. ;/

Nadal jestem na załamce po tym voodoo... bez obrazy dla Pana boobiego jego interesu, ale jak dla mnie pieniądze poszły w błoto.

Aha. Dostałem też Fungeez - tutaj mnie połechtało. Jak zawsze zajebisty trip !

Doświadczenie z: THC, h@sh, grzybki, lsd, meta, feta, mefedron, bufedron, kurczaki, mitseezy, bardzo duża ilość dopoupalaczy.. :)
Ale to co piszę to oczywiście czcze gadanie, wszystko przecież jest wytworem mojej wyobraźni, jestem istnym bajkopisarzem :-D

#45 lobo

lobo

Arcyksiążę von Her Flick

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 507 Postów:
193
Kozacka!

Napisano 24 luty 2011 - 14:54

A więc, to nie tylko ja miałem takie odczucia/pecha. Nie lubię takiej stymulacji, a zjazd jest masakryczny.
tachykardia nie jest gut... :/

Fakt wprowadzenia w błąd w tak istotnej kwestii kładzie poważny cień na w sumie dobry i miły kontakt ze sklepem. Czekamy na wyjaśnienia!

lunatykopiszę

#46 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 24 luty 2011 - 15:39

no właśnie ten zazd... jestem święcie przekonany że to to co Cinek opisywał.. m.d.pv... stymuluje.. ale opóźnia rekacje organizmu.. właśnie 2 dzień leżę w łóżku i staram się z tego wyleczyć.. szał pał ;/

PS: Pisałem do Pana Bobbiego. Mam nadzieję że jak Voodoo wróci do starych wersji, wtedy będę zamawiał garściami.. póki co.. pozostaje czekać. Może i tak się stanie..

No cóż lobo jak widac nasza 3 dotknęła voodoo i bardzo się poparzyła. mam nadzieje że to się zmieni :(

#47 Lifelover

Lifelover

Zaawansowany helupiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1097 Postów:
326
Kozacka!

Napisano 24 luty 2011 - 15:41

To niestety wszystko przez to, że to jebane gówno greenway speedway jest takie popularne. Osobiście nie wiem jak można lubić takie mieszanki, ale spoko, gusta są różne. Też się ucieszyłem jak zobaczyłem voodoo, ale postanowiłem poczekać na recenzję zanim zamówię i dobrze zrobiłem, bo chyba by mnie chuj strzelił jakbym kupił jakies spidujące gówno. Sklep powinien poinformować że skład mieszanki się zmienił, ale widać w tym kraju na uczciwość nie ma co liczyć... Szkoda. I szkoda, że zamiast pozostac oryginalnym, to firma na siłę goni za konkurencją i tworzy produkt podobny do popularnego w dziwnych kręgach GSa...
jebać życie

#48 haker922

haker922

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 280 Postów:
4
Neutralna

Napisano 24 luty 2011 - 17:02

no to lipaaaaa jak chuj ; o a ja zamawialem voodoo , lubie mieszanki spidujace ale voodoo zamowilem by sie upierdolic konkretnie a nie .... jeszcze 10 opakowan co ja z tym zrobie... troche nie fer chociaz mogla byc informacja w opisie voodoo na stronce ze to spiduje a nie jakis stary opis voodoo ....

#49 bobbyshop.eu

bobbyshop.eu

Kolekcjoner opakowań

• Sklepy
  • PipPip
  • 58 Postów:
44
Bardzo dobra!

Napisano 24 luty 2011 - 22:27

Witam wszystkich...
Zrobiło się nie lada zamieszanie w sprawie tej mieszanki ....
Moi drodzy zrobiłem wszystko co w mojej mocy by sie dowiedzieć dlaczego tak reagujecie po voodoo i co jest przyczyną tego speedoo .
Powiem Wam szczerze ze tak najechaliście na mieszankę i narzuciliście niektórzy nam kłamstwa wobec Was że aż sie dziwie sobie samemu że spokojnie to czytałem
Po pierwsze- robimy co w naszej mocy byście byli usatysfakcjonowani zawsze sie ktos znajdzie kto ma byle pretensje lub coś mu sie nie podoba ( nie chodzi tu o voodoo).
Ludzie są stworzeni do narzekania i oczerniania innych zajebiście brawo dla tych wszystkich osób....
Po drugie - można porozmawiać i uświadomić nas , na spokojnie że coś jest nie oki a nie zaraz smarowac jacy mi nie dobrzy i oszukujemy Was wszystkich.
Na opinie trzeba sobie zapracować zdaje sobie z tego sprawe, pracowałem na opinie i kompetentnośc firmy smartszop przez prawie dwa lata, była to ciężka praca i oczywiście też było grono osób niezadowolonych. bez róznicy ile dasz cukierków dziecku jak płacze ,a nie dostanie tego jednego i tak będzie darło buzie.
Do rzeczy;
Sprawdziliśmy wszystko co możliwe co jest powodem tej zmiany w mieszance voodoo .
Wszystko pozornie okazało sie wporządku ten sam kanabinoid te same procedury itp.
Nie bardzo wiedzieliśmy z osobą która przygotowauje dla Was produkty kolekcjonerskie co jest powodem i problemem.
Zdecydowałem że poszukam opakowania.... taaaakkkk
Na opakowaniu okazało sie ze nie jest to JWH te co powinno, zadzowniłem gdzie trzeba i powiedzieli ze dali zastępnik tego JWH które używaliśmy do voodoo, no ale widac po waszej reakcji ze nieistey to jakis szmelc a nie kanabinoid.
Bardzo Was przepraszam za zaistniałą sytuacje zdarzaja sie takie nieświadomie, byłem przekonany że jesteście w błedzie ale jednak tak nie jest.
Musimy rozwiązać teraz ten problem z kanabinoidy , jak wszytsko wróci do normy oczywiście Wszystkich powiadomie.
Jeszcze raz najmocniej przepraszam za pomyłkę nie była ona zamierzona, my również zostaliśmy w pewnym stopniu oszukani tylko że na skalę o wiele bardziej potężniejszą ( finansowo)

#50 Guest_burak18_*

Guest_burak18_*
  • Gość

Napisano 24 luty 2011 - 23:11

Śmiesznie by było jakby ten zamiennik co wam dali okazał się nielegalny jak to już parę razy zdarzyło się pewnym firmom :pfe:
A później zwykły kowalski musi się tłumaczyć dlaczego w jego mieszance były nielegalne substancje

#51 gidek

gidek

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 493 Postów:
79
Kozacka!
  • LokalizacjaOd pomorza po śląsk
  • gg:
    1813504

Napisano 24 luty 2011 - 23:14

Mniej śmiesznie by było jakby okazało się, że bez testów i odpowiedniego sprawdzenia poszłaby substancja zabójcza (bo pomylił mi się woreczek, skoro koleś twierdził, że to tylko zamiennik to nawet tego nie próbował, bo widać, że działa jak mdpv czy jakaś feta), nie ładnie by było mieć kilku klientów na sumieniu : P No ale na szczęście nic się nie stało a być może wpłynie to na jakość i odpowiednie bezpieczeństwo produktów : P

#52 bobbyshop.eu

bobbyshop.eu

Kolekcjoner opakowań

• Sklepy
  • PipPip
  • 58 Postów:
44
Bardzo dobra!

Napisano 24 luty 2011 - 23:17

Bez przesady nie dobijajcie mnie juz takimi postami, ja wiem jakie jest JWH i jest one legalne w krajach Uni Europejskiej nie chciałem wypisywac tu naszych składów.

#53 trawolta

trawolta

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 290 Postów:
65
Kozacka!

Napisano 25 luty 2011 - 00:43

zróbcie z tych woodoo przesypki do nowej mieszanki speedujacej i bedzie git :)
a co do mieszanek speedujących to również jestem zdania że powinno byc to zaznaczone na opakowaniu/nazwie lub w jakis inny sposób zasugerowane zeby ktos kto nienawidzi speedujacej fazy niezamawiał takich palonek :)

no i czekamy oczywiście kiedy dostępne będzie normalne woodoo bo trzeba by skosztować... :)
raz śnię że mam mam 30 lat, innym razem że już za rok będę pełnoletni a innym razem że za 3 lata mogę przejść na emeryturę - wszystko co napisałem i napisze to jedynie moje chore sny i koszmary nocne ;)

#54 haker922

haker922

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 280 Postów:
4
Neutralna

Napisano 25 luty 2011 - 12:03

dzisiaj dostałem paczke od bobiego ;-) i mimo ze spidujace jak uslyszalem tutaj i wlasnie przetestowalem przed chwila malutkie bicie to i tak jestem zadowolony ;-) gratisy sa poprostu mega ;) cos w stylu jak euforia 1+1 xDD bo gratisy sa gdzies o wartosci nawet i wieksze od tego voodoo 10x 0,25 ; D ja polecam i tyle ; DD a voodoo spiduje dosc ladnie , nie smierdzi jak gs itp , smak ujdzie a ilosciowo 7/10

#55 Dooms

Dooms

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 260 Postów:
40
Bardzo dobra!

Napisano 25 luty 2011 - 13:44

Heh.. ciekawe. Cieszy mnie bardzo szybka reakcja. Dużo wokół tej mieszanki się działo, bo dużo się po niej spodziewa. Każdy kto próbowal Voodoo wie dobrze, że w sporych ilościach jest jednym z kadzidełek które mogą w łepie tworzyc niesamowite obracy (OEVy oraz CEVy) coś jak po fungeez, psychodela w tym ziółku była niewyobrażalna a napady śmiechu aż cisneły w beton. Żałuje tylko że to mi i nielicznym trafiły sie "lewe" voodoo. No i przez ten jeden zamiennik kaski moze poleciec w chuj, ale mozna zrobić tak jak pisał tutaj kolega, zróbcie z tego dodatkową zastępczą mieszankę speedującą. O wiele bardziej przebija gsa i hardkura, wiec mozecie i w tym znlesc wielu klientów.

Jak Voodoo wróci do starych korzeni, znowu bede zamawiał.

Pozdrawiam serdecznie :)

#56 Niewinny

Niewinny

~grzesznik~

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1450 Postów:
819
Kozacka!
  • Opening hours:zamknięte do odwołania %-)

Napisano 25 luty 2011 - 16:05

Bobby oczywiście, że masz rację - reakcje impulsywne i skrajne są delikatnie mówiąc nieodpowiednie. Niemniej jednak musisz postawić się w roli swoich klientów, którzy zostali osobiście przez Ciebie ZAPEWNIENI, że to jest to samo, co było kiedyś - i nagle okazuje się, że jest inaczej. Frustracja nie jest dziwna, nawet wyrażana w taki sposób. Szacun za interwencję i zachowanie wobec forumowiczów tj. grzeczne przeproszenie. Myślę, że będzie dobrze, o ile faktycznie jest tak, jak piszesz. Jeżeli jest inaczej i po prostu kombinujecie, to naprawdę, kiepsko na tym wyjdziecie. Być może klienci to zwykłe ćpunki, ale to ćpunki które znają to, co lubią i koniec końców zawsze wywęszą wały ;)

Niewinny - Pies na baby, często widywany z piwem w ręku w jazzowym klubie. Radzę nie wdawać się w nim w dyskusje bo zrobi ci nutelle z mózgu.

Dołączona grafika

#57 Ludomir

Ludomir

Chemik socjopata

• Memberzy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1251 Postów:
616
Kozacka!
  • Telefon:---
  • LokalizacjaTam diabeł mowi dobranoc a wrony zawracaja w innym kierunku :E
  • Opening hours:48/24
  • gg:
    Na zyczenie.

Napisano 19 marzec 2011 - 13:55

Zmieniony skład, jak to usłyszałem to troche słabo mi się na moim przecpanym płucku zrobiło, no ale trzeba przetestować.
Próbki od Bobbiego dotarły także czas na testy, testowałem Vodoo bez żadnych nadziei na coś fajnego, także szkło poszło w obrót i nabiłem jedną tubke. Warto podkreślić, że smak zapach i "konsystencja" pozostała taka sama:)
Po spaleniu odczułem szybkie wejście mieszanki i od razu były widoczne efekty.
Na początku lekkie przyspieszenie bicia serca, następnie duże pobudzenie i chęc do pracy.
Czułem że ładnie weszło, fazka trwała w najlepsze, pierwsze moje słowa to: PODOBA MI SIE!!
Istnie euforycznie się czułem, empatia do ludzi ogromna, chęc do rozmowy na najwyzszym poziomie.
Oczywiście polecam każdemu jedno nabicie naraz, osobiście uwazam ze Vodoo z lekka uzaleznia przynajmniej ja odczuwałem ciągłą chęc dopalenia jak chociażby przy Hardkurze, jednak dopalenie Vodoo przywróciło to zajebiste działanie na ponowny czas 1H!
Zjazdu nie miałem, cały czas czułem się swietnie.
Podsumowując, zdania na temat tej mieszanki mogą być rózne jednemu podejdzie drugiemu nie, jeden pochwali drugi zgani, dla jedengo może się to okazać korzystne po zmianie składnika dla drugiego nie, aczkolwiek spotakłem sie z taka opinią ze to Voodo zrobili tak jak by teraz z Tajfuna zrobić mieszanke pokroju GS czy Hardkur czy własnie Vodoo może troche głupie porównanie ale sami dobrze wiemy jakie Vodoo było kiedyś, osobiście po konkrecie i Tajfunie mieszanka nr3 w mojej tabelce.
Nowe Vodoo mi podeszło bardzo, w szkolnej skali daje 4+ aczkolwiek przyznam że tęskno do tego starego, jednak jeżeli skład nie zostanie zmieniony rozpaczać nie będę mając na uwadze produkty które są oferowane na rynku :tulimy:
Kanciarz, nie moderator %-)

#58 deathQuake

deathQuake

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 96 Postów:
21
Bardzo dobra!
  • LokalizacjaNarnia
  • Opening hours:Całodobowy Monopolowy

Napisano 23 marzec 2011 - 19:02

Ja mówię tej mieszance zdecydowane NIE!!!

Uważam się, za doświadczonego jaracza, będąc w Amsterdamie nie próżnowałem, znałem dobrze ulicznego skuna i mieszanki ziołowe z dopków i smarta jeszcze przed zmianą składów (sensimilla, magic dragon, taifun), ale nigdy nie miałem takiej jazdy jak po tym gównie!

Poszły 3 lufki.. no kurna co to jest, swojego czasu na imprezach szło 0,5 g bobbiego w ciągu godzinki.

Powiedzmy, że nie pamiętam połowy wieczoru, nie potrafiłem prosto chodzić, czułem się na maksa ogłupiały.
Poza tym tachykardia i panika.

Później już jakoś się uspokoiłem, byłem u kumpla, ale totalnie nie pamiętam powrotu do domu. Obudziłem się rano, wszystko dookoła porozrzucane, portfel, kasa na podłodze, pół godziny szukałem telefonu, który na szczęście się znalazł w dość dziwnym miejscu (między dżemami w spiżarce ;/ )

Generalnie teraz boli mnie łeb i mam cholerne mdłości, więc miska towarzyszy mi przy nodze.

Nie wiem, może przegiąłem, może po prostu przedawkowałem.. po prostu nigdy nie spodziewałbym się, że te nowe mieszanki są tak mocne - generalnie palenie na mnie zawsze słabo działało, często na pograniczu z placebo

mówisz nie, w domyśle... polecasz :biggreen: to że zioło to nie to samo co mieszanki 4 generacji :E

#59 haker922

haker922

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 280 Postów:
4
Neutralna

Napisano 23 marzec 2011 - 20:21

E tam dosc spoko jest te voodoo ; d bynajnamniej lepsze od gsa i hadkura itp ; D

#60 TheQ

TheQ

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 151 Postów:
25
Bardzo dobra!

Napisano 23 marzec 2011 - 21:07

TUTAJ PISAŁEM COŚ KOMPLETNIE WAS NIE INTERESUJĄCEGO. PRZEPRASZAM.

A voodoo powiem że też faworyt z maczanerk NRG

/edit Niewinny - spam
Smoke Weed Every Day