Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

"Wstrząśnij i gotowe"

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Runner

Runner

eks Admin

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 593 Postów:
  • Lokalizacjadopalaczowo

Napisano 05 wrzesień 2009 - 19:05

Metaamfetamina domowym sposobem.

"- Nowa receptura uprościła cały proces tak bardzo, że teraz każdy może zrobić własną porcję śmiertelnego narkotyku - mówi szeryf okręgu Marion. Władze alarmują: narkomani przy pomocy butelki po wodzie, dostępnych bez recepty popularnych leków i zwyczajnych środków czystości, tworzą jeden z najbardziej uzależniających narkotyków na Ziemi."

http://policyjni.gaz... ... aminy.html
Nie popieramy zażywania substancji zabronionych przez polskie prawo ani substancji nie przeznaczonych do tego celu. Nie propagujemy narkotyków. Moje wypowiedzi na forum.dopalamy to nadzwyczaj wybujała fantazja.
Nie odpowiadamy za wypowiedzi użytkowników.

#2 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 05 wrzesień 2009 - 19:16

No to niewesoło, mam nadzieję, że nigdzie nie będą przepisu publikowali, bo nieszczęście wśród małolatów gotowe :/
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, dawka stanowi truciznę.."
Moje wypowiedzi na tym forum to fikcja literacka ;)

#3 N_N

N_N

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 168 Postów:

Napisano 05 wrzesień 2009 - 23:51

Jak ludzie mają potrzebę i chęć przerabiać jakieś środki czystości i apteczne wynalazki w swoim własnym zestawie "małego chemika" a nawet kopcić skórkę od bananów to po wypłynięciu takiego przepisu będziemy mieć drugie USA,już jest MacDonald to tera meta. :evil:
Nie przejmujcie się tym że moje posty zmieniają treść przez pewien czas od napisania, moje myśli powstają szybko ale wolno obrastają w słowa, możecie tylko odczekać te, powiedzmy żeby był zapas, 2 godziny.

#4 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 06 wrzesień 2009 - 00:34

Hah, przypomniałeś mi ciekawą "urban legend". Mianowicie za łebka, w podstawówce jeszcze istniało przekonanie, że po ususzeniu tych paseczków co zawsze są na właściwym bananie, można je spalić i ponoć się coś odczuwa.. średnio chce mi się w to wierzyć, ale dużo osób o tym mówiło, ktoś coś o tym wie?

#5 N_N

N_N

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 168 Postów:

Napisano 07 wrzesień 2009 - 14:57

Ja tylko kiedyś o tym czytałem na necie,nie żebym nie miał dostępu do bananów ale jakoś nigdy mnie nie korciło.
Nie przejmujcie się tym że moje posty zmieniają treść przez pewien czas od napisania, moje myśli powstają szybko ale wolno obrastają w słowa, możecie tylko odczekać te, powiedzmy żeby był zapas, 2 godziny.

#6 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 07 wrzesień 2009 - 15:01

Lepiej nie gadać o tym głośno bo jeszcze podchwyci temat TVN, nagłośnią sprawę, wyjdzie kolejna ustawa i zdelegalizują banany :lol:
Dołączona grafika

#7 N_N

N_N

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 168 Postów:

Napisano 07 wrzesień 2009 - 15:11

Albo co gorsza będą sprzedawać już obrane,wtedy zatrudnię się przy obieraniu i pakowaniu ich i będę sprzedawać skórki małolatom. :mrgreen:

ps. co gorsza bo połowa konsumpcji w przypadku banana płynie z jego obrania,samo wybranie jednego z wielu sposobów to spora przyjemność

#8 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 07 wrzesień 2009 - 18:09

Ja tam zawsze łamię to zdrewnienie i ściągam w dół :P A wiecie że jest około 600 gatunków bananów na świecie :P?

#9 Afro

Afro

Sporadyczny koksiarz

• Memberzy
  • PipPipPipPipPip
  • 435 Postów:

Napisano 07 wrzesień 2009 - 18:16

A ja słyszałem, że od regularnego jedzenia bananów ma się zatwardzenie :-P
Dołączona grafika

#10 Dr.Smacki

Dr.Smacki

Weekendowy entuzjasta władka

• Memberzy
  • PipPipPipPip
  • 331 Postów:
  • LokalizacjaLas Vegas
  • gg:
    997

Napisano 18 wrzesień 2009 - 15:13

Przepis jest chyba na H, bo coś kiedyś widziałem. Jednak podobno podczas produkcji wdychane "opary" powodują bardzo szybko wyniszczenie organów wewnętrznych oraz powodują raka. Metaamfetamina to chyba naprawdę jeden z najgorszych w sensie trucia i stopnia uzależnienia organizmu narkotyków.
Stosunkowo łatwe i tanie ćpanie, swoją drogą mogliby prowadzić receptę na pseudoefedrynę. Wiem, że nie pomogłoby to w zakończeniu procederu. Jednak skala by była o wiele mniejsza. Pomyśleć, że nie mogę palić sobie jointa a oni mogą sobie robić metę z normalnych substancji zatrważające. :/
Mój kolega miał taką pracę na wakacje, że prostował banany w TESCO.. Jednak nie polecam nikomu iść w jego ślady, %-)

#11 Guest_MisterFister_*

Guest_MisterFister_*
  • Gość

Napisano 18 wrzesień 2009 - 17:11

taka metaamfetamina nie działa i ma więcej nie przyjemnych skutków ubocznych.wyjazd z tym tematem na śmietnik!

#12 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 18 wrzesień 2009 - 17:24

Temat jest jako ciekawostka, żaden przepis się tu nie znajdzie, więc nie widzę powodu żeby go usuwać ;)

#13 Guest_MisterFister_*

Guest_MisterFister_*
  • Gość

Napisano 18 wrzesień 2009 - 18:04

no nie wiem