Skocz do zawartości

Ważne ogłoszenia!

Komentuj i oceniaj artykuły w dziale NEWSY!

Wszelkie sugestie i propozycje kieruj na alienoslaw@gmail.com

Zdjęcie

Nowe mocne mieszanki ziołowe

• Zaloguj się, aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 15 lipiec 2010 - 23:04

Ostatnio miałem przyjemność poznać nowe mieszanki ziołowe, które w odróżnieniu od większości na legalnym rynku potrafią długo potrzymać i utrzymywać się przez całe "długo" na równym poziomie ;) Mowa tutaj o Think Green i Jah Rush Ultra Strong, ja kupiłem w Szczecinie, nie wiem jak z innymi miastami, gorąco polecam i dajcie znać, jeżeli już je znacie.

#2 Rico

Rico

Kolekcjoner opakowań

• Memberzy
  • PipPip
  • 75 Postów:
  • LokalizacjaRzeszów
  • gg:
    .......

Napisano 15 lipiec 2010 - 23:45

Ale jaki sklep? dopalacze.com ,smartszop ,kolekcjoner? czy co? podaj wiecej szczegółów kolego
W kolekcji miałem: Spice(wszystkie smaki),Genie, Taifun(wszystkie smaki),Mean Green,Greengo,Magic Dragon,Armagedon,Ja Rush Ultra,Smart Shiva,Salvia Divinorum,Platinum & Gold Cones.

#3 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:45

Latający Holender :P Sorry za brak info ale zapomniałem, bo to jeden z nowych ;) znalazłem ich adres http://www.fun-shop.com.pl/ ale to szczecińskiego sklepu, nie wiem jak z ich dostępnością w Polsce.

#4 HihU

HihU

pan Prezes

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1852 Postów:

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:49

Ciekawe co się kryje pod nazwą Genie ;) Kiedyś to była jedna z lepszych mieszanek
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, dawka stanowi truciznę.."
Moje wypowiedzi na tym forum to fikcja literacka ;)

#5 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2144 Postów:
  • LokalizacjaPolska
  • Opening hours:25h/8
  • gg:

Napisano 16 lipiec 2010 - 11:50

Tania reklama sklepu. Fatalny layout strony, biedna oferta i jakieś z dupy jest to co można zakupić, ja bym nie kupił mieszanki z takimi słabymi opakowaniami nie mówiąc o ich nazwach podobnych do tych z dopalacze.com. Jestem na nie :zle:
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson

#6 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:25

Tania reklama sklepu. Fatalny layout strony, biedna oferta i jakieś z dupy jest to co można zakupić, ja bym nie kupił mieszanki z takimi słabymi opakowaniami nie mówiąc o ich nazwach podobnych do tych z dopalacze.com. Jestem na nie

Spokojnie mod ;) Jak poszukasz w necie to zobaczysz, że nazwy są takie jak od producentów więc nie sądzę, żeby były wzorowane na dopalacze.com :P Genie też próbowałem i jest lekki i relaksujący, ciekawy ale zdecydowanie słabszy od starego dopalaczowego Geniego :) A ja osobiście oceniam mieszanki po ich działaniu a nie po zdolnościach grafika od opakowań :P

#7 Matt

Matt

Sporadyczny koksiarz

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 560 Postów:
  • gg:
    37*****

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:27

Faktycznie... Bo producent nie może się wzorować na nazwach z dopalacze.com ... :fp:
Genie, Ja Rush, Greengo, Mean Green... Nie są wzorowane?
Know Your Body
Know Your Source
Know Your Substance
Dołączona grafika

#8 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2144 Postów:
  • LokalizacjaPolska
  • gg:

Napisano 16 lipiec 2010 - 13:28

Mówię, że bardzo skojarzyły mi się z dopkami, i wiadomo że to producent ustala nazwę. Ale skoro dop.com nic nie robią, znaczy że jest ok ;)
Ja akurat mieszanki oceniam po opiniach i raportach, ale, co kto woli :
"Oto i On, boski prototyp, mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć, zbyt rzadki by umrzeć." - Hunter S. Thompson

#9 Agent P

Agent P

Narzeczony Marysi

• Memberzy
  • PipPipPip
  • 148 Postów:

Napisano 16 lipiec 2010 - 22:54

Ok,ok ale jaka cena tego?
CWKS LEGIA (L)

#10 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 17 lipiec 2010 - 15:25

Pamiętam tylko Jah Rusha ( 18zł/0.25g ) i Genie ( 10zł / 0.25g ) z resztą cen dam znać jak dzisiaj tam zajdę :D

#11 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:

Napisano 17 lipiec 2010 - 16:33

tak pieprzysz od rzeczy.

Konkrety - jak na ciebie podziałało. Ile sie utrzymywało.
Do czego byś porównał.

Bo zakładasz temat ktory wyglada jak tandetna reklama i niby paliles ale zadnych konkretow nie mowisz.
Chodzi mi o te jah rush i think green o ktorych pisales w temacie.
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#12 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 18 lipiec 2010 - 14:27

tak pieprzysz od rzeczy.

Przyjazne forum macie :/ Tak czy inaczej, postaram się być konkretny:

Jah Rush Ultra Strong - 0.25 na dwie osoby w lolku, lekki opóźniacz, już zaczęliśmy kręcić drugiego lolka ale po chwili do nas dotarło że może jednak później, no i później okazało się nadejść aż po 1.5h. Mocne działanie, nie zauważyłem większego wpływu na ciało, raczej na sposób myślenia, rozkminy itd. Porównałbym go do Spice Gold.

Think Green - 0.25 na dwie osoby w lolku - przez godzinę ciężko mi było wstać z krzesła (jak dla mnie trochę za ciężki). Strasznie daje w płuco, jak ktoś zna Smartszopową Sensimilę no to taka mocniejsza sensi, działanie również podobne (tylko mocniejsze). Po godzinie po prostu zniknął, do końca dnia czułem się lekko zmęczony tak więc mnie akurat zmuliło. Kumpel z którym próbowałem miał podobne odczucia, ale jemu się bardzo spodobało, nawet bardziej od Jah Rusha, więc pozostaje kwestia gustu.

#13 A.K.

A.K.

Inkwizytor

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2144 Postów:
  • LokalizacjaPolska
  • gg:

Napisano 18 lipiec 2010 - 14:30

tak pieprzysz od rzeczy.

Przyjazne forum macie :/ Tak czy inaczej, postaram się być konkretny:

Jah Rush Ultra Strong - 0.25 na dwie osoby w lolku, lekki opóźniacz, już zaczęliśmy kręcić drugiego lolka ale po chwili do nas dotarło że może jednak później, no i później okazało się nadejść aż po 1.5h. Mocne działanie, nie zauważyłem większego wpływu na ciało, raczej na sposób myślenia, rozkminy itd. Porównałbym go do Spice Gold.

Think Green - 0.25 na dwie osoby w lolku - przez godzinę ciężko mi było wstać z krzesła (jak dla mnie trochę za ciężki). Strasznie daje w płuco, jak ktoś zna Smartszopową Sensimilę no to taka mocniejsza sensi, działanie również podobne (tylko mocniejsze). Po godzinie po prostu zniknął, do końca dnia czułem się lekko zmęczony tak więc mnie akurat zmuliło. Kumpel z którym próbowałem miał podobne odczucia, ale jemu się bardzo spodobało, nawet bardziej od Jah Rusha, więc pozostaje kwestia gustu.

Jesteśmy bardzo wrażliwi na punkcie reklam i pseudo-reklam napisanych przez "niby zwykłycyh użytkowników" a tak naprawde przez sklepy. Ważne przy tym jest, że najczęściej reklamują się tak słabe shopy o beznadzienych asortymentach, a przedstawiają swoje produkt yjako "oh i ah". Zrozum - jak czytamy takie superlatywy to mamy podejrzenia ;)

#14 CinekMarcinek

CinekMarcinek

Królik Doświadczalny

• Tester
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2887 Postów:

Napisano 18 lipiec 2010 - 15:30

Jaką to miało jedno i drugie konsystencje?
Dużo badyli? Jakieś 'smaki' do wyboru?

Na ile lufek byś to .25g ocenił? 1, 2, 3, 4?
Dołączona grafika

1) Wszystko co pisze na forum jest tylko wspomnieniem moich snów i fantazji.
2) Nawet jeśli zapomne dodać ,że jest to sen to patrz pkt 1.
3) Traktowanie moich postów na poważnie jest jak wierzenie w wielkiego potwora pod twoim łóżkiem ,który tylko czeka aż uśniesz. Czeka spokojnie. Ma czas :)

Pomogłem? Kliknij plusik na dole.

#15 LudeX

LudeX

Podglądacz

• Memberzy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisano 18 lipiec 2010 - 16:10

Jaką to miało jedno i drugie konsystencje?
Dużo badyli? Jakieś 'smaki' do wyboru?

Na ile lufek byś to .25g ocenił? 1, 2, 3, 4?

Na lufki ocenię orientacyjnie, bo wolę jointy, ale Jah Rush jest puszysty i jest go zdecydowanie dużo, raczej 3-4 lufki. Think Green nie jest puszysty, konsystencja podobna do Sensimili ze Smarta i tam jest mniej, ze 2 lufki. W ani jednym ani drugim nie trafiłem na badyle, ale właściwie to niewiele jeszcze tego nakupowałem...

Co do smaku to śmierdzi jak wszystko inne :P Jedyny legal jaki paliłem i dobrze oceniłem jego smak to Aztec, ale co z tego jak nic nie działał :/