Skocz do zawartości


Ostatnie newsy


Transport ponad 400 kg kokainy nie dotarł do celu

01 sie 2015 02:59 | Synchro w NEWSY

Co najmniej 400 kg kokainy, wartej kilkadziesiąt milionów euro, odkryto na terenie kilku supermarketów na północy Niemiec - poinformował Urząd Kryminalny landu Dolna Saksonia. To prawdopodobnie największe znalezisko tego typu w Niemczech od 2010 roku.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Właściciel RC-Chemicals.cz pozostanie w areszcie

30 lip 2015 22:33 | Synchro w NEWSY

Michał J. nie opuści aresztu nawet jeżeli wpłaci 50 tysięcy złotych kaucji. Na nieszczęście srzedawcy Sąd Okręgowy w Lublinie uwzglednił zażalenie prokuratury. Dostawca mężczyzny, 31-letni Sebastian P., który został zatrzymany kilka dni temu, również pozostaje w areszcie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pakt Społeczny Przeciw Dopalaczom

30 lip 2015 22:15 | Synchro w NEWSY

Jesteśmy przeciw - dopalaczowym zbrodniom. Jesteśmy za - życiem wolnym od narkotyków. Dołącz do nas i powiedz innym: dopalacze kradną życie! Działaj! Twórz! Żyj! - tak brzmi Pakt Społeczny Przeciw Dopalaczom, który został podpisany w środę w Warszawie. To jednocześnie początek kampanii, która ma uświadomić, głównie młodym osobom zagrożenia wynikające z zażywania tych substancji. Mówiła o niej premier Ewa Kopacz. News podesłał użytkownik Wojt.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Strach leczyć

27 lip 2015 18:23 | Synchro w NEWSY

Doktor Marek Bachański został odsunięty od leczenia swoich pacjentów. Lekarz który przecierał szlaki leczenia marihuaną w Polsce na chwilę obecną jest na miesięcznym urlopie. Co się wydarzyło?

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

TruNarc dla policjantów z Wrocławia?

27 lip 2015 18:11 | Synchro w NEWSY

Użytkownik Wojt postanowił poszukać dodatkowych informacji o analizatorze TruNarc i podesłał nam informację o tym, że radny Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Sznerch, zwrócił się niedawno do władz Wrocławia z prośbą o zakup takiego urządzenia dla policjantów z jednego z komisariatów. Dzięki tej informacji znany jest koszt wynalazku: jedyne 25 tysięcy dolarów. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety urządzenia cena nie wydaje się być zbyt wysoka.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Na Woodstocku dowiesz się co posiadałeś

27 lip 2015 17:24 | Synchro w NEWSY

Na tegorocznym Przystanku Woodstock policja będzie wyposażona w urządzenia pozwalające praktycznie natychmiast zidentyfikować podejrzane substancje. Prawdopodobnie chodzi o analizatory TruNarc pozwalające zbadać substancję przez opakowanie.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

Maciej J. z Katowic aresztowany!

27 lip 2015 14:05 | Synchro w NEWSY

20-latek z Katowic który organizował handel Mocarzem w tym mieście trafi jednak do aresztu. Sąd okręgowy uznał, że tylko takie działanie może zabezpieczyć prawidłowy tok śledztwa.

Czytaj artykuł →    5 komentarzy    -----

Wpadka hurtowników

27 lip 2015 12:57 | Synchro w NEWSY

Policjanci zatrzymali cztery osoby związane ze środowiskiem podkarpackich pseudokibiców. Posiadały one znaczne ilości narkotyków oraz uczestniczyły w obrocie nimi. Przechwycono m.in. 14 kg amfetaminy, 0,5 kg marihuany i tysiące tabletek.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wpadł mężczyzna prowadzący laboratorium

27 lip 2015 12:25 | Synchro w NEWSY

23 lipca wpadł 31-latek prowadzący nielegalne laboratorium. Na jego terenie zabezpieczono blisko 100 kg oraz kilkaset litrów różnych substancji. Trwają badania mające na celu określenie skali zagrożenia jakie wywoływały produkowane i sprzedawane przez mężczyznę produkty.

Czytaj artykuł →    4 komentarzy    -----

Borys Budka bada sprawę handlarza

27 lip 2015 11:59 | Synchro w NEWSY

Minister sprawiedliwości planuje przyjrzeć się decyzji Sądu Rejonowego w Lublinie dotyczącej zwolnienia zatrzymanego 29-letniego Michała J. za kaucją.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----