Skocz do zawartości


Chcesz na forum SSL?

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami. Certyfikaty SSL rejestrowane są na określoną nazwę domeny, zawierają informacje o właścicielu domeny, jego adresie itp. Dane te są zabezpieczone kryptograficznie i nie można ich samodzielnie zmienić.


Głosuj w ankiecie w tym temacie:


http://forum.dopalamy.com/topic/10455-chcesz-na-forum-ssl-ankieta/


Ostatnie newsy


Czym zajmuje się Ksero 24h?

20 lis 2015 09:16 | Synchro w NEWSY

Gazeta Wrocławska dawno już nie wspominała o ulubionych lokalach ze swoich artykułów: całodobowych punktach ksero w których zazwyczaj sprzedawane są dopalacze. Tak więc... Zapraszamy do lektury!

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Debata społeczna w Mysłowicach

20 lis 2015 09:15 | Synchro w NEWSY

We wtorek w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbyła się debata społeczna na temat dopalaczy. Wzięli w niej udział pedagodzy miejscowych szkół, zastępca prezydenta miasta oraz przedstawiciele instytucji zajmujących się na co dzień tematyką środków odurzających. Przy tej okazji Dziennik Zachodni przeprowadził krótką rozmowę z asp. Dariuszem Opatrzykiem.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Sztuka wyboru

17 lis 2015 19:31 | Synchro w NEWSY

Kilkuset uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego brało udział w finalowej gali IV edycji programu profilaktycznego „Sztuka wyboru”, towarzyszącemu festiwalowi Camerimage, w trakcie której prezentowano filmu profilaktyczne stworzone przez młodzież. Skupiono się głównie na tematyce uzależnień.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Debata z młodzieżą w Bartoszycach

17 lis 2015 19:27 | Synchro w NEWSY

Policjanci z Bartoszyc zaprosili młodzież szkół ponadgimnazjalnych do debaty na temat dopalaczy. Uczestniczyli w niej też zaproszeni goście, którzy wyjaśniali młodym ludziom zarówno aspekty zdrowotne zażywania dopalaczy jak i skutki prawne jakie może wywołać ich zażywanie, posiadanie i handel nimi.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kim są użytkownicy dopalaczy?

17 lis 2015 19:23 | Synchro w NEWSY

2015 rok jest wyjątkowy pod wieloma względami. Lipcowa delegalizacja, masowe zatrucia Mocarzem oraz wprowadzanie na rynek coraz mocniejszych kannabinoidów zaskutkowało wyjątkowo wysoką liczbą zatruć podejrzanymi używkami - już ponad 4 tysiące rodaków trafiło w tym roku do szpitali po ich zażyciu. Kilku z nich zmarło. A co o użytkownikach tych środków mówią badania?

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Szkolenie w Pelplinie

17 lis 2015 19:13 | Synchro w NEWSY

Ekspert z Towarzystwa Profilaktyki Środowiskowej ”Mrowisko” w Sopocie przeprowadził 12 listopada szkolenie dla rodziców i nauczycieli uczniów z ZSP w Pelplinie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Kontrola dwóch sklepów

17 lis 2015 19:11 | Synchro w NEWSY

Ponad 200 opakowań różnych środków, najprawdopodobniej dopalaczy, skonfiskował wczoraj rano sanepid w dwóch sklepach w Poznaniu.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

Planowali sprzedaż dopalaczy

14 lis 2015 19:52 | Synchro w NEWSY

W Zielonej Górze policjanci zatrzymali trzy osoby które planowały sprzedawać substancję określoną przez media jako CMC na terenie jednej z dyskotek.

Czytaj artykuł →    5 komentarzy    -----

Legionowo: 34 woreczki z suszem roślinnym

13 lis 2015 22:11 | Synchro w NEWSY

4 listopada policjanci wraz z pracownikami sanepidu skontrolowali jeden ze sklepów mieszczących się na terenie Legionowa. W wyniku tej operacji ujawniono 34 dilerki z suszem roślinnym.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Ksiądz kontra dopalacze

13 lis 2015 21:55 | Synchro w NEWSY

W Częstochowie na wojnę z dopalaczami ruszył... Ksiądz w asyście dwóch rosłych, zamaskowanych mężczyzn. Wspomniana ekipa postanowiła ustawić się przed sklepem przy ulicy Jasnogórskiej. Artykuł publikujemy dzięki uprzejmości użytkownika obserwator. Na forum doniósł o nim użytkownik Z zyciem sie pojednaj.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----