Skocz do zawartości


Bardzo ciekawy wywiad z Jerzym Vetulanim, zredagowany przez Synchro:


KLIKNIJ


Ostatnie newsy


Sklep w Ostrołęce zamknięty

18 kwi 2015 18:43 | Synchro w NEWSY

Właściciel sklepu z Ostrołęki w którym handlowano dopalaczami poniósł karę w postaci konieczności zapłaty 30 tysięcy złotych. Artykuł podesłał 3mmckonser.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

O dopalaczach słów kilka

17 kwi 2015 07:17 | Synchro w NEWSY

Gazeta Wyborcza opublikowała całkiem dobry artykuł dotyczący dopalaczy, przedstawiający relacje różnych środowisk. Na temat tych substancji wypowiedział się m.in. toksykolog, psychiatra czy 16-latek z Radomia, który przepalił się "Cząstką boga".

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Przepalona wezwała policję - nowe spojrzenie

17 kwi 2015 07:01 | Synchro w NEWSY

Fakt zamieścił na swojej stronie relację kobiety, która w ostatnich dniach wezwała policję po tym, jak wraz z patnerem przepaliła się dopalaczami. Natalia Baraniec twierdzi, że papierosem z narkotykiem poczęstował ich nieznajomy z ulicy.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Suwałki: darmowe próbki

16 kwi 2015 18:34 | Synchro w NEWSY

W Suwałkach sklep stacjonarny rozdawał na ulicach darmowe próbki swoich produktów.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Podejrzany o zabójstwo zmarł przez dopalacze

16 kwi 2015 18:22 | Synchro w NEWSY

Zwłoki Adriana K., judoki poszukiwanego w sprawie zabójstwa, znaleziono 14 czerwca 2014 roku. Prokuratura potwierdza, że zmarł w wyniku połączenia dopalaczy z alkoholem.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Zmarł w trakcie interwencji policji

15 kwi 2015 13:52 | Synchro w NEWSY

28-latek, biegający po ulicach Katowic z genitaliami na wierzchu zmarł w trakcie interwencji policji. Przy silnie pobudzonym mężczyźnie znaleziono susz roślinny o nazwie "Kosiarz" oraz białe proszki. Wszystko wydarzyło się we wtorek (14.04) w godzinach wieczornych. Za informację o sprawie dziękujemy Garnkowi.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Dopalacze w białych opakowaniach

15 kwi 2015 13:45 | Synchro w NEWSY

Grupa osób próbuje w środku nocy wyważyć drzwi do jednego z mieszkań, w którym handluje się dopalaczami. Policja wezwana na miejsce stwierdza, że handel jest legalny. Dziwne? Nie, to skutki zamknięcia sklepu stacjonarnego w Rybniku. Jednocześnie media donoszą, że tym razem dopalacze sprzedawane są w białych opakowaniach. I choć ich wygląd wskazuje na firmy z Pabianic, to póki co producent tych substancji nie jest znany. A ilość hospitalizacji drastycznie wzrasta.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

Kościół włącza się w walkę z dopalaczami

14 kwi 2015 20:06 | Synchro w NEWSY

W Pabianicach o zagrożeniach związanych z dopalaczami będzie można usłyszeć w trakcie mszy. To najnowszy pomysł na walkę z tym problemem. Jesteśmy ciekawi czy w akcję włączą się inne miasta.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wrocław: temat dopalaczy w Radzie Miejskiej

14 kwi 2015 19:29 | Synchro w NEWSY

Wrocław jest wręcz zalany sklepami z dopalaczami, które sprzedaje się w lombardach czy punktach ksero. Prawdopodobnie na czwartkowej sesji tamtejszej Rady Miejskiej odbędzie się dyskusja dotycząca tego problemu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wezwali policję po przepaleniu

14 kwi 2015 16:32 | Synchro w NEWSY

Pewne małżeństwo, posiadające dwójkę dzieci, po przedawkowaniu dopalaczy postanowiło wezwać na pomoc... Policję. Nieodpowiedzialni rodzice trafili do szpitala. Nagranie wezwania dostępne jest w źródle artykułu, za którego podesłanie dziękujemy użytkownikowi xelmatios.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    *****