Skocz do zawartościOstatnie newsy


Strach leczyć

27 lip 2015 18:23 | Synchro w NEWSY

Doktor Marek Bachański został odsunięty od leczenia swoich pacjentów. Lekarz który przecierał szlaki leczenia marihuaną w Polsce na chwilę obecną jest na miesięcznym urlopie. Co się wydarzyło?

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

TruNarc dla policjantów z Wrocławia?

27 lip 2015 18:11 | Synchro w NEWSY

Użytkownik Wojt postanowił poszukać dodatkowych informacji o analizatorze TruNarc i podesłał nam informację o tym, że radny Prawa i Sprawiedliwości, Jerzy Sznerch, zwrócił się niedawno do władz Wrocławia z prośbą o zakup takiego urządzenia dla policjantów z jednego z komisariatów. Dzięki tej informacji znany jest koszt wynalazku: jedyne 25 tysięcy dolarów. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety urządzenia cena nie wydaje się być zbyt wysoka.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Na Woodstocku dowiesz się co posiadałeś

27 lip 2015 17:24 | Synchro w NEWSY

Na tegorocznym Przystanku Woodstock policja będzie wyposażona w urządzenia pozwalające praktycznie natychmiast zidentyfikować podejrzane substancje. Prawdopodobnie chodzi o analizatory TruNarc pozwalające zbadać substancję przez opakowanie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Maciej J. z Katowic aresztowany!

27 lip 2015 14:05 | Synchro w NEWSY

20-latek z Katowic który organizował handel Mocarzem w tym mieście trafi jednak do aresztu. Sąd okręgowy uznał, że tylko takie działanie może zabezpieczyć prawidłowy tok śledztwa.

Czytaj artykuł →    5 komentarzy    -----

Wpadka hurtowników

27 lip 2015 12:57 | Synchro w NEWSY

Policjanci zatrzymali cztery osoby związane ze środowiskiem podkarpackich pseudokibiców. Posiadały one znaczne ilości narkotyków oraz uczestniczyły w obrocie nimi. Przechwycono m.in. 14 kg amfetaminy, 0,5 kg marihuany i tysiące tabletek.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wpadł mężczyzna prowadzący laboratorium

27 lip 2015 12:25 | Synchro w NEWSY

23 lipca wpadł 31-latek prowadzący nielegalne laboratorium. Na jego terenie zabezpieczono blisko 100 kg oraz kilkaset litrów różnych substancji. Trwają badania mające na celu określenie skali zagrożenia jakie wywoływały produkowane i sprzedawane przez mężczyznę produkty.

Czytaj artykuł →    4 komentarzy    -----

Borys Budka bada sprawę handlarza

27 lip 2015 11:59 | Synchro w NEWSY

Minister sprawiedliwości planuje przyjrzeć się decyzji Sądu Rejonowego w Lublinie dotyczącej zwolnienia zatrzymanego 29-letniego Michała J. za kaucją.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Właściciel RC-Chemicals.cz wpadł przez...

25 lip 2015 16:40 | Synchro w NEWSY

Dziennik Wschodni opublikował artykuł w którym zamieszczono nieznane wcześniej szczegóły sprawy zatrzymania Michała J. - właściciela sklepu RC-Chemicals.cz. Dowiecie się z niego między innymi co w działalności mężczyzny wzbudziło podejrzenia policji.

Czytaj artykuł →    12 komentarzy    -----

Wpadł diler prowadzący sklep internetowy

25 lip 2015 10:58 | Synchro w NEWSY

Wpadł 29-latek z Lublina zajmujacy się handlem dopalaczami za pomocą strony internetowej: RC-Chemicals.cz. Policjanci zatrzymali go wczoraj po południu w jego mieszkaniu. Męzczyzna od maja miał obsłużyć ponad 700 klientów a w jego mieszkaniu znaleziono 16 kg dopalaczy, 400 g marihuany i 238 tabletek określonych przez media jako ekstazy - my rozpoznajemy w nich raczej kamagrę.

Czytaj artykuł →    4 komentarzy    -----

Tak szkodzą dopalacze

23 lip 2015 21:20 | Synchro w NEWSY

Reporterzy stacji telewizyjnej TVN udali się do lublińskiego szpitala neuropsychiatrycznego i porozmawiali z ludźmi starającymi się wyjść z uzależnienia od różnych substancji. Wideo z tej wyprawy znajduje się w źródle materiału, zaś my prezentujemy tekst portalu MMLublin.pl.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----