Skocz do zawartości


Użytkownicy Mojo oraz zawiodlemsie przeszli pozytywnie okres próbny i zostali pełnoprawnymi moderatorami!

Gratulujemy i oby tak dalej ekipo!

Razem tworzymy największe forum o tej tematyce w Polsce!


Ostatnie newsy


Sąd słuchał, jak sanepid walczył z dopalaczami

12 paź 2015 20:00 | Synchro w NEWSY

Dziś odbyła się rozprawa Jakuba G., oskarżonego w sprawie handlu dopalaczami. Mężczyzna ten wydaje się być lękliwą istotą: myśl o tym, że proces ma być nagrywany wywołała w nim silną fobię zaś samego sędziego uznał za niegrzecznego i stronniczego. Komedia trwa.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Odkryto kolejną "fabryczkę"

12 paź 2015 19:24 | Synchro w NEWSY

Pabianiccy policjanci namierzyli i zlikwidowali wytwórnię dopalaczy. Na miejscu zastali 5 kg gotowych dopalaczy, 30 kg półproduktów, zapas acetonu, rolki samoprzylepnych etykiet, 2,5 kg "masy plastycznej, wstępnie określonej syntetyczną heroiną" i... Fotel prezesa. News na forum wrzucił storczyk22. Sprawa dotyczy najprawdopodobniej sklepu HowHigh.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

Podrabiał recepty

12 paź 2015 15:21 | Synchro w NEWSY

Policja zatrzymała 35-letniego mężczyznę z Lubina, podejrzewanego o fałszowanie recept. Podejrzenia pracownika apteki wzbudził fakt, że uzależniony mężczyzna potrafił realizować recepty na "silny lek przeciwbólowy" nawet dwa razy dziennie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Sposób na stacjonarki?

08 paź 2015 07:12 | Synchro w NEWSY

Służbom udało się zamknąć sklep z dopalaczami mieszczący się przy ulicy Partyzantów w Zamościu. Po wielu kontrolach drzwi lokalu zostały zaplombowane przez pracowników sanepidu. Było to możliwe dzięki przyjęciu założenia, że działający w tym samym lokalu sklep z e-papierosami zarejestrowany na inną osobę służy jedynie przykrywce - firmy te posiadaja wspólne lokale również w innych miastach.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    -----

Namierzono magazyn z dopalaczami

08 paź 2015 07:05 | Synchro w NEWSY

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej przejęli ponad 9 kg środków dopalaczy. Ich wartość to ponad 360 tys. zł. News na forum wrzucił disclosure.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Jeden proces... Kosztem drugiego

01 paź 2015 13:01 | Synchro w NEWSY

Kilka dni temu miał ruszyć proces „sprzedawców śmierci” z Lublina. Jednak po raz trzeci go odroczono. Oskarżony Jakub G. pojechał na... Proces w Elblągu, który już parę razy nie mógł dojść do skutku. Kolejne informacje w sprawie Jakuba G. powinny wypłynąć w momencie uprawomocnienia się zgody sądu na publikację wizerunku i danych osobowych tak jego jak i jego wspólnika, Rafała G., który powrócił już do kraju.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Użytkownicy dopalaczy nie wiedzą co biorą

01 paź 2015 12:45 | Synchro w NEWSY

Uniwersytet SWPS przeprowadził badania, z których wynika, że dopalacze są czwartą najczęściej stosowaną przez młodzież używką. Większość osób je zażywających zna tylko ich nazwy - nie wie nic o składzie ani efektach ubocznych.

Czytaj artykuł →    4 komentarzy    -----

Proces rozpoczęty! Przynajmniej częściowo...

29 wrz 2015 08:49 | Synchro w NEWSY

W poniedzialek rozpoczął się odwlekany od 1 kwietnia proces Jakuba G., właściciela sklepu z dopalaczami "Pachnący Dom". Szymon I. po raz kolejny nie dotarł na rozprawę, tym razem zasłaniając się pobytem w prywatnej klinice odwykowej. A sąd? Postanowił podać dane i wizerunek właścicieli spółki do publicznej wiadomości. Obrona na odwołanie dostała tydzień. News podesłał nam oks.

Czytaj artykuł →    2 komentarzy    *****

Narkomani z przedwojennej Warszawy

27 wrz 2015 06:47 | Synchro w NEWSY

Jak nazywano dilerów w przedwojennej Warszawie? Ilu mieszkało w niej narkomanów? Co brali? Kiedy właściwie narkotyki przestały być domeną artystów i trafiły pod polskie strzechy? Jak były postrzegane przez policję w dwudziestoleciu międzywojennym? Zapraszamy do lektury świetnego artykułu autorstwa Jerzego Paciorkowskiego. Oby takich więcej!

Czytaj artykuł →    3 komentarzy    *****

Przewoził tajemniczą substancję

25 wrz 2015 20:51 | Synchro w NEWSY

Kilka dni temu w Lubieniu Kujawskim zatrzymano mężczyznę przewożącego ponad kilogram "zakazanej substancji, używanej do produkcji dopalaczy". Akcję zatrzymania mieszkańca Świecia przygotowała włocławska policja.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----