Skocz do zawartości


Ostatnie newsy


Zatrzymano producentów amuletów i talizmanów

31 sie 2015 20:07 | Synchro w NEWSY

Policja zatrzymała przestępców odpowiedzialnych za wprowadzanie na rynek dopalaczy w formie amuletów. Zabezpieczono ponad 55,5 kg substancji do produkcji dopalaczy. Przy okazji CBŚP pochwaliło się informacją o udaremnieniu przemytu khatu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Rozpoczął się proces Dawida B.

31 sie 2015 18:24 | Synchro w NEWSY

Dawida B. nikomu przedstawiać nie trzeba. Zrobił to sam, występując niegdyś w materiale Znanego programu 'Uwaga". Niegdyś właściciel sieci sklepów z dopalaczami o nazwie Smart Szop, słynącej z takich produktów jak KOKO, LZD, Smart Shiva czy Bobby Sence. Dziś rozpoczął się jeden procesów w których zasiada na ławie oskarżonych a w związku z tym do mediów wyciekły nowe informacje o sprawie. Co przeskrobał legendarny Dawid B.?

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Kolejny sprzedawca w rękach policji

31 sie 2015 17:50 | Synchro w NEWSY

Policja nie odpuszcza w walce z dopalaczami. W ostatnim czasie da się zauważyć wzmożoną aktywność policji, zdeterminowanej by wyłapać handlarzy oferujących dopalacze w Sieci. Tym razem funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca Myszkowa, w którego pojeździe ujawnili 55 przesyłek oczekujących na nadanie, zaś na poczcie kilkadziesiąt już nadanych. W przesyłkach znaleziono blisko 1,3 kg dopalaczy. Brak informacji o innych substancjach sugeruje, że policjantom nie udało się namierzyć magazynu mężczyzny który rozwoził paczki z produktami Kolekcjonera.

Czytaj artykuł →    3 komentarzy    -----

Historia Artura

29 sie 2015 14:37 | Synchro w NEWSY

Historia uzależnienia blisko trzydziestoletniego Artura jest jedną z tysięcy, które możnaby spisać. Ta została opowiedziana w artykule Onetu. Główny bohater? Mąż, ojciec trójki dzieci.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Udaremniono pierwszy przemyt brefedronu

29 sie 2015 14:33 | Synchro w NEWSY

We Wrocławiu zatrzymano tajemniczego Marcina B. Na nazwisko mężczyzny zaadresowana była paczka nadana w Chinach, zawierająca blisko kilogram brefedronu.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----

Kalisz: wpadka 29-letniej dilerki

26 sie 2015 13:48 | Synchro w NEWSY

Policja zatrzymała 29-latkę, która zajmowała się handlem dopalaczami oraz mężczyznę będącego właścicielem posesji na terenie której znaleziono kilka kilogramów środków odurzających.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Marek Działoszyński za legalizacją?

26 sie 2015 13:45 | Synchro w NEWSY

W TVN24 były komendant główny policji, Marek Działoszyński, zasugerował legalizację marihuany w Polsce. Szkoda, że tego typu deklaracja składana jest zwyczajowo już po utracie stanowiska a nie podczas jego piastowania.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Dopalacze w paczkach z Chin

24 sie 2015 09:29 | Synchro w NEWSY

W trakcie rutynowej kontroli przesyłek pocztowych w Przemyślu celnicy natrafili na kilka podobnych przesyłek pocztowych nadanych z Chin. Podejrzane paczki szybko zostały sprawdzone a w ich wnętrzu ujawniono biało-szare kryształy o intensywnym zapachu, zidentyfikowane jako "groźny dopalacz". News na forum wrzucił użytkownik Z zyciem sie pojednaj.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Dopalacze kradną życie

24 sie 2015 08:37 | Synchro w NEWSY

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. Przed miesiącem w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Niedoszły samobójca z zapasem dopalaczy

22 sie 2015 15:24 | Synchro w NEWSY

Pewien 31-letni mieszkaniec Pabianic postanowił pogrozić światu swym samobójstwem siedząc na dachu kamienicy. Po jego ściągnięciu i przeszukaniu mieszkania policjanaci ujawnili blisko 200 woreczków z podejrzanym suszem. News na forum wrzucił użytkownik EmaJuŻbEzBana.

Czytaj artykuł →    1 komentarzy    -----