Skocz do zawartości


Ruszyliśmy z konkursem!

Konkurs trwa do 28 maja! Do wygrania atrakcyjne nagrody: 300, 200 i 100 zł wraz z markowymi ubraniami. Więcej informacji tutaj:


KONKURS


Ostatnie newsy


Rozbił swojego jaguara

20 maj 2015 18:57 | Synchro w NEWSY

16 maja, w trakcie Dni Gniezna, naćpany dopalaczami 38-latek wjechał swoim jaguarem w znak drogowy oraz kosz na śmieci a następnie porzucił swój pojazd. O historii doniósł TVN24.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Wesprzyj polski film o medycznej marihuanie!

20 maj 2015 10:21 | Synchro w NEWSY

Nie za 10 lat. Nie za lat 5. Nie jutro. Nie kiedyś. Dziś, tu i teraz - w Polsce leczy się marihuaną. Nic nie zmienia myślenia społeczeństw tak jak filmy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z projektem filmu "Podziemie Nadziei" i wsparcie go choćby złotówką. Ten film ma szansę zmienić myślenie mas! Link do akcji: polakpotrafi.pl/projekt/podziemie-nadziei

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Sanepid versus prokuratura

17 maj 2015 23:42 | Synchro w NEWSY

Jakiś czas temu donosiliśmy o nieporozumieniu jakie zaistniało pomiędzy toruńską prokuraturą rejonową a pracownikami sanepidu proszącymi o wszczęcie postępowania przeciwko sklepowi. O szczegółach sprawy dowiecie się z tekstu Małgorzaty Oberlan.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Proces grupy przemycającej kokainę

17 maj 2015 23:39 | Synchro w NEWSY

W Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy rozpoczął sie proces ośmiu mężczyzn oskarżonych o działanie w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się przemytem kokainy. O wielu szczególach tej sprawy dowiecie się z tego artykułu.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Pokonał handlarzy kwasem masłowym

14 maj 2015 23:16 | Synchro w NEWSY

Jeden z pabianickich sklepów z dopalaczami przeniósł sie niedawno w okolice kościoła. Mieszkańcy nie wytrzymali: anonimowy bohater wylał na terenie sklepu kwas masłowy - substancję o bardzo nieprzyjemnym, przypominającym wymiociny, zapachu. Sklep wstrzymał działalność do czasu dezynfekcji. Artykuł podrzucił użytkownik Z zyciem sie pojednaj.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Kontrola w sklepie z dopalaczami

14 maj 2015 21:31 | Synchro w NEWSY

Dziennik Zachodni donosi o kontroli w jednym z częstochowskich sklepów z dopalaczami. Musimy przyznać, że pierwszy raz spotkaliśmy się z tak trafnym określeniem dotyczącym działania tych substancji: według Dziennika osoby je zażywające często mają złe samopoczucie.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Trzech nastolatków trafiło do szpitala

12 maj 2015 23:48 | Synchro w NEWSY

Dwóch braci oraz ich kuzyn zostali znalezieni przez rodzinę po tym, jak zapalili dopalacz własnej produkcji. Chłopcy najedli się strachu, a portal NTO skorzystał z okazji i opublikował na ten temat całkiem przyzwoity artykuł. Zachęcamy do lektury!

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Kolejna śmierć po dopalaczach?

12 maj 2015 23:33 | Synchro w NEWSY

W jednym z mieszkań w Szczecinku ujawniono zwłoki 22-letniego mężczyzny oraz środki odurzające. Jak donosi TVN24 prawdopodobną przyczyną śmierci było zażycie dopalaczy.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----

Nowa Zelandia a research chemicals

11 maj 2015 13:43 | Synchro w NEWSY

Nowa Zelandia zachowuje się inaczej od większości europejskich państw. Już od lipca 2013 roku większość RC jest tam legalna. Jak wygląda to w praktyce, lub chociaż w teorii, dowiecie z artykułu podesłanego nam przez użytkownika Z zyciem sie pojednaj.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    *****

Trójmiejski sklep z dopalaczami - rozprawa

11 maj 2015 11:00 | Synchro w NEWSY

Kolejny artykuł dotyczący rozprawy Jakuba G oraz Szymona I. Pierwszy z mężczyzn zaopatrywał stacjonarny sklep w dopalacze, drugi zaś go prowadził. Tym razem PortEl przedstawił dodatkowe informacje na temat rozprawy która wciąż nie może się odbyć.

Czytaj artykuł →    0 komentarzy    -----